|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Amra Karkelja treba nasu pomoc
9.1.2014 21:59:32   
hapymum

http://radiosarajevo.ba/novost/137529/amra-karkelja-za-operaciju-srca-treba-30000-eura

Jako mi je tesko da otvorim ovu temu a iko sam mislila da nece trebati.Naime radi se o kcerki mog amidze,zeni,majcu jednogodisnje predivne djevojcice Aylin koja treba svoju mamu .

Amri je potrebna hitna operacija srca za koju joj treba 60.000 KM da se operise u Sloveniji,bila je operisana prije par godina ovdje kod nas medjutim nemarom nasih ljekara ¸probijena¸joj je plucna maramica iz koje curi tecnost sto joj je jako opasno za zivot.Ljekar koji ju je ovdje operisao nije htio da potpise papire da bi Amra isla vani da se operise uz placanje 50% operacije a 50% bio joj platilo socijalno tako da Amra mora platiii punu cijenu.

Kad je imala tu prvU operaciju dr ju je pitao da li da joj ugrade neki mehanicki dio na srce sa kojim nebih mogla imati djece,ona se odlucila za bioloski(koji se morao mjenjati nakon nekog perioda) da bi mogla da ostane trudna.Tako se i desilo Bog ju je obradovao najljepsim poklonom i postala je majka,jest da je Aylin rodjena u 7 mjesecu i jedva su obje prezivile ali eto uz Boziju pomoc sve se moze.

JA VAS SVE MOLIM KOLIKO GOD MOZETE DA UPLATITE I DA ZAMOLITE LJUDE OKO VAS DA TO ISTO UCINE DA SE STO PRIJE SKUPI NOVAC I AMRA ODE NA OPERACIJU I MOLIMO DRAGOG BOGA DA JE PREZIVI JER SU LJEKARI REKLI "MOLITE BOGA DA OTVORI OCI NAKON OPERACIJE.

Ja sam podjelila link na fb pa svi koji me imaju u prijateljima mogu da share dalje.hvala vam jos jednom
Za uplate iz BIH

Žiro račun: 1541089981360105

Svrha: Za liječenje Amre Karkelja

Za uplate iz inostranstva:

Žiro račun: BA391541089981360105

S.W.I.F.T.: UPBKBA22

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Amra Karkelja treba nasu pomoc
10.1.2014 17:38:41   
Amyla
Vidim ja znam ovu zenu, sa Haninog rodjendan, skuzila sam, od sveg srca molim dragog Boga da sve bude u redu, bas mi je zao user posted image .

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Amra Karkelja treba nasu pomoc
12.2.2014 11:31:43   
heni5
klix.ba : Zahvaljujući humanim ljudima širom BiH, Amra je uspjela sakupiti 30.000 eura za operaciju.

"Amra je uz pomoć humanih ljudi otputovala u Ljubljanu, gdje je hospitalizirana i čeka na operaciju. Zahvaljujemo se svim svojim prijateljima i humanim ljudima koji su omogućili da se Amra bori za svoj život, nastavi da udiše zrak sa svojom kćerkicom, najbližim i prijateljima. Akcija prikupljanja sredstava za liječenje se nastavlja,
zbog konačnog obračuna dodatnih troškova liječenja i mogućih dodatnih operativnih zahvata", kazao je za Klix.ba Amrin suprug Džemal Karkelja još jednom zahvalivši se svima koji su učestvovali u akciji.

Podsjetimo, Amra je već imala tešku operaciju srca 2008. godine, međutim operacija nije urađena prema planu i zbog toga je neophodna reoperacija.



Novac možete uplatiti i na žiro račun otvoren u Intesa Sanpaolo banci:

Za uplate iz BiH:

Žiro račun: 1541089981360105
Svrha: Za liječenje Amre Karkelja

Za uplate iz inozemstva:

Žiro račun: BA391541089981360105
S.W.I.F.T.: UPBKBA22

< Poruku je uredio heni5 -- 12.2.2014 11:32:48 >

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *