|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 22:48:06   
Honey3
http://album.ringeraja.ba/index.php?page=album&ID=3688
Evo i mojih slicica user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 22:49:01   
hatepsut
Nama je bilo lijepo,mada se djecak prepao ipak je pricao o "mazu".Hvala.Omar,ja sam htjela da ga poljubim i pomazim al jok,suze same idu...

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 22:50:01   
assmiras
I nama je bilo super.... Visnja hvala na organizaciji ovog divnog dana, user posted image hvala i sponzorima .....
Djecica su kao med.... mali Omar, ma dusa mala.... nisam mogla da se suzdrzim.....


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 378
   [Obrisana poruka]
21.12.2013 22:52:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu assmiras)
  Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 22:59:34   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: tajra26

...tete za njih nemam riječi ..


nemam ni ja riječi za naše rr žene...Višnja 5 puta moli da se svi odmaknu od DM-a i izađu iz prostora previđenog za posjelu paketića ali jok....svako je sebi toliko bitan da jebeš to šta govori Višnja koja je i organizovala sve ovo. sramota!


Moglo je proc bez komentara..steta je pokvariti danasnji dan..Svi smo puni utisaka...Mene su zaista djecica iz Doma rastuzila..posebno djevojcica koja se trpala djedu mrazu na svaku prozivku..dusa mala...Svi smo bili zbunjeni i pomalo tuzni.....moglo bi se svasta konetarisati ali steta je pokvariti ovu temu....
Kakve god da smo zene...ipak smo susretljive i spremne pomoci u svakom pogledu....Greske se desavaju svima....Danasnji dan je sve...samo ne sramota!!



nije moglo proći. jako je ružno dobiti od nekoga nešto na poklon i ne biti u stanju ispoštovati minimalne zahtjeve.
i ja nisam nigdje napisala da je današnji dan sramota nego ponašanje forumašica.
i zašto ne napisati?! treba pisati hvalospjeve samo?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 23:01:09   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Nama je bilo lijepo,mada se djecak prepao ipak je pricao o "mazu".Hvala.Omar,ja sam htjela da ga poljubim i pomazim al jok,suze same idu...


žao mi je što te nisam vidjela. mi smo uzele paketić i razgulile kući jer ja nisam bila u najboljem izdanju danas

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 23:10:22   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Iman83

Divne sličice žene...Omar je med mali...raste dječak hB user posted image user posted image user posted image

Honey, cura ti je medenjakuser posted image

hvala user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 23:12:30   
salmy

IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: Iman83

Divne sličice žene...Omar je med mali...raste dječak hB user posted image user posted image user posted image

Honey, cura ti je medenjakuser posted image

hvala user posted image

kaze A ..da mu je E nova drugaricauser posted image rekoh sine moj jesi prelivoda

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 23:18:28   
Honey3

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: Iman83

Divne sličice žene...Omar je med mali...raste dječak hB user posted image user posted image user posted image

Honey, cura ti je medenjakuser posted image

hvala user posted image

kaze A ..da mu je E nova drugaricauser posted image rekoh sine moj jesi prelivoda

A slatki su,jesi vidjela kako su se druzili user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 23:22:34   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Nama je bilo lijepo,mada se djecak prepao ipak je pricao o "mazu".Hvala.Omar,ja sam htjela da ga poljubim i pomazim al jok,suze same idu...


žao mi je što te nisam vidjela. mi smo uzele paketić i razgulile kući jer ja nisam bila u najboljem izdanju danas


A mi ganjali zvrka naseg user posted image vidjeh i da se N. smjestila djedici u krilo sva vazna na prvu mi se ucinilo ko da je strah al ko da je sebi kazala "mogu ja to"user posted image Sto se tice "izdanja" sta god da je u pitanji neka se tebe prodje,"rastjeraj" to na svoj nacin!

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 23:27:42   
Honey3
Bas me briga,ja sam sa hatom popila kafu,mada u prvom momentu nisam se sjetila ko je,je li cesto se vidimouser posted image mislim,znam da je znam,ali dok upalih user posted image
Leena vidim da viris user posted image moja velika cura se zaljubiska u tvoju E i njenu haljinicu,kad je vdjela slike,bila je to ljubav na prvi pogled user posted image

< Poruku je uredio Honey3 -- 21.12.2013 23:28:28 >


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 23:27:56   
salmy

IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: Iman83

Divne sličice žene...Omar je med mali...raste dječak hB user posted image user posted image user posted image

Honey, cura ti je medenjakuser posted image

hvala user posted image

kaze A ..da mu je E nova drugaricauser posted image rekoh sine moj jesi prelivoda

A slatki su,jesi vidjela kako su se druzili user posted image user posted image

i slatki i veeeliki...sva djecica poraslauser posted image I moram dodati da su cure od Hanady predivne...sad pricam mm kako su lijepo vaspitane svaka cast za to..skidam joj kapuuser posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 23:35:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: Iman83

Divne sličice žene...Omar je med mali...raste dječak hB user posted image user posted image user posted image

Honey, cura ti je medenjakuser posted image

hvala user posted image

kaze A ..da mu je E nova drugaricauser posted image rekoh sine moj jesi prelivoda

A slatki su,jesi vidjela kako su se druzili user posted image user posted image

i slatki i veeeliki...sva djecica poraslauser posted image I moram dodati da su cure od Hanady predivne...sad pricam mm kako su lijepo vaspitane svaka cast za to..skidam joj kapuuser posted image

joj hvala ...
vi ćete mene rasplakati totalnouser posted image

Hvala Vam ali ja moram reći da sva su djeca divna zaista...user posted image
ja razumijem sve...razumjela sma i malene iz Doma i naše i nas...
previše emocija na jednom mejstu...pogubile smo se...za neke stavri nikada nećemo biti dovoljno snažni...
danas smo dobili pregršt dječijih osmjeha..i sve mimo toga manje je važno...
jer ovo je bio dan za NJIH...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 0:29:25   
rose
da se samo nadovezem na komentar za tvoje cure...moja Saja se raspametila danas u igraonici i kad sam je konacno izvukla iz silnih tunela i dovela blize deda mrazu da cekamo prozivku ona je ugledala tvoje cura s crvenim kapama i rasplakala se trazeci kapu...fino sam joj objasnila da cu joj kupiti i da su to sekine i malo je zamajavala...a domalo je tvoja H...kako je sjedila pored, sama skinula svoju kapu i stavila je Saji na glavu sto je ovu odusevilo...btw. tvoja H nije znala za dramu oko kape user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 0:32:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rose

da se samo nadovezem na komentar za tvoje cure...moja Saja se raspametila danas u igraonici i kad sam je konacno izvukla iz silnih tunela i dovela blize deda mrazu da cekamo prozivku ona je ugledala tvoje cura s crvenim kapama i rasplakala se trazeci kapu...fino sam joj objasnila da cu joj kupiti i da su to sekine i malo je zamajavala...a domalo je tvoja H...kako je sjedila pored, sama skinula svoju kapu i stavila je Saji na glavu sto je ovu odusevilo...btw. tvoja H nije znala za dramu oko kape user posted image


e da rekla mi je da je S gledala njenu kapu :)))i da joj je malo dala...
kao što joj je one nedelje malo dala svoj dnevnikuser posted image
user posted image

Ma djeca su prekrasna sva...H priča o njoj tvojoj S i o Esmici pjesmici kaže mama kad te Esma pogleda sve se topiš...čuj topiš seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 0:39:44   
rose
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: rose

da se samo nadovezem na komentar za tvoje cure...moja Saja se raspametila danas u igraonici i kad sam je konacno izvukla iz silnih tunela i dovela blize deda mrazu da cekamo prozivku ona je ugledala tvoje cura s crvenim kapama i rasplakala se trazeci kapu...fino sam joj objasnila da cu joj kupiti i da su to sekine i malo je zamajavala...a domalo je tvoja H...kako je sjedila pored, sama skinula svoju kapu i stavila je Saji na glavu sto je ovu odusevilo...btw. tvoja H nije znala za dramu oko kape user posted image


e da rekla mi je da je S gledala njenu kapu :)))i da joj je malo dala...
kao što joj je one nedelje malo dala svoj dnevnikuser posted image
user posted image

Ma djeca su prekrasna sva...H priča o njoj tvojoj S i o Esmici pjesmici kaže mama kad te Esma pogleda sve se topiš...čuj topiš seuser posted image



jeste i meni je pomenula onaj dan u importaneu...Saja je nosila kapu pola minute i uredno je vratila i zahvalila se i zagrlila je user posted image a ovo za E je u pravu..dijete zaista ima neki mio pogled user posted image

< Poruku je uredio rose -- 22.12.2013 0:40:57 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 0:52:16   
selebriti
Hvala svima za slike

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 6:40:37   
Leena

IZVORNA PORUKA: Honey3

Bas me briga,ja sam sa hatom popila kafu,mada u prvom momentu nisam se sjetila ko je,je li cesto se vidimouser posted image mislim,znam da je znam,ali dok upalih user posted image
Leena vidim da viris user posted image moja velika cura se zaljubiska u tvoju E i njenu haljinicu,kad je vdjela slike,bila je to ljubav na prvi pogled user posted image

Hvaaala, pistidiste me user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 18:48:50   
emi7908
Ja nikako da stignem da se javim... Drago mi je za dječicu da su se lijepo provela i da smo ih i bar jedan dan obradovali....
Emocije su navirale ali uspjela sam izdržati da ne cmizdrim..
Neizmjerno mi je drago bilo vidjeti osmjeh našeg Omara, nadam se da će uživati u poklončiću koji sam dala u ime firme..

Našoj Višnji jedan veeeeliki user posted image user posted image treba to odraditi sve ...
Elma kolačići su fantastični svaka čast.. user posted image
Veeeliko hvala i ostolim sponzorima...
Moram spomenuti jednu našu forumašicu koja nas redovno čita ali rijetko piše, i koja se potrudila da i njena firma bude dio ove priče....
Mama i tata user posted image hvala ti...user posted image
Ma ženice sve ste superiška ali istina da smo se malo pogubili u jednom momentu... user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 19:29:54   
Medi_87
Veliko user posted image user posted image za rr, djecica Doma su tako medena uglavnom su svi morali dotaci A user posted image dusice
M je bio nemoguc njega nije zanimao ni Djeda mraz ni paketic ni slikanje vec tobogan user posted image hvala Hanady koja nam je dala paketic ti s bila onda mrazica, prisao je D mrazu tek onog trenuutka kad sam ja rekla da samo on otvara poklone user posted image
Omar med medeni dusa nasauser posted image
Višnja user posted image user posted image
jos bi ja svasta rekla i napisala ali sam se sva izgubila u moru emocija

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 19:54:04   
raja_ringe
Drage rr drugarice, prvo veeeliko hvala na paketicu I druzenju. Nama je ovo prvi put kod DM I naravno moja stidna djevojcica nije ni na kilometar prisla DM. S obzirom da nije zaplakala, ja sam opet zadovoljna. I juce i danas ga spominje I bas se vidi da je ostavio trag :).

O djecici doma nemam rijeci da opisem. Pomjesani su mi osjecajiajiNe izlaze mi iz glave posebno one okice dvoje djecice sto su skroz kratko osisani, mislim da su brat I sestra :(((

Ja Omara tek sada na slkka vidjeh, prelijepi djecak. Sav mi je kao pahuljica njezan...

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
22.12.2013 20:01:41   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: tajra26

...tete za njih nemam riječi ..


nemam ni ja riječi za naše rr žene...Višnja 5 puta moli da se svi odmaknu od DM-a i izađu iz prostora previđenog za posjelu paketića ali jok....svako je sebi toliko bitan da jebeš to šta govori Višnja koja je i organizovala sve ovo. sramota!



potpisujem


a bilo je predivno bas

a mene se i Omar i njegov tata bas dojmili, Omar je tako miran i sladak, ma med, a otac tako nasmijan i vidi se brizljiv



< Poruku je uredio maja78 RR -- 22.12.2013 20:02:59 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
23.12.2013 13:11:35   
EEDITH
drage moje rr drugarice,
hvala vam svima na lijepom druženju,rr je jedna velika porodica sa velikim user posted image
hvala Višnji i sve čestitke na organizaciji.........bilo je lijepo ,ali kratko........bilo je i tužno
mali Omar je predivno dijete,a dječica iz doma user posted image user posted image

jedan slatki dječak došao mi u krilo,
moj D pita:" mama ima li on mamu i tatu?"
kažem:"nema."
kaže moj D:"pa onda ga mi možemo povesti kod nas."

hvala vam i na divnim slikama user posted image

< Poruku je uredio EEDITH -- 23.12.2013 13:12:48 >

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 398
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *