|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   soba
23.1.2015 9:55:19   
koka i po
nista dok ne otvorim temu....
drugacije ce biti izgubljen pot..
pa da ponovimouser posted image


Sarajke....ako bi bilo potrebno(znat cu u ponedjeljak().....koliko kosta soba na lokaciji Stupska petlja,Hrasno ili Ilidža? jel tesko naci ?soba za jednu osobuuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: soba
23.1.2015 9:59:50   
mama2009

IZVORNA PORUKA: koka i po

nista dok ne otvorim temu....
drugacije ce biti izgubljen pot..
pa da ponovimouser posted image


Sarajke....ako bi bilo potrebno(znat cu u ponedjeljak().....koliko kosta soba na lokaciji Stupska petlja,Hrasno ili Ilidža? jel tesko naci ?soba za jednu osobuuser posted image

hej jesi li sigurna da je Hrasno ? u odnosu na ove dvije lokacije bliza je Hrasnica ?

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: soba
23.1.2015 10:03:36   
koka i po
cilj je lokacija oko Stupske petlje...
mozda sam i pogrijesilauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: soba
23.1.2015 14:03:50   
veeseelaa
ako će raditi kod Eće onda Stup


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: soba
23.1.2015 14:13:24   
gagala

IZVORNA PORUKA: koka i po

nista dok ne otvorim temu....
drugacije ce biti izgubljen pot..
pa da ponovimouser posted image


Sarajke....ako bi bilo potrebno(znat cu u ponedjeljak().....koliko kosta soba na lokaciji Stupska petlja,Hrasno ili Ilidža? jel tesko naci ?soba za jednu osobuuser posted image


možeš li detalje javiti u PP ...... ovo mi nije dovoljno da ti odgovorim

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: soba
24.1.2015 9:48:25   
Angelica
U kojem dijelu Sa je najpovoljniji smještaj, možda na proljeće dođem na konak pa da imam vremena popit kafu sa vama...i za šoping... i za šetnju
a ne da srećem RR zene po tramvajskim stanicama user posted image

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: soba
24.1.2015 10:32:35   
gagala

IZVORNA PORUKA: Angelica

U kojem dijelu Sa je najpovoljniji smještaj, možda na proljeće dođem na konak pa da imam vremena popit kafu sa vama...i za šoping... i za šetnju
a ne da srećem RR zene po tramvajskim stanicama user posted image


javi budžet (spavanje+doručak po noći ili samo spavanje, i koliko noći) i sferu interesovanja ....... dam ti detalje i preporuke user posted image

usput - majje najljepši i najbolji - jer tada stižu janjci sa planina pa janjetine sa ražnja i/ili ispod saća bude po finim cijenama user posted image ......user posted image user posted image user posted image čak su i moji stranci navikli pa sda svi štimaju poslove da u maju dolaze hahahahhaha

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: soba
24.1.2015 10:42:45   
Angelica
ja janjetinu ne volim to me moze preskocit, dosla bi kad budu snizenja, vjerovatno na 2 dana, jeli bi negdje vani ne mora biti ukljucen obrok

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: soba
24.1.2015 10:54:38   
gagala

IZVORNA PORUKA: Angelica

ja janjetinu ne volim to me moze preskocit, dosla bi kad budu snizenja, vjerovatno na 2 dana, jeli bi negdje vani ne mora biti ukljucen obrok


onda bi ti preporučila hostele oko čaršije ...... jeste da su dijejene sobe, ali je to najjeftinije, a sve ti blizu ....... ako baš mora biti soba sa kupatilom, računaj da bi za dvoje platila kao u hostelu za 5-10 dana

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: soba
24.1.2015 11:20:24   
ada_
koliko se uopste krece izdavanje sobe,ovo po pik-u je previse za sobu user posted image ,ima kod nas gansonjera na ilidzi ako vas zanima,nije nase ali imam broj pa ako zelite javite se

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: soba
24.1.2015 11:26:34   
gagala

IZVORNA PORUKA: ada_

koliko se uopste krece izdavanje sobe,ovo po pik-u je previse za sobu user posted image ,ima kod nas gansonjera na ilidzi ako vas zanima,nije nase ali imam broj pa ako zelite javite se


sve zavisi šta se traži, ali rasponi cijena idu od 10 KM za noć po krevetu u hostelima, do 300-400 KM u luksuznim apartmanima hotela, sobe i stanovi cijene određuju drugačijim sistemom

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *