|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Parotitis epidemica- MUMPS- ZAUSNJACI
25.9.2013 17:37:10   
Lulu_
Cao mame,
jucer je Naomih pocela da se zali na bolove izmedju uha i zadnjeg zubica gornje vilice. Posumnjala sam na Parotitis epidemica mada mi je to bilo neprihvatljivo jer je vakcinisana i revakcinisa na MMR.
Jutros je onda ustala sa malim otokom. Odmah sam ostisla kod doktora sa njom koji je rekao da su svi simptomi tu (nateknuce iza uha, blago crvenilo, bol pri zvakanju i pri dodiru) ali da on ne moze da vjeruje da je to to jer je vakcinisana i da se to esi od 100.000 jednom.
Sacekat cemo do sutra pa ako otok ne spadne morat cemo vadit krv.
Sad moje pitanje- AKO JE MOJ MUZ VAKCINISAN DALI IPAK DA GA ISTJERAM IZ KUCE? Doktor kaze da nema potrebe, ali nesto razmisljam ako ona ipak to ima a vakcinisana je, pa moglo bi se desit i da on dobije a vakcinisan je....??? Jeli ima neko od vas isto iskustvo?

< Poruku je uredio Lulu_ -- 25.9.2013 17:38:02 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Parotitis epidemica- MUMPS- ZAUSNJACI
25.9.2013 20:04:04   
Hanady RR
jel ima temperaturu....
kakvo je grlo kod nje...

naime pitam te ovo jer sa tim simptomima tim oticanjem i upalo grla bez temperature ( mada i nje može biti) ja sma sa starijom kćerkom otišla ljekaru misleći da ima zaušanjke...ili jako zagnojene krajnike...

no ispostavilo se da ima mononukleozu....

nalazi jetrinih transaminaza su to potvrdili...
a kasnije i test koji se posbeno iz krvi radi na mono

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Parotitis epidemica- MUMPS- ZAUSNJACI
26.9.2013 22:08:48   
Lulu_
user posted image user posted image

Grlo sasvim normalno a temp nema ali to je vjerovatno zbog Toga sto joj dajem ibuprofen jer je boli otok. Danas su ipak napravili bris jer ako jeste MUMPS to se ovdje mora javiti i sve ustanove gdje je bila se moraju obavjestiti. Glupo mi je bilo sto ju vec jucer nisu testirali, bezveze smo izgubili sad dva dana sa vikendom.

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Parotitis epidemica- MUMPS- ZAUSNJACI
27.9.2013 1:04:51   
Hanady RR
nadam se sve če biti lako porlazno

javi kako je sve prošlo...

i moju su H boljela mjesta toga otoka...al nisma joj smjela davati ništa radi jetreuser posted image ...posbeno ne ibubrufen

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *