|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
14.9.2016 22:47:50   
tačkicaa
Bejbibi. Ja sam neku noc ponovo nakon ne znam koliko godina gledala Primal Fear, i Norton me brate fasciniro. On ima isto super filmova: Fight Club, American History X su bas ludilo filmovi user posted image
Lejla Aha, i ja sam cula da je proliv dobar znak, ali kod mene nije vjerodostojno, meni silno voce poremeti svaki znak user posted image ma dolazila bi' ja vama ovdje da vam cickam bebce user posted image
Samy ni ja vise ne znam je li boli zbog bebe ili je neki znak. I mene moja ne stedi nikako... Pitam se koja ce prije user posted image mogle smo skupa user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 9:49:11   
NARI
Jutro zenice!
Ja samo da vam mahnem...bolesna sam. Preslo i meni i mladjem sinu od starijeguser posted image . Tako sam teska, sve me boli, i grlo i usi i kosti....Dvije noci nisam spavala. Ne znam ni da li da idem dr. Da u poropdicnoj ne pokupim sta gore. Bas nisam pametna. TACKICE, ima li sta danas?
Zenice, imate puno user posted image user posted image user posted image od mene.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 10:01:52   
tačkicaa
Auuu Nari pa kod tebe pravo stanje epidemije user posted image Baš mi je žao... Šta ja znam, kad ste već svi bolesni, bolje odi doktoru neka daju šta da olakšaš user posted image
A kod mene eto opet ništa, još fino sinoć prespavala k'o nekad prije x mjeseci user posted image Možda sam prerano počela iščekivat' user posted image
Nadam se da ćete uskoro bit' bolje svi kućile user posted image
Ajmo ostale ljenguzice, na noge lagane user posted image

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 10:02:34   
Visnja RR
Dobili smo najaktivniju trudnicu za proteklih mjesec dana

http://www.ringeraja.ba/forum/m_2762796/mpage_1/tm.htm#2764365

Ko će biti nova najaktivnija trudnica u narednih mjesec dana!
Pišite na forumu trudnoća i možete osvojiti koristan poklon! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 10:31:54   
lejla80
Jutro žene..kakve ste mi danas sve redom? Mene vala nešto sabahile noge bole, kontala prošetati s mališom do prodavnice, čisto kondicije radi al haman ću odgoditi. Očito jadne noge ne mogu da podnesu ovu težinu.

Nari draga, ma pravac u ambulantu, nek ti nešto propišu da sebi olakšaš, a imaš i prednost zato što si trudnica.

Bejbibi, čestitam na nagradi, nadam se da će pomoći user posted image

Tačko, još si tu user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 10:36:43   
lejla80
Evo spiska i na ovoj strani, da ga ne tražimo. Nove članice, bujrum da se družimo u najslađem iščekivanju user posted image


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.

SEPTEMBAR 2016 user posted image


26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image


OKTOBAR 2016 user posted image

06.10. anidla user posted image
10. 10. winky_sa user posted image


NOVEMBAR 2016 user posted image


02.11. Maglaj_num user posted image
10.11. amelaaa user posted image
28.11. svamojadjeca user posted image


DECEMBAR 2016 user posted image

01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13 user posted image
24.12. bambi1 user posted image


JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa

MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi

APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja




_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 11:21:53   
bejbibi
Hello zene ...kako ste :)

Joj sad vidjeh da sam dobila nagradu user posted image hvala VISNJA RR ,saljem podatke na pp :)

Eto zene uskoro triple mama a vidi se ko visi na rruser posted image tako da za vas ostale nema izgovora user posted image
Ne znam bil se smijala il plakala hahaha .....pomislit ce neko da samo na netu visimuser posted image

Sta ima kod vas zene ...moja A spava ,ja pijem ness.ajde bujrum :)

LLEJLA jesi odgledala koji film :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 12:23:21   
tačkicaa
Lejla ja čisto ne vjerujem da tebe nešto boli user posted image Jesam, još sam tu, đe ću drugo bit' user posted image Kako sam krenula, možda me čak i ti pretekneš user posted image
Bejbibi Čestitam gospođo nagradu user posted image Eto sad se mljackaj redovno, zaposli i djecu da mažu trbuh user posted image Imaš li strija od ranije? Kažu da je ova krema dobra i za postojeće, bar sam tako čula. Ja se smijem kladit' da nije odgledala ni jedan film user posted image , al' bitno da je nanijetila user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 13:15:46   
lejla80
Nisam pregledala ni jedan film, dok sam namirila sebe i dijete da jedemo i oprala malo suđa, po dana prođe. Ah jeste me zadeverale sa skidanjem filmova, ubila sam se gledajući raznorazne tutorijale za skidanje. Evo prvi pokušaj skidanja će biti Frozen haha....znači oči me bole od računara, ako ne uspije bacit ću ga kroz prozoruser posted image
Ako svaki dan budem ovoliko vremena provodila na samo skidanje filmova, bit ćemo i gladni i žedni haha

Tackice pu pu, gdje ćeš mene prije sebe. Znaš da mi je ti najveći strah. Tek sutra ulazim u 30 heftu aBd....fino se nabralo sedmica, al imam ja još i hihi nohanja user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 19:45:18   
Bebica11
Večer ženice user posted image

Evo i mene. Bila sam na kontroli danas. 29 punih sedmica hB. Sve oki hB. Beba se okrenula fino,ubucila isto tako. Kod dr Abadzic ima sad 4d HD snimak. Žene kao da neko otvori stomu i snima. Vidjela sam čak kako zmirka beba i pomjera usnice smješka se masaAllah user posted image

Pitala sam jel dole sve okuser posted image kaže jeste tako da smijem sve kao dosad osiiiiim jestiuser posted image user posted image 10kg hanuma nabacila dosad Hehe

NARI vidi po starijem ako je bolje i nije dugo temperaturu imao nemoj dr. Virusno je samo ce vam dzabe antibiotik uključivati. Šteta
..malo izguraj znam sve prosla sam...

Bejbibi cestitam na nagradiuser posted image

Ja gledala vremensku prognozu pa jos dca dana toplo pa zahladjenje. Okupala djecu. I sebe s ovin mladjim zafrkava kod kupanja. Malo slažem ormare i tako

Usla danas u lindex kupiti nesto za bebu u pubi. Jarane bodi 25km. I svrnem na veću robicu. Kupim jaknu curici i jaknu dečkuuser posted image Bebi nisam ništa... Počela sam da se spremam i tražim odijelce za izlazak

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 19:46:49   
samy_lo
Kako ste mi zene?
ja danas vazdan cekala na Jezeru,guzva,komisije..tako da sam samo uradila ctg..pa sutra u 10 na pregled

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
15.9.2016 19:59:47   
bejbibi
Hvala zenicw,jedva cekam da probam kremu ...a imam TACKICE strije ...po stomaku manje al zato noge uzas..butine pa sve do koljena .. ma fuj ..bas mi ruzno..citala sam i ja da djeluje na vec postojece strije pa bas da vidim.javit cu vam rezultateuser posted image

Ja evo legla snjima nebil zaspali da odmorim malo..nesto me zeludac boli uh

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
16.9.2016 8:16:51   
tačkicaa
Haj user posted image Ja sinoć zaspala u 7, i uz povremeno ustajanje da jedem, spavala do 6 user posted image Ovo je stvrno neko čudno stanje, ne mogu da vjerujem da mi se ove promjene dešavaju user posted image
Lejla Je li računar ost'o živ ili je izletio kroz prozor? user posted image Ok, ok, nećeš baš prije mene, ali eto još 6 heftica i mo'š komotno i ti user posted image Meni još 12 dana do termina, samo me strah na ne prenesem nešto puno, pa da induciraju porod. Džaba išla na vježbe, daba se pripremala, i da sve neplanirano ispadne user posted image
Bebice Baš mi je drago user posted image Ja nisam ništa vidjela na 4D, nije mmi ni pokaz'o, a ona moja privatnica nije imala i et' user posted image Doduše u to doba mi se nešto nije specijalno to ni gledalo, ali sad da mi je da virnem šta radi user posted image Al' haj nema veze, uskoro ću ona aBd vanka user posted image Joj kako ljudi zarađuju na tim bebećim stvarima, nevjerovatno ... Ja sam skoro sve kupila Pčelica Maja, nije skupo, a baš je sve praktično i fino pamuk. Ne vidim potrebu da se džaba baca po 25KM za bodi user posted image
Samy Joj što tebe bezze vozaju user posted image Vjerovatno će te i danas opet ponovo slat' na ctg prije pregleda. Vidjela sam da tako rade većini... Ma da si ba otišla kod bilo kojeg doktora, svakako ne znaš koji će te potrefit' na porodu
Bejbibi Eto onda, nadam se da će ti bar malo pomoć' mazuckanje novom kremom user posted image Ja haman za sad nemam ni jednu striju... Hajd nek' se nisam džaba znojila čitavo ljeto, kako da popucam kad je vazda koža bila fino hidratizirana user posted image user posted image
Nari Kako si ti? Kako ukućani?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
16.9.2016 9:50:32   
lejla80
Jutro hanume, kakva je sitacija danas?

O filmovima bolje da ne pričam, šta sam sve jučer pokušavala. Sreća mm me odvede malo do grada pa dođoh sebi user posted image Uglavnom i ja sam obišla sve one bebeće prodavnice u BBI i moram reći da sam blago razočarana izborom stvari. Meni se tamo ama baš ništa nije svidjelo bez obzira na cijenu. Vrlo loš izbor stvari. Htjela bi onaj neki dvodijelni komplet za iznošenje dijeteta iz bonice, a skoro su sve same gegice, a ja ih baš nešto i ne gotivim. Doduše mama mi je kupila jedan sladak u Azellu, pa imam opciju ako ne nađem.

Što se tiče lindexa, već sam vam ranije pisala da ja većinu stvari svom starijem sinu kupujem tamo. To mi je omiljena prodavnica za djecu al imam sistem. Kad su regularne cijene onda kupujem one stvari 3 za 2. i čekam sniženje. Oni snize stvari, pa onda na to daju još 50% popusta na kasi. Tako ja unaprijed uzmem za sljedeću sezonu, i svom sinu i sestrinoj djeci, ma hajde. Krenem od Ilidze do grada i sve lindexe obiđem user posted image Za to, naravno posebno psihički moram pripremiti mm user posted image Eto da znate, na tom sniženju majice plaćam po 6, 7 KM, hlače 15, uzela sam proljetos dvije vjetrovke po 20 KM, one su inače po regularnoj cijeni oko 100 KM. Jedino što trebaš biti u toku, i otići na vrijeme jer se brzo rasprodaju stvari.

Vidjela sam nedavno u Fis u u Vitezu da imaju slatkih bodija, ono neka marka Bambi, ne znam ima li ih ovdje u Sarajevu?
Eh sad, zna li koja gdje se nalazi ona radnja Mamino Sarajevo?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
16.9.2016 11:55:11   
NARI
Dan zenice moje drage! Hvala vam sto pitate za mene. Mada, ja nisam ni danas nesto bolje...promukla sam, glasa haman skoro i da nemam. Evo med drzim na vratu od sinoc. Jedino dobro u svemu je da nemam temperaturu.
BEBICE, starijem sinu je dr. propisala antibiotik. Mada, ja mislim da je ovo viroza. Kod starijeg sina nalazi su pokazali povisene Le i SE, ali ja mislim da je to od zgloba koji ga boli, pa da je viroza samo tako usetala. Dr. mu je na osnovu nalaza propisala antibiotik, a virus se prenio i na mene i na mladje dijete. Sve se nadam da cu sutra biti bolje...sutra mi je 11. godišnjica braka, moram biti bolje aBd user posted image . A i u utorak se vracam na posao aBd.
Ja sam u ovoj frtutmi zaboravilka koja sam sedmica. Sad kad Bebica napisa da je 29., kontam onda je meni 24. ili 25.... nemam pojma. A ne pise mi na na zadnjem nalazu ginekologa. Morat cu nekako preracunati.
Lijepo da se spremate sa stvarcicama, ja još skoro nista, a mami me user posted image
Ostajte mi zdrave, vesele i raspricane. Imate user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
16.9.2016 13:26:26   
Midnight_489
Đe ste hanume user posted image
Ja evo veš u mašinu stavila,pa rekoh da virnem malo user posted image
U ponedjeljak kontrola,aBd user posted image baš sam poželjela vidjeti svoju mrvicu user posted image

Nego,žene,vi ste iskusnije,treba li se šta platiti ili uraditi da i moj muž prisustvuje porodu,baš smo pričali sinoć o tome,i ja
bi baš voljela da i on bude tu da me ohrabruje,s obzirom sa mi je ovo prva trudnoća user posted image



_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
16.9.2016 14:59:14   
tačkicaa
Uh haman da imam novi simptom žene, evo sam usisala i prebrisala cijeli stan. Ne znam koji vrag mi bi user posted image
Lejla Znam da je Agatha pominjala da ima super stvarčica u Manino Sarajevo, a ja ne uprati baš gdje je. Neđe na Čaršiji čini mi se user posted image I ja sam vidjela u Fisu baš puno stvarčica, mislim da imaju sve, mo'š otić' i sve kupit' na jednom mjestu komotno user posted image
A tebe Nari baš krenulo i ne popušta user posted image Da bar možeš mirovat' user posted image Žao mi je stvarno... Hoćeš da ti sad čestitamo godišnjicu ili da čekamo sutra? user posted image Wow 11 godina mašala user posted image
Midnight Ja kako znam na Jezeru muževi ne mogu prisustvovat, jer već više od pola godine kobajagi nije urađena sala za porod gdje se mogla i pratnja povest'. U Vojnoj kako znam može. Ne vjerujem da se išta plaća, samo se trebaju neki uslovi ispunit', tj testovi, brisevi i tako nešto. Ja vala svog nikad ne bi povela user posted image Onda valja još i na njega pazit' user posted image A i garant bi me iznervir'o nečim user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
16.9.2016 17:28:22   
samy_lo
hello moje trudnjace
TACKICE nisam radila ponovo ctg..a sto se tice ovog doktora obicno je tu ako je neka njegova pacijentica na porodu..
Kaze mi da je beba nesto teza od 3 kg..rece mi da je nesto manji obim stomaka al da je sve u mjerama..
Termin mi je 25 septembra po zadnjoj menustraciji,a tako i po velicini bebe
Danas sam 38+5

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
16.9.2016 19:03:12   
bejbibi
Cao zene ,evo i mene ..ne stigoh danas da se javim ,od 9 do 2 nije bilo struje ,neki radovi ..pa ja otisla po M u pola 1 i malo setali,na sok,u park i taman dosli kuci u 2 kad dodje i strujauser posted image
Nisam vala nista ni kuhala,narucili pizze i evo sad mi neka muka fuj ,samo da ne povratim ih user posted image usput odgledala i neki romanticni film ,bas fin :) nesto me ta romantika puca zadnjih dana ..skinula jos jedan za sutra user posted image
Vec par dana me A u 7 budi pa sam taaako umorna ,ko da sam kopala citav dan ...

Vidim pricate o prisustvu na porodu :))
Jaooo zene to je nesto najljepseeee vjerujte ... u vojnoj moze ,moj je prisustvovao 2011 kad se M rodio .pa prelijep osjecaj vjerujte ...nista on nije zavirivo dole ( ako se toga plasite) vec je mebi iza ledja stajao i pomagao da se napinjem ...stvarno divno iskustvo za oboje user posted image opet ce sad prisustvovati aBd ,ako stigne na vrijeme jer cu ja bit u slo sa djecom ,ranije otic ofskroz a on bi krenuo kad porod kreneuser posted image valjda se ne porodim za 4huser posted image tolko mu treba do slo ..helem ...nadam se da ce biti uz mene ...to je nesto najljepse ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 8:36:31   
bejbibi
Hajmo okruglice,na noge laganiniuser posted image sta ste se uspavale...

Evo ja spremam ☕

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 9:14:00   
tačkicaa
Jutro user posted image
Ja vala ustala u 6 user posted image Evo odo' neke kupovine obavit', sutra mi dolaze moji i muzevi, poželjeli me ljudi user posted image
A vi ako stignete, pisite mi malo o vasim iskustima sa sluznim cepom. Kazu ne mora bit' čep, moze u vise navrata kao iscjedak od providne, bijele, roze pa do smedje boje? Jeste vi to imale?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 9:47:01   
samy_lo
Jutro bebele
TACKO sta je reci za sluzni cep,da ti to nemas kakav iscjedak pa se raspitujes?

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 10:14:04   
lejla80
Morning bembele....meni seka došla sa djecom jučer pa uživamo. Danas ružno vrijeme, baš nas je zeznulo al hajde smislit ćemo već nešto. .
Tacko ja nisam imala situaciju sa sluznim čepom al sam čula da danima može pomalo curiti...jel to imaš šta prijavit?
Samy kakva je situacija kod tebe?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 10:56:05   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Jutro user posted image
Ja vala ustala u 6 user posted image Evo odo' neke kupovine obavit', sutra mi dolaze moji i muzevi, poželjeli me ljudi user posted image
A vi ako stignete, pisite mi malo o vasim iskustima sa sluznim cepom. Kazu ne mora bit' čep, moze u vise navrata kao iscjedak od providne, bijele, roze pa do smedje boje? Jeste vi to imale?



Sluzni cep moze otpasti cak dvije sedmice prije poroda ..tako je ko sto si opisala..rozkasto , sluzavo. ..
Ja nisam nikako imala iskustva stim jer su mi oba puta vodenjak probili u bolnici..proguglaj malo za sluzni cep ..ja slucajno vidjeh i slike ,fuuuuj odvratno user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 11:30:03   
tačkicaa
Samy To je kao čep koji zatvara grlić, kako su nama na vježbama objasnili. Eh po onome što sam ja čitala, može biti varijanti. Ma kod mene je ovo bio obični iscjedak, ali eto umisli sebi čovjek user posted image Ima li kod tebe šta? Evo kod mog rođaka juče' rodila žena, 20.joj termin... Mogle bi i mi možda, ha? user posted image
Bejbibi Aha, gledala sam slike, k'o da puža golaća izbaciš user posted image Kod mene nije to definitivno user posted image Ma ništa, moja Lejla valja mi ignorisat' user posted image
Uživajte gospoje user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *