|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
21.12.2008 20:08:50   
Mače
Slažem se potpuno sa većinom-niko nema pravo da odlučuje u tuđe ime niti da truje druge! Ja sam potpuno za to da se pušenje zabrani u javnim institucijama, a da se u kafićima naprave određene prostorije samo za tu namjenu. Vjerujte-ljudi brzo naviknu na nova pravila ako se ona strogo nametnu. Naročito mi je odvratno pušenje na radnom mjestu i smrad koji nastaje u kancelariji zbog toga. A pušenje u trudnoći-e to svaka žena treba da dobro da razmisli prije nego što odluči da ne prekine u trudnoći...Ne bi nikoga da osuđujem ali najlakše je reći "ja ne mogu bez cigara". I skreno meni je to nebuloza! Ja sam lično zabranila pušenje u stanu i postoji samo jedna prostorija u kojoj je to moguće i to samo uz otvoren prozor! Tako je bilo u kući mojih roditelja(bili su pušači) zbog našeg dobra, tako je i kod mene...Ja bi iskreno i na cigare i alkohol uvela ogromne akcize-vjerujte da bi to imalo veliki učinak kada bi vam kutija cigara bila 5-10 KM ili piće u kafiću 3 puta skuplje. I da-JA SAM PUŠAČ i to strastveni! Dakle sve ove zabrane sam i bi primjenila i na sebi! Ali aBd uspjet ću prestati ubrzo i bez da mi neko zabrani...

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
21.12.2008 20:19:19   
Anoniman
Ja sam zabranila u kuci pusenje, kome smeta zao mi je. Ja postujem obicaje svake kuce u koju udjem, pa ocekujem da neko ko meni udje u kucu postuje i moje. I treba na javnim mjestima napraviti neka ogranicenja. U subotu sam bila u Mercatoru, i bila sam na kasi do igraonice, kad se nisam onesvijestila od dima dok sam prolazila pored onog kafica. Trebali bi makar polovit, pola kafane za pusace pola za nepusace pa manje bi bilo dima. Nemam nista protiv pusaca i ja sam nekad pusila a znate kako kazu nema vecih tersova od bivsih pusaca hehehe.

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
21.12.2008 20:42:20   
larina
kod nas u njemackoj je zabranjeno pusenje svugdje osim napolju i imaju posebno mjesta za pusace i kod mene je kuci isto zabranjeno ko pusi izade na balkon.hvala bogu mm i ja smo nepusaci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
21.12.2008 20:47:24   
triplemama
Uf što sam pojela G.... kad sam počela pušiti (sa 22 god.), volila bih da mogu prestati.
Obavezno u javnim ustanovama zabranjeno, a u restoranima i kafićima odvojene prostorije.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
21.12.2008 21:19:04   
Crvena
IZVORNA PORUKA: triplemama

Obavezno u javnim ustanovama zabranjeno, a u restoranima i kafićima odvojene prostorije.

Potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
22.12.2008 23:22:25   
dana3
DA-kao bivsi ovisnik o pusenju(nisam pusila samo kadspavam),sam za to da se pusenje zabrani na javnim mjestima.mislim da ce se pusaci buniti i reci kakvo je to piti kafu bez cigare i to jeste bezveze znamuser posted image  ,ili kad se dodje u kafic a ne smije pusiti ali tako je bolje vjerjute.ja nisma bila svjesna koliko je moja cigara unistavala druge i smetala im dok nisam prestala pusiti.nisma odlucila ja da ne pusim vec moj organizam koji to vise nije mogao da podnese. i danas nakon 13 mjeseci i 15 dana ne pusenja osjetim potrebu da zapalim i sanjam da pusim ali cim osjetim miris dima cigare muci mi se i nagoni na povracanje.treba zabraniti pusenje na javnom mjestu i za to sam bila i kad sam pusila i nikad pusace nisam branila niti danas

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
23.12.2008 0:48:21   
Anoniman
najbolje je odvojiti, ko voli nek izvoli, ko nece ne mora.

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
23.12.2008 1:06:18   
camm
najbolje tako shee user posted image  a gdje cu jauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
23.12.2008 1:11:43   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: triplemama

Obavezno u javnim ustanovama zabranjeno, a u restoranima i kafićima odvojene prostorije.

Potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ovde nemaju ni odvojeno nego svaki kafic/restoran/diskoteka imaju "kvadrat" napolju koji extra placaju za pusenje samo... i tu mora da izgleda uredno svo vrijeme... Kad bi prosli petkom iza 22 sata nasom glavnom ulicom vise bi raje vidili napolju nego unutra heheeh

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
24.12.2008 21:52:27   
maslačak82
NE, NE, i NE!

To je kršenje prava, ako nepušačima smeta neka ne idu na takva mjesta ako im smrdi user posted image user posted image user posted image
Kafiće pušačima user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ZABRANA PUŠENJA: DA-NE
24.12.2008 21:55:35   
maslačak82
Još malo pa će zabraniti i frizerske salone zbog kemikalija i što bi onda žene koje posjećuju frizeraje?

Neka zabrane vožnju automobilom zbog ispušnih plinova!

I to smrdi i zagađuje


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *