|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Popravci odjevnih predmeta i sl.
26.8.2013 0:08:48   
amra_sa
Obzirom da mi se svake pantalone cijepaju po butinama između nogu, šta uraditi ? Svake pantalone mi traju max 2 mjeseca. I radi li to ko od vas ? Nosi li krojaču da mu uraqdi neke zakrpe i sl. ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Popravci odjevnih predmeta i sl.
26.8.2013 0:34:29   
idana_85
pa najbolje ti je cim kupis odnijeti krojacu da ih "ojaca" ili popusti malo u tom kriticnom predjelu. ja pretezno sijem stvari, ali kad kupujem radim to ojacavanje ;)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Popravci odjevnih predmeta i sl.
26.8.2013 22:24:29   
sajraa
To se i mom mužu dešava, pantalone budu bukvalno kao nove a između nogu kriza user posted image
nakon što se "poderu" onda ih nosim krojaču, doda dio materijala unutra i ušije, onda mogu baš dugo trajati. user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Popravci odjevnih predmeta i sl.
26.8.2013 22:46:18   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: sajraa

To se i mom mužu dešava, pantalone budu bukvalno kao nove a između nogu kriza user posted image
nakon što se "poderu" onda ih nosim krojaču, doda dio materijala unutra i ušije, onda mogu baš dugo trajati. user posted image


Ovako i ja radim. user posted image
Krojacice to urade za 5-8 KM i nakon toga mozes nositi hlace jos godinama.


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu sajraa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Popravci odjevnih predmeta i sl.
29.8.2013 11:27:20   
Fleks
Jel mi mozete preporuciti u gradu negdje neku finu snajderku da mi popravi haljinu, zeznula sam je peglom user posted image , a materijal je 100% pamuk, al izgleda kao brusena svila nekako..uglavnom malo sam ispod ramena zeznula, pa se kontam neka ruza il nesto kao bedz bi moglo sakrit, pa jel ko zna nekog da mi preporuci?

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Popravci odjevnih predmeta i sl.
29.8.2013 11:43:23   
ada_

IZVORNA PORUKA: Fleks

Jel mi mozete preporuciti u gradu negdje neku finu snajderku da mi popravi haljinu, zeznula sam je peglom user posted image , a materijal je 100% pamuk, al izgleda kao brusena svila nekako..uglavnom malo sam ispod ramena zeznula, pa se kontam neka ruza il nesto kao bedz bi moglo sakrit, pa jel ko zna nekog da mi preporuci?

ja ti ne znam nikog jer sve sama radim ali zasto ne bi sama sasila npr.tu ruzu ili neki detalj na tom ostecenom mjestu pa nije to neka nauka user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Fleks)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Popravci odjevnih predmeta i sl.
30.8.2013 13:21:15   
Te_a
Bila je jedna teta kod sirano pijace, al ne znam jel bas staromodna..cini mi se da imas jos jednu negdje kod muzeja jevreja, mladje su, mozda ti one mogu nesto sredit..

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *