|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.10.2015 10:37:17   
ladyblue RR
nazovem ja JU Djeca Sarajeva...eto to je bio previd, neće se više ponoviti ali znate mi imamo problem jer su ograničeni sa mliječnim prizvodima nakon salmonele...
pošto niko nije odgovarao kada je 200 djece otrovalo sada je valjda nebitno šta jedu nego samo da dan prođe a da niko otrovan nije.
strava!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1626
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.10.2015 22:40:08   
bebaa
čisto napomene radi....user posted image

danas sam platila vrtić za oktobar.... 160 km....
da Bog da im Bog dao pameti pa to pametno iskoristili.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1627
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
7.10.2015 21:50:36   
bebaa
prošli mjesec nismo bili u vrtiću zbog bolovanja 13 radnih dana...pa sam odnijela potvrdu u računovodstvo i rekli mi da sledeći mjesec uplatim 46 km manje.....
reko ako kome zatreba info,u zlu ne trebalo.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1628
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
27.10.2015 8:27:46   
bebaa
da li ste platili premiju za osiguranje u vrtiću.....5 km.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1629
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
27.10.2015 8:35:44   
bebacha

IZVORNA PORUKA: bebaa

da li ste platili premiju za osiguranje u vrtiću.....5 km.....user posted image


da,kao i svake godine
kako u vrtiću tako i u školi

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1630
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
27.10.2015 8:59:47   
bebaa

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: bebaa

da li ste platili premiju za osiguranje u vrtiću.....5 km.....user posted image


da,kao i svake godine
kako u vrtiću tako i u školi


i kod nas je bilo prošle god odma u septembru...a sad čekali da vide ima li dovoljan broj zainteresiranih pa su tek sad dali da se uplati...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1631
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
28.10.2015 14:36:06   
Dinkica
Konkurs za vrtic u Luzanima

http://www.djecasarajeva.edu.ba/images/docs/JAVNI-POZIV-LUZANI-2015-2016.pdf

a na stranici ima i za odgajateljice, psihologe i sl..

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1632
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
5.11.2015 10:08:59   
bebica123
Drage mame, ima li neko iskustva sa vrticem Rosica? user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 1633
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.12.2015 14:30:17   
lala2010
Drage mame da li su vam vasa djeca prenijela poruku od teta iz vrtica (radi se o vrticu TREŠNJICA) da pregledamo kosu ako nademo "BUBE" da kupimo šampon i da ne dovodimo dijete u vrtic. Nije mi jasno da ovakve stvari saopštavaju djeci zar nebi trebalo sazvati roditeljski i reci roditeljima.

(odgovor članu bebica123)
Neposredna veza do poruke: 1634
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
10.12.2015 10:41:48   
irenaSA
Još prije mjesec me dočekalo ogromno obaviještenje na oglasnoj ploči u vrtiću naše zdravstvene institucije, sa slikama i detaljnim postupkom uklanjanja...odmah me je počelo sve svrbiti...
Za sada još ništa nismo donijeliuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu lala2010)
Neposredna veza do poruke: 1635
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
15.1.2016 10:51:16   
bebaa
T prebolovao pljuskavice...i odem ja juce u racunovodstvo s potvrdom radi umanjenja naredne uplate...
Kad kaze imate dug 20 kmuser posted image ja se zijanila....uvijek redovno placam...
Medjutim kad je izostajao radi operacije krajnika gospodja koja tamo radi mi je obracunala umanjenje i dala iznos koji trebam tada uplatiti a nije uracunala poskupljenje od 20 km....user posted image

Tako da ako je neko imao nedo Bog slicnih problema provjerite s racunovodstvom jeste li uplatili tacne iznose da vas posle ne bi peglali za potvrdeuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1636
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
15.1.2016 13:19:13   
Miimy
moj maleni nije bio u vrticu 14 dana sad u ponedeljak idemo Ako Bogda imali smo pljuskavice... sad me interesuje oko odbijanja za te dane koje nije isao s obzirom da vrtic jos nisam upalatila jel se ovaj mjesec umanjuje il sljedeci .. nema iskustva tek smo od oktobra u vrticu i jel ima neki rok tj datum dokad se placa mjesecno.. obicno sam dosad do 5 vazda placala , sad cekam da vidim hoce li mi ovaj mjesec odbiti il da uplatim 160 km

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1637
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
15.1.2016 13:23:53   
bebaa
Ja obicno platim oko prvog...tako da svaki put umanjenje mi ide za sledecu uplatu....
Ako jos nisi platila vidi s njima u racunovodstvu koliki je odbitak da ti napise na uplatnicu pa onda plati...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1638
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
27.1.2016 11:04:27   
bebaa
Jutros vrtic nema grijanjauser posted image nema u pola vrtica struje...djeca iz 2 grupe u jednoj sobi s 2 male grijaliceuser posted image
Nadam se da su do sada otklonili kvaruser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1639
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
27.1.2016 15:57:30   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Miimy

moj maleni nije bio u vrticu 14 dana sad u ponedeljak idemo Ako Bogda imali smo pljuskavice... sad me interesuje oko odbijanja za te dane koje nije isao s obzirom da vrtic jos nisam upalatila jel se ovaj mjesec umanjuje il sljedeci .. nema iskustva tek smo od oktobra u vrticu i jel ima neki rok tj datum dokad se placa mjesecno.. obicno sam dosad do 5 vazda placala , sad cekam da vidim hoce li mi ovaj mjesec odbiti il da uplatim 160 km



nenadaj se nekom silnom odbitku, mislim da je 1,6 po danu, ustvari tako je bilo kad je moja L išla u držani vrtić,

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1640
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 13:46:21   
Lavica28
Drage mame, molim vas za informaciju kakva je situacija sa ishranom djece sada kada je cijena povećana, je li se išta promijenilo na bolje, kao što je obećano, navodno daće razlika u cijeni biti uspmjerena na ponudu voćnih obroka?
Usput, ako iko od vas može da mi kaže nešto o vrtiću Leptirić u Kranjčevićevoj, bila bih jako zahvalna.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1641
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 13:49:08   
teacher75
nije se nista promijenilo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 1642
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 13:50:00   
irenaSA
Nisam nešto upućena ali kako nam je rečeno na posljednjem roditeljskom...kada je neko pitao u čemu će se ogledati poboljšanost ishrane u odnosu na povećanu cijenu...sjećam se da je teta rekal da je to ustvari užina...ono što S donese od te užine jeste nekoliko petit ber keksića koje je ona umotala u maramicu i stavila u jaknu a ja oprala u veš mašiniuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 1643
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 14:10:03   
Lavica28
je li to jelovnik koji se poštuje ili je ovo samo na papiru onda:
http://www.djecasarajeva.edu.ba/images/docs/SEDMICNI-JELOVNIK-JANUAR-2016.pdf

Ja sam toliko više zbunjena u izboru vrtića, zanima me vaše mišljenje je li zaista razlika u odnosu na privatni i državni očigledna u kvalitetu i koji su argumenti za i portiv, ako izuzmemo osnovnu razoliku u cijeni naravno...moram konačno da presiječem i uzdam se u vs pametne mamice ovdje da mi pomognete :(

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1644
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 14:18:03   
irenaSA
Lavice, jeste to je taj jelovnik...
Mi smo bili kategorični pri izboru...državni i to je to...imali smo više razloga...situacijski..jer mi je državni najbliži mami koja počesto uskoči...samo pređe ulicu...a kako sa sobom vodi i user posted image veća kilometraža nije dolazila u obzir...
Zatim, tu su individualni tj. subjektivni razlozi, koji možda neki i neće podržati ali mišljenja samo, možda još kao posljednji entuzijasti, državne odgovornosti naspram privatnih, partikularnih i komercijalnih interesa koji su preplavili sve društvene sfere...
I naravno još jedan od razlog, iz reda ovih subjektivnih...mi smo za kompletnu, ilustrativnu socijalizaciju djeteta...prema socijalnoj slici i prilici naše BiHuser posted image Ako me razumiješ...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 1645
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 14:35:15   
Lavica28
Apsolutno razumijem i iz potpuno identičnih sam se motiva kao što si navela, a koji su bili zasnovani više na intuiciji nego na razumu, na kraju prebacila na ovu temu, nakon silnih istraživanja i obilaženja privatnih vrtića po gradu.
IZVORNA PORUKA: irenaSA

Lavice, jeste to je taj jelovnik...
Mi smo bili kategorični pri izboru...državni i to je to...imali smo više razloga...situacijski..jer mi je državni najbliži mami koja počesto uskoči...samo pređe ulicu...a kako sa sobom vodi i user posted image veća kilometraža nije dolazila u obzir...
Zatim, tu su individualni tj. subjektivni razlozi, koji možda neki i neće podržati ali mišljenja samo, možda još kao posljednji entuzijasti, državne odgovornosti naspram privatnih, partikularnih i komercijalnih interesa koji su preplavili sve društvene sfere...
I naravno još jedan od razlog, iz reda ovih subjektivnih...mi smo za kompletnu, ilustrativnu socijalizaciju djeteta...prema socijalnoj slici i prilici naše BiHuser posted image Ako me razumiješ...


(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1646
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 14:39:36   
Lavica28
Navest ću samo jedan primjer, u najskupljem vrtiću u gradu na koji sam pozvana sa "sastanak" (ja imala tremu čovječe kao da idem na interview za posao kako je to sve formalno) učiteljica me uvela u cipelama do samog kraja prostorija, iako sam ja svako malo zastajala očekujući da će me upozorit da u tom trenutku skinem cipele...ja je na kraju pitam je li vi imate svoju grupu, kaže ona da (ko je čuvao tu djecu dok ona održava "sastanke" sa potencijalnim klijentima to ne znam i ne želim da znam)...

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 1647
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 14:42:38   
Lavica28
...pri tome, za cijenu nisam saznala ni tada, iako sam u više navrata pitala koliko košta, kažu oni ne možeo preko telefona, kad dođete na sastanak, na kraju "sastanka", kaže popunite formular pa ćemo vam poslati ponudu putem maila, i na kraju sam se unesvijestila od smijeha od basnoslovne "ponude" koja se ne može odbiti hahaha

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 1648
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 14:43:08   
irenaSA
I ja sam išla u onaj gdje nema igračakauser posted image
Svaka čast, ali moja djeca se i pored igračaka igraju sa tijestom, blatom, kamenčićima i co ne vidim zbog čega bi to koštalo mjesečno 700 KM i više...iskreno...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 1649
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.3.2016 14:45:43   
irenaSA
I još jednom, slično kao i kod izbora škole...nije bitna ustanova...bitno je dijete i koliko se radi i ulaže u njega...ustanova je tu da to samo usmjeri...ključni su dijete i roditelj....
Može dijete ići i u najpresztižniju i najskuplju ustanovu ali žalosno je ako roditelj pomisli da je sa tim pokrio sve....

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *