|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kajati se što si neušto uradila li nisi uradla?
14.6.2013 7:42:54   
vjestica
malo nespretan naslov, ali ide pojašnjenje user posted image
jel bolje nešto uradit/probat, pa se pokajat l ne uradt/ne probat, pa se opet pokajati što smo propustile to?
kajete li se vi zbog nečega što jeste ili nste uradile?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 7:45:14   
HAHA
Mislim da se svako od nas bar za nešto u životu kaje.Meni je najbitnije da li sam iz toga nešto naučila ili ne.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 7:48:48   
Blue rose RR
Vjerovatno se kajem, ali sve što učinih mi nekako bi škola- nauk, kako sam trebala ili nisam, kako hoću ili neću nešto učiniti za ubuduće.

Svaka škola se plaća, a životna ponajviše.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 7:52:00   
bebaa
za dvije ću se stvari kajati dok sam živa i ne mogu sebi oprostiti svo vrijeme koje sam bacila u nepovrat....i kajem se što nisam slušala starije kad se birao fakultet pa izabrala pogrešan ali po svom ćejfu i sad sam nepotrebna u svojoj struci jer nas je tovar naštancano....ali opet hvala bogu pa imam dobar posao i ne bi ga mjenjala za drugi....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 8:10:25   
m.i.n.a.
Ima stvari koje bih sigurno uradila drugacije..ne bih dopustila druge neke da se dese...pojedini ljudi bi bili blizi mom srcu..
Mislim da mozda tako to u zivotu. Funkcionise jer mozda za neko vrijeme cu se pitati jel ovo sto sad radim,mislim,imam i zelim bas bilo dobro ili sam trebala drugacije...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 8:15:59   
tinkivinki
kajem se zbog stvari koje nisam uradila,a mogla sam

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 8:29:55   
leona81
kajem se sto sam pocela raditi u toku studija i zato zaglavila godinama na faxu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 8:41:21   
Almuccia
Fina tema. Kajem se sto nisam imala dovoljno hrabrosti i upisati zeljeni fakultet pa sam zaglavila na faxu koji nema perspektivu. Kajem se sto sam slijepo vjerovala pojedinim osobama al mi to bjese dobra skola i sad sam valjda pametnija.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 9:01:27   
anja anjica
Naravno da se kajem za odredjene stvari no nisam mogla predvidjeti sta ce mi se desiti sutra,ne opravdavam se ali tako to dodje

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 9:05:34   
Mirkica
da naravno da postoji ono sto sam voljela uraditi anisma ili nisma trebala uarditi a jesam , mada je manje ovog sto nisma a jesam user posted image user posted image user posted image user posted image kako god i sta god sam uradila i da je bilo drugacije voljela bih iz svage staze da je put vodio dovjede gedje sam sada "samo s onim sto nisam uradila " hahahaha

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 9:08:53   
salmy
Kajem se sto ne nasuh kantu vode prije nego je nestala

bem ti vodovod i kanalizaciju

A u zivotu se ne kajem nista spec..osim sto nisam nasla kakvog hadzu da me donira...jbg..para na paruuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 9:18:51   
ananas_ze
zavisi o cemu se radi, ponekad uradim da se ne pokajem, a ponekad nit uradim nit se pokajem, generalno u zivotu, ne kajem se mnogo za sad samo za jedno sto nije nenadoknadivo (sto ne upisah postidiplomski prosle ak.god)

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 9:44:26   
Lady26
Kajem se sto sam na ponovljenoj godini studija pocela raditi (mada sam morala) i "osladilo" mi se, napustila fax....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 9:53:05   
veeseelaa
obično se pokajem zbog neke reakcije.... žustre
a vezano za život nekad mislim da sam se izradila što cijeli život radim u privatnom sektoru a mogla sam nedje u državnom a s druge strane kontam bolja je zarada (ako si vrijedan) u privatnom sektoru, hebeš državnu platu, fiksnu i tu si đe si

nekad se kajem što uopće radim a ne moram, a već sutra se smijem tome jer šta bi sad po kući deverala, znam sebe čišćenje i samo čišćenje




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 12:24:53   
Galicia
Kajem se sto sam prema pojedincima bila losa, trebala sam biti jos gora.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 12:56:39   
Hanady RR
ja se nikada ne kajem za to što sma uradila...da nisma porbala kajala bih se što ne porbah možda bi uspjela...ono tipa bez rizika nema dobitka...

al ima situacija, rekacija zbog koji se kajem kako sma ih uradila...mogla sma boljeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 13:29:52   
ladyblue RR
poslije je**** nema kajanja user posted image

ja volim uraditi pa šta god da je...ne mogu ja da razmišljam šta bi bilo kad bi bilouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 13:38:32   
elmaL
Mislim da se vise kajem zbog stvari koje nisam uradila, pa mi sad zao ili krivo. Inace puno oklijevam u donosenju svih odluka (krivim horoskopski znak)user posted image pa poslije jos vise sama sa sobom razglabam jesam li trebala to ili neuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 13:48:13   
EEDITH
pa nije baš da se kajem što sam nešto uradila,ali recimo da sam malo drugačije,
na greškama se uči,bitno je izvući pouku iz svega

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
14.6.2013 13:57:08   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Vjerovatno se kajem, ali sve što učinih mi nekako bi škola- nauk, kako sam trebala ili nisam, kako hoću ili neću nešto učiniti za ubuduće.

Svaka škola se plaća, a životna ponajviše.



Potpis.... user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
15.6.2013 19:14:48   
jasmin
Ono s čim sam u datom trenutku stala,bilo je s razlogom,koji mi možda tada nije bio jasan. Ali,vremenom,postalo mi je kristalno jasno.
Ono s čim sam nastavila,opet je bilo s razlogom.
Bilo je grešaka,ali ja sam osoba koja voli učiti na svojim greškama. I ne kajem se zbog njih. S njima sam postala jaka i ono što jesam.
Kajem se samo za ono što je bilo grijeh,znajući da ima Jedini koji sve prašta,ali i taj grijeh ima svoju misiju i sve dok se čovjek kaje i on može biti pozitivan,dok spada pod prošlost i dok je ogrnut iskrenim pokajanjem.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
15.6.2013 19:37:28   
koka i po
kazu da je iskustvo posljedica mnogih gresaka u zivotu tj.losih zivotnih procjena.
djelimicno bih se slozila s tim jer da nije iskustva nebi bilo ni mudrosti a bez mudrosti ni vlastitog sablona borbe kroz zivot.
da se kajem kajem se...ali svako kajanje ima dublje korjene zasto se nesto desilo bas tako kao sto jeste.na kraju ko sam ja da odlucujem jeli se nesto trebalo desiti ili je moglo biti drugacije.to je vec odredjeno i mastilo se davno osusilo.tako da na svoje greske gledam iz jednog drugog ugla.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
15.6.2013 21:14:01   
rerica
da mi je ova pamet one godine znala bi,al.....



_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kajati se što si neušto uradila li nisi u...
15.6.2013 21:44:33   
teacher75
svaki dan kad me djeca probude u 6 se kajem sto nisam ranije zaspala prethodnu noc

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *