|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nakit za bebe
11.3.2013 17:19:47   
Volim Te!
Ne volim da otvaram nove teme jer sam 2 otvorila i bile duple user posted image nije ih pretrazivac pokazao,nadam se da i ova nece biti dupla. Ja mnooogo volim nakit za bebe,narukvice,ogrlice,trakice.Cesto kupim svojoj devojcici ponesto,dosta toga ne moze jos nosit ali sacekacemo.Kad ste vi vasim bebama pocele stavljati nakit,ili to ne volite.user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:24:58   
Adana
Pa gotovo čim se rodila. user posted image
Prije svega trake za glavu, pa raznorazne kapice, kasnije šnalice, trakice za kosu, ogrlicu od ćilibara, naušnice...

Sada je već djevojčica i ona se sama kinđuri. user posted image
Voli sve, prstenčiće, narukvice, lančiće, naušnice, šminku, parfeme, šnalice... Ma prava je djevojčica. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:27:29   
Volim Te!
Moja sutra puni 7 meseci i kad kupujemo stavim joj narukvicu da probam ona pruzi rukicu i ne mice nikako,mamina dama.Ja nazalost zivim u inostranstvu pa ne mogu da narucim trakice za kosu sa nasih prostora,to je nesto za cim ceznem,prelijepe su user posted image user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:27:37   
animagical
trakice, kapice i snalice nisu nakit. nakit su nausnice, lancici, prstenje... djetetu ne stavljam nista a i sebi jedino sat i eventualno nausnice...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:32:51   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: animagical

trakice, kapice i snalice nisu nakit. nakit su nausnice, lancici, prstenje... djetetu ne stavljam nista a i sebi jedino sat i eventualno nausnice...

Dobro valjda se moze skontati na sta mislim, uljepsavanje beba a temi sam dala kratak naziv.user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:33:03   
Amam
Djecak ima ogrlicu od cilibara user posted image .
Djevojcica voli da se pirlita pa sad sama stavlja sta hoce,a narukvicu je nosila od 2 god,nausnice od 1.rodjendana

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:38:29   
draguljče
Nadam se da mi nećete zamjeriti, ali ja baš ne volim vidjeti nakinđurenu djecu. Neka sitnica, 1-2 šnalice, možda prstenčić ili neka slatka narukvica.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:39:10   
bebana27
u mene deckici imaju ogrlicu za zubice i narukvicu srebrenu na ruci

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:40:50   
Amam

IZVORNA PORUKA: draguljče

Nadam se da mi nećete zamjeriti, ali ja baš ne volim vidjeti nakinđurenu djecu. Neka sitnica, 1-2 šnalice, možda prstenčić ili neka slatka narukvica.


Jok bre,ja isto ne volim,ali sad kad pogledam na svoje dijete starije,prava dzipsii,no ne izlazi iz kuce takva user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 17:46:32   
Adana
Nisam ni ja ljubitelj pretjerano nakinđurane djece...
Moja baš voli da se gizda, ali ne izlazi takva vani. :) Za vani je dozvoljena narukvica i prstenčić, ili lančić i prstenčić. Da se razumijemo to je uglavnom dječiji nakit. A ako joj se 'ne slaže' sa odjećom ne stavi ništa osim možda naušnice. I to varijacije idu od zlata, srebra do bizuterije. user posted image
Voli da stavi šnalicu - dvije, ili neku lijepu trakicu za kosu. Dok je bila manja stavljali smo trake za glavu, sada malo češće rajf.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 18:08:37   
Volim Te!
Pa dobro ne volim ni ja bas da joj se ne vidi kosa od snalica hehehe ali volim poneki lijepi detalj,imam dosta toga ali joj stavim ponesto,jos ne stavljam narukvice i lancice jer joj se od cilibara zacrveni vrat pa cu sacekati jos malo.Potrazite na fb Floresita Aksesoari eh to volim,ali ne mogu da narucimuser posted image trakice za kosu koje su predivne.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 18:59:56   
Adana
Pa ako već ne možeš naručiti ove stvarčice, ima li u gradu u kojem živiš neki šnajder da može ovo napraviti?

Sigurna sam da ima i neka prodavnica stvarčica za dječicu. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 21:25:13   
Volim Te!
Ma to je ovde malo zafrkano oko toga,samo moram jos turske prodavnice obic da vidim.U maju imamo svadbu,haljinicu sam nasla jos samo trakicu da nadjem.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 21:34:56   
Adana
Imaš li mogućnost da neko za tebe naruči ili kupi nešto ovdje kod 'nas' pa ti pošalje poštom? user posted image

želim ti da nađeš nešto odgovarajuće. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nakit za bebe
11.3.2013 21:44:00   
Volim Te!
Adminka ove grupe mi je pisala,treba da se raspita na koji nacin da mi posalje pa da izaberem ako bude moglo.A isto dodje i ako neko moj to primi mora opet postom poslat.Ima jedna web stranica ovde u Njemackoj isto tako rucni rad,al mi se ne svidjaju.Samo cu rec ne znam kako je biti mama decaka,ali kad imas devojcicu je definitivno svaki minut zanimljivo user posted image user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *