|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   treperenje po tijelu...
11.7.2014 12:03:42   
happylife
lijep pozdrav drage moje..nadam se da ce mi neko moci odgovoriti ili mozda se neko sreo sa slicnom situacijom..naime od pondejeljka osjecam ko igranje svih misica po tijelu...prije dva mjeseca mi je oko igralo bila sam na kontroli za oci..i to sam pretpostavila da sam istegnula neki misic citajuci one brojeve kod ocnog... i da mi je zato igralo to oko..i prestalo je poslije sedam dana..eh sad znaci od ponedjeljka mi kroz tijelo ko da nesto hoda eto takav je osjecaj..najvise kad sjedim i kad lezim osjetim..u pokretu manje..naravno isla sam odmah dr. i i opce prakse propisala mi vtiamine magnezij..kalcij.. b komplex..idem na masazu ledja kod fizioterapetua..on kaze uklijesteni mi zivci pa zato..ja vise ne znam sta cu..nisam skolna sikrianju..nema nista da me tisti..uvijek sam vesela nasmijana...kontam mozda i zbog ramazana malo covjek izmoren...
gledam da ne mislim na to..ali ne mozes stvarno..najgore zbog djece hoces da si tu za njih..a nikakav...
lijep pozdravuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: treperenje po tijelu...
11.7.2014 12:19:17   
jasmin
Moguće je da ti fali magnezijuma. Navali na sve što sadrži magnezij.
Lijep pozdrav.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu happylife)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: treperenje po tijelu...
11.7.2014 12:34:54   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: happylife

lijep pozdrav drage moje..nadam se da ce mi neko moci odgovoriti ili mozda se neko sreo sa slicnom situacijom..naime od pondejeljka osjecam ko igranje svih misica po tijelu...prije dva mjeseca mi je oko igralo bila sam na kontroli za oci..i to sam pretpostavila da sam istegnula neki misic citajuci one brojeve kod ocnog... i da mi je zato igralo to oko..i prestalo je poslije sedam dana..eh sad znaci od ponedjeljka mi kroz tijelo ko da nesto hoda eto takav je osjecaj..najvise kad sjedim i kad lezim osjetim..u pokretu manje..naravno isla sam odmah dr. i i opce prakse propisala mi vtiamine magnezij..kalcij.. b komplex..idem na masazu ledja kod fizioterapetua..on kaze uklijesteni mi zivci pa zato..ja vise ne znam sta cu..nisam skolna sikrianju..nema nista da me tisti..uvijek sam vesela nasmijana...kontam mozda i zbog ramazana malo covjek izmoren...
gledam da ne mislim na to..ali ne mozes stvarno..najgore zbog djece hoces da si tu za njih..a nikakav...
lijep pozdravuser posted image



moja, ti ja sam ovakva zadnjih 10 godina, čini mi se, jel to stlalno ili ima perioda kad dođe, za oko može biti propuh vrlo lako,a za tijelo hmmm, da li imaš vrtoglavicu, jer to može biti i od sloog dotoka kisika, ka mozgu, zato te pitam za vrtoglavicu, sretno

(odgovor članu happylife)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: treperenje po tijelu...
11.7.2014 12:45:13   
happylife
hvala drage na brzom odgovoru...
ma nemam ja nikakvih ostalih problema tipa vrtoglavica..neke bolove..samo sto me nervira to treperenje nekad i po usnama osjecam...ne znam...samo da sto prije prodje..
mama alma kako mislis 10 godina se tako osjecas..uhuser posted image ja se nadam da sto prije dodje..ne mogu da funkcionisem normalno stalno o tome mislim..a kad legnem nema sna jer tad najvise osjetim ..valjda kako tijelo miruje..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: treperenje po tijelu...
11.7.2014 12:56:57   
salmy
znas onu staru narodnu. :kad usne igraju ljubices se sa nekim,kad oci igraju plakaces..
Elem nisi jedina svima nama se to desava,moguce nedostatak nekog vitamina

(odgovor članu happylife)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: treperenje po tijelu...
11.7.2014 12:58:39   
idana1812
Ako postoji mogucnost provjeri i razinu kalijuma. Meni se to desavalo nakon prvog poroda, ali nisam obracala paznju, dok se nedavno poznanici nije desilo i njoj su ustanovili nedostatak kalijuma. Ona nije uzimala dodatne preparate, samo je uvela jednu bananu ujutru i time nadomjestila.

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu happylife)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: treperenje po tijelu...
11.7.2014 13:35:34   
happylife
ma inace meni dok sam studirala ako ne bih dovoljno spavala znalo bi mi se desiti grcu lijevoj nozi..i ne popusata dok se dobro ne naspavam.. ja inace bas malo spavam mislim prije nego sto mi se ovo poslo desavati..znaci evo 5 dana sva treperim nije samo usne..ruke..nego znaci konstantno..pocelo je od glave i spustilo se na svo tijelo...i sad hocu da se naspavam ali nece san..a bas sam umorna i od nespavanja i od treperenja..
idana molim te pitaj svoju prijateljicu ako ti nije tesko..kako je ona to osjecala jel po citavom tijelu..koliko dana..
samo da prestane..i drage zene vjerujte samo zdravlja evo jedna mudra nije bitan ni novac ni ljepota ni debljina nista samo da si zdrav ..da si za svoju djecu tu..da ne izgledas zabrinuta..mada se trudim da oni to ne primjete..ali dzaba..zato kazem samo zdravlja...ostalo je sve vec tu..user posted image user posted image

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: treperenje po tijelu...
10.8.2014 10:29:49   
paradajz
Pozdrav svima,
Za happylife
Veoma slične simptome sam imala i ja. Uz to sam osjećala često pospanost, tezinu u nogama.

(odgovor članu happylife)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: treperenje po tijelu...
10.8.2014 23:59:03   
happylife
Hvala na odgovoru..paradajz hehe
Jesi li saznala koji ti je uzrok bio...i koliko ti je trajalo...
Meni je dijagnoza spojeni prsljenovi na vratu i na ledjima...i od toga mi se sve to pojavilo...
Moram ici na masaze...uglavnom bolje jeuser posted image ..i ja osjecam bolove u nogama bez pospanosti...mada je pozeljna

(odgovor članu paradajz)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: treperenje po tijelu...
11.8.2014 9:00:29   
paradajz
Dosta simptoma je nestalo, recimo teske noge, bolna stopala, crvenilo, ali mi i sad ponekad otiču. Kosa mi bila rjeđa, blagi osip po licu, sve je sad puno bolje. Osim navedenog, sta si ti jos primijetila?

(odgovor članu happylife)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: treperenje po tijelu...
11.8.2014 9:20:25   
happylife
Pa sta znam..meni je prvo bilo to treperenje po tijeli...onda nekad poslije su mi se javili bolovi u nozi,vise lijevoj nego desnoj
Mada zna i u desnoj da mi se pojavi i osjecala sam više zarenje nego bol...bol u ledjima...i eto glavno je to treperenje/mravljenje...
Koja je tebi dijagnoza...sta si od nalaza radila..

(odgovor članu paradajz)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: treperenje po tijelu...
13.8.2014 12:03:15   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: happylife

Hvala na odgovoru..paradajz hehe
Jesi li saznala koji ti je uzrok bio...i koliko ti je trajalo...
Meni je dijagnoza spojeni prsljenovi na vratu i na ledjima...i od toga mi se sve to pojavilo...
Moram ici na masaze...uglavnom bolje jeuser posted image ..i ja osjecam bolove u nogama bez pospanosti...mada je pozeljna



ma, rekoh ja tebi, ta vratno-leđna regija je čudo,

(odgovor članu happylife)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: treperenje po tijelu...
4.9.2014 21:39:54   
moram biti jaka
hapylife morala sam ti odgovoriti jer vidim da si jako zabrinuta...vidi meni se slično desilo nakon prvog poroda,ali pošto sam slabo jela pretpostavljam da je to bilo od iscrpljenosti...pila sam neke vitamine i prošlo
vidi ja sam fizioterapeut i moram ti rei da od same masaže nema puno koristi...pokret je jako bitan i zato draga moja radi lagane vježbe istezanja na principu pilatesa i joge...naravno posjeti i terapeuta,ali pazi kome daješ vrat u ruke...
izvini malo sam direktna ali govorim iz iskustva :) ...pojačaj ishranu i multivitaminima i još što bih ti htjela preporučiti,a ne znam da li si radila išta od dijagnostike to je CT glave... Predlažem to prije svega da umiriš savjest jer svako nagađanje " šta mi je " i lutanje može ti dovući nešto mnogo neprijatnije s psihološke strane...onako stisni zube i draga završi dijagnostiku i vidjet ćeš bit će sve ok sretno i no sikiriki ;)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

gluposti


da li vas nerviraju ove teme a la "čik pogodi" "kaladont" evo sad i ovo za avatar...meni baš ide na živce,pa to je sve za hanume!

da (65%)

ne (35%)


Broj svih glasova: 104

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *