|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:23:47   
MicoTico
Smeta mu što sam pričalica i "ne zatvaram", što sam ranoranilac, jer se jadan nije naspavao od kad se oženio (duša mi njega probuditiuser posted image pa da imam s kim pričati uz kafu ili bolje reći voditi monolog).
Nervira ga što sam kao Monk iz serije, pa premještam stvari po kući jer moraju da budu po mom utvrđenom redu.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:24:44   
koka i po
iskrenost...ona najvise boli

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:25:11   
bebacha
sto neznam s paramauser posted image i jos svasta nesto al ko ga sisa,nije ni on perfect

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:26:49   
crnkka
HAHA pa smeta mu to što neznam gdje ostavim svoje stvari, npr naušnice, prsten

_____________________________

Curice moja draga voli te puno tvoja mama!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:28:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Smeta mu što sam pričalica i "ne zatvaram", što sam ranoranilac, jer se jadan nije naspavao od kad se oženio (duša mi njega probuditiuser posted image pa da imam s kim pričati uz kafu ili bolje reći voditi monolog).
Nervira ga što sam kao Monk iz serije, pa premještam stvari po kući jer moraju da budu po mom utvrđenom redu.



otkud ti kod njena...ja mislila moj ima takvuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:34:18   
mishkica
Sto rano ustajem a kasno legnem, sto pricam non stop, a on bi mogao godinu da ne progovori, sto kad idemo negdje kupujem nekom nesto, to mi redovno prigovara, mrzi nosanje kesa negdje, svugdje bi goloruk isao, user posted image dalje, smeta mu kad nosim kosu u repu, ja ne volim da me dira po licu, a on ne voli kad je u repu, mrzi kad se nasekiram zbog posla, smeta mu kad se nakarminam, voli moje pune usne bez icegauser posted image smeta mu ljeti sto kukam da mi je vruce, kaze da kakvo ce biti u juluuser posted image ne voli kad ruzim M sto ne jede i kad se penje po stolu, mrzi vidjeti u sudoperu sude kako se cijede, uh svasta njemu smeta, al ko mu je kriv, taku me nasaouser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:38:11   
mama Nermina
Smeta mu sto ponekad ne pazim na sebe tj malo se zapustim user posted image user posted image

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:39:36   
lady_bubamara
Moj pesimizam

Što vrisnem iz sveg glasa kada ugledam bubu , skakavca , pauka - PA NEĆE TE POJESTI ŠTA VRIŠTIŠ user posted image

Što se nekad toliko zapričam pa ne kontam da on već po ko zna koji put zijeva u pokušaju da nešto kaže al ne uspijeva od mene

Što stalno kupujem suknjice i haljinice a nikada ih skoro ne nosim jer vazda govorim da sam debela, a on to ne da reći

Što ne šećerim kafu , stalno bronda kako je mogu biti gorku, pa to nije dobro za srce , pa bla bla bla

Što od kako sam trudna prestala sam pušiti pa njemu brondam kada mi začadi , to ga nervira...

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:40:12   
sporty mamaa
Smeta mu najvise facebook i RRuser posted image user posted image I to sto ga budim da pijemo kavu(a on bi spavao do 2 kad je druga) i sto stalno kukam da ne mogu vise cekati posaouser posted image I sto ga stano morim da idemo setati(nikad nebi sam predlozio). Ima toga jos, neka dok se sjetim,a mogla bih i ja stosta nabrojati sto meni smetauser posted image

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:42:02   
Amam
Sto nikad ja ne vozim njega,tj ne vozim auto kad idemo skupa,sto ostavim odjecu koju skinem sa sebe na sto za peglanje,sta ostavljam nakit gdje god stignem,sto kupujem djeci odjecu,smetaju mu serije,saFunjre i grand show i ja to u biti ne gledam,samo onda kad ne pricam s njim,pa odgledam Gileta user posted image ,sto komentarisem poneku tv licnost da je zgodan,sto sam gundjalo,on se ne voli svadjati,sto se brzo naljutim...ih sjetit cu se ja jos user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 20:31:09   
ziki
trenutno mu smetaju drvca na RRuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 20:33:47   
draguljče
Svašta. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 21:36:20   
lepetetka
kašnjenje user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 21:38:20   
madam x
Što sam pametnauser posted image user posted image user posted image ....šalim se, mislim , jesam, ali mu smeta što sam JAuser posted image uvijek u pravu.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 21:39:17   
muaaa
Nisam ga pitalauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
12.3.2013 18:59:33   
teacher75
mom smeta kad se ja derem na djecu, a sebe ne cujeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *