|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 14:54:56   
Vanne
ja hvala Bogu nemam s tim problema user posted image kad mu je rodjendan moj muz ispruzi dzepove user posted image zauzvarat mu napravim torticu sa puno ljubavi user posted image i svaki put kad mu je plata uzme me za rukicu i pocasti sa par krpica user posted image
ali je strasno neuredan, gdje se presvuce tu i ostane gomila odjece koju nema namjeru nikad skloniti, to me pojede... i nervira me sto svaki put kad sjedem da jedem trazi nesto tipa dodaj mi ovo, dodaj ono, daj vode, napravi sok,gdje ti je salata itd... prodje me zelja za jelom a ionako sam mrsava user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 15:04:30   
Crnkica
Smeta mi što dosta stvari odlaže u stilu "sutraćemo",a meni je to sad il nikad....inače sam nestrpljivauser posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 15:05:19   
Misty_mama
Uf, nervira me to što je hipohondar... Jezdimir Uskoković, u originalu! user posted image Malo nešto zaboli, hajmo u hitnu, hajmo na snimanje.... Mada, porodično mu je to... A ja totalna suprotnost!

Uredan je, nema mu se šta prigovoriti, haman i od mene uredniji, nekad na meni nešto mjerka ili prigovara user posted image

I što leta za loptom k'o dječarac u osnovnoj školi user posted image

Al' neka meni njega.. Moj veliki dječak user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 17:50:04   
MicoTico
Danas sama sebi smetamuser posted image , sva sam nadrndana, onda možete misliti šta mi smeta kod jače polovine, apsolutno sve.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 18:20:08   
ena23
ja sam u bosni na odmoru a jaca polovina rinta, tako da sam ga pravo pozelila i sad mi ne moze naumpasti nijedna njegova ruzna osobina, sav mi je nesto drag user posted image

inace, razdvojenost je bir ilac za monotoniju u braku, pozelis se samo tako, sve ti nesto lijepo i ruzicasto user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 18:53:10   
Galicia
Ne volim sto ne zna na sat.
Njegovo eto me za po sata je 3 sata.
Ili evo sad krecemo je tek za sat krecu.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
26.7.2013 15:04:26   
zivotnisan
Ali ipak da misli na roditelje za rodjendan i njih pocasti, a mene odbije u prijedlogu da odemo negdje za njegov rodjendan i jos se i ne sjeti da nas u kuci necim pocasti, to mi je bas nesto bezze. Skroz mi nesto to bezobzirno. Isto ko da zaboravi da je prvo muz i otac. On jos uvijek samo za roditeljima.

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
26.7.2013 15:43:29   
Vanne

IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Ali ipak da misli na roditelje za rodjendan i njih pocasti, a mene odbije u prijedlogu da odemo negdje za njegov rodjendan i jos se i ne sjeti da nas u kuci necim pocasti, to mi je bas nesto bezze. Skroz mi nesto to bezobzirno. Isto ko da zaboravi da je prvo muz i otac. On jos uvijek samo za roditeljima.



zato kad tebi bude rodjendan trazi da se to proslavi na prikladan nacin,onako kako ti to zelis... i moj se rodjendan slavi dolaze mi roditelji i ostatak porodice, dok recimo njegov slavimo vise intimno,samo nas dvoje,a mislim da bi i bez toga moglo proci,prosle godine je zaboravio da mu je rodjendan,da nije vidio tortu kad je dosao kuci s posla ne bi ni znao... ne vole muskarci da se oko toga pravi dogadjaj user posted image
ili mu iduci put napravi torticu bez njegovog znanja,to je po meni najljepsi poklon,skromno ga iznenadi user posted image
a sto se tice njegovih roditelja on je jos uvijek njihovo dijete bez obzira koliko on godina ima trenutno,svoje prve rodjendane je slavio sa njima,mozda mu fali njegovo djetinjstvo...ja bih voljela da je moj muz bliskiji sa svojima ali eto tako je kako je i kod mene a i kod tebe...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
8.5.2014 13:21:27   
elmar
smeta mi sto kad je malo prehladjen ponasa se kao da je kraj svijeta user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
8.5.2014 13:52:26   
dandi84

IZVORNA PORUKA: elmar

smeta mi sto kad je malo prehladjen ponasa se kao da je kraj svijeta user posted image

Ako ti je za utjehu svaki je takavuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu elmar)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
10.5.2014 1:46:17   
Lilyfee
Moj je inače jedna velika duša al sam ja jednostavno baš žena za sve pa me naprosto nervira što ne zna ništa od alata držati u ruci. Za njeg su ti samo olovka,papir i kompjuter...ne zna ti taj zamijeniti dasku na WC šolji, a kamoli šta drugo ...al šta da radim :)
Kad jede u svakom jelu nešto odvaja...od mesa neke žilice, od kuhanja komadiće neke,ma od svega sve. Čak od pite ili hljeba odvaja neke po njemu tvrđe dijelove.
Takođe ne može podnijeti ni jednu etiketu na odjeći ma koliko bila mala, sve to mora da isječe inače ti on to ne može nositi.
Imao je on više tih mana i manica sa čarapama i pišanjem stojeći...al 5 godina braka su čudo ;)

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
6.3.2016 19:53:28   
muaaa
Trenutno mi smeta sto zaspe na fotelji u po bijela dana,gledajuci tv,pojacanim,zagrli daljinski i onda ja moram "cupati"iz njegovog zagrljaja da utisam tvuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
6.3.2016 21:36:27   
teacher75
sto je nervozan danima i tersauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 238
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *