|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
30.8.2009 19:26:57   
sarisari
Sta predlazete da mozemo uciniti za tu zenu i  djecu i na koji naci, je li ima neki ziro racun za uplatu novca ili treba pomoc u odjeci, obuci,...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
30.8.2009 19:31:33   
mama2009
ako treba preporuka za Bijelave javite se, moja kolegica gore radi i primaju robicu

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
30.8.2009 21:37:17   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

ako treba preporuka za Bijelave javite se, moja kolegica gore radi i primaju robicu


Haj ako zatreba javim ti se, a moj svekar je kontao samo da odvuce te stvari gore. a posto je ako Bog da ubrzo bajram kontala sam za bajram da im odnese... bar malo da se imaju cemu obradovati...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
30.8.2009 21:48:40   
malena_t
Mi smo dva -  tri puta nosili odjecu u djecije SOS selo u Sarajevu. Prijateljica nam radi tamo ( psiholoska pomoc socijalno ugrozenim i problematicnim porodicama s djecom ) i kaze da im je svaka stvar dobrodosla, pa eto da znate. 

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
24.1.2010 11:00:45   
Ilhana RR
da neotvaram novu temu...

Odlucila sam da sve sto je prikupljeno od stvari odnesem za humanitarnu akciju koja je ovde zapoceta za djecu na Haitiju. Posto ocigledno niko nemoze da mi prevuce stvari za Bosnu.

Na Haitiju je bila katastrofa, mnogo djece je ostalo bez roditelja i nemaju nista i iz tih razloga ja sam odlucila da odvucem sve stvari sto sam prikupila da prilozim za djecu Haitija.


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
24.1.2010 11:03:02   
Mya_81 RR
Neka si user posted image   Zaista im je sada u ovim strašnim trenucima puno toga potrebno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
24.1.2010 11:06:32   
Hanady RR
ilhana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i tamo je tuga velika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
24.1.2010 15:03:12   
milenium
mi smo baš danas dali novac za Haiti,svećenik je na misi rekao da će se milostinja skupljati za haiti.bilo je 500duša u crkvi,nek je svatko dao po barem 20 ili 10 km,to je lijepa svotica iz samo naše župe,a biskup je rekao da će i u svim ostalim gradovima se skupljati i da će kao to ići za haiti od bih.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
5.3.2010 0:47:04   
veeseelaa
pretužno

user posted image

Alexandra ima samo 14 mjeseci...stradala je u požaru i trenutno se bori za život i normalnu budućnost..ima spaljenu kožu po cijelom tijelu te oštećenje kostiju...nema pola lica...trenutno je u bolnici u Krakowu u Poljskoj....mora ići na mnoge operacije no njezini roditelji nemaju novaca za platiti te operacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


evo grupa na fb-učlanite se, pokušajte pomoći

Klik

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
5.3.2010 1:09:16   
milenium
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajme ovo je prestrašno

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
5.3.2010 7:26:19   
Dida79
Sva sam se najezila kad sam vidjela ovu bebicuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
5.3.2010 11:34:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pretužno

user posted image

Alexandra ima samo 14 mjeseci...stradala je u požaru i trenutno se bori za život i normalnu budućnost..ima spaljenu kožu po cijelom tijelu te oštećenje kostiju...nema pola lica...trenutno je u bolnici u Krakowu u Poljskoj....mora ići na mnoge operacije no njezini roditelji nemaju novaca za platiti te operacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


evo grupa na fb-učlanite se, pokušajte pomoći

Klik


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
12.6.2010 2:08:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja mislim da se odjeca koja nam vise ne treba moze proslijediti i Domu za napustenu djecu Bjelave ... dusa me moja zaboli kad pomislim na njih user posted image


Evo trazila sam po temama bas ovu temu, ja sam svu garderobicu od mog svrce ostavila i namjenila za dom na Bjelavama, ali dugo me jos u Sarajevu nece biti, mogu dobaciti sve to do Sarajeva ali mi je potreban neko da to preuzme i odnese u dom...Ako ima koja forumasica da bi mi pomogla, puno bi mi znacilo..A imam jos par prijateljica koje imaju malu djecu pa sam i njih zaduzila da ne bacaju garderobicu, vec da ostavljaju....

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
12.6.2010 11:21:48   
mama2009
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja mislim da se odjeca koja nam vise ne treba moze proslijediti i Domu za napustenu djecu Bjelave ... dusa me moja zaboli kad pomislim na njih user posted image


Evo trazila sam po temama bas ovu temu, ja sam svu garderobicu od mog svrce ostavila i namjenila za dom na Bjelavama, ali dugo me jos u Sarajevu nece biti, mogu dobaciti sve to do Sarajeva ali mi je potreban neko da to preuzme i odnese u dom...Ako ima koja forumasica da bi mi pomogla, puno bi mi znacilo..A imam jos par prijateljica koje imaju malu djecu pa sam i njih zaduzila da ne bacaju garderobicu, vec da ostavljaju....


marina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ljubimo naseg druga, sad je Ilhana poslala svu gardarobicu za baby bazar, prodavat ce se nama forumasicama po simbolicnoj cijeni, a novac ide u fond za humanitarne svrhe


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
12.6.2010 12:56:24   
Visnja RR
ako je marina namjenila za djecu iz doma i to moze rjesiti... jer toj djeci uvjek pomazemo

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
12.6.2010 13:00:43   
sarayka
Koliko sam upućena DOm na Bjelavama ne prima garderobu...naime jedna moja kolegica je ponijela nekoliko vreca odjeće gore pa bi joj oni rekli "da toga imaju i previse jer svi donose"user posted image i vratili joj.
Pa sad neznam treba nazvati i pitati prvo...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
12.6.2010 13:02:40   
Visnja RR
naravno da primaju...ja sam s njima stalno u kontaktu...pa samo mi smo im odnijeli preko deset_ vreca i nekoliko paketa odjece u decembru... a kasnije i nekoliko kesa razne kozmetike za bebe ...
a odjeca se uvjek moze prodati na RR bazary pa kupiti kozmetika za bebe...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.6.2010 13:03:37 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
12.6.2010 13:32:24   
Ilhana RR
Marina vidi ako mozes se dogovoriti nekako sa Espergarde tours iz Danske su pa da oni povucu stvari a ako dom nebude primio onda se moze prodati na baby bazaru i da se kupe potrebne namjernice za djecu iz doma...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
12.6.2010 16:05:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Marina vidi ako mozes se dogovoriti nekako sa Espergarde tours iz Danske su pa da oni povucu stvari a ako dom nebude primio onda se moze prodati na baby bazaru i da se kupe potrebne namjernice za djecu iz doma...




Garderobicu sam namjenila sa dom. a ako oni ne primaju onda moze i na bazar, jer stvari su sve skoro nove....a sto se tice prevoza imam par ljudi koji putuju dole sa autom, pa bi ja to preko njih, mada vjerujem da bi i top turist primio...U svakom slucaju ja cu javiti kad bude sve spremno,pa i ako se niko ne javi dapreuzme taj dan, stvari ce biti kod moje mame na Cvili

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
10.3.2011 13:55:44   
Anoniman
Al se ja isplakah samo kad mu okice videh   user posted image user posted image user posted image     http://www.youtube.com/watch?v=SC21w3BzV7c  pa da podelim sa vama ako neko zeli pomoci  malome user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
10.3.2011 22:23:39   
Medić*
Drage zene, kada vidim ovakve situacije jako se potresem i ucestvujem koliko mogu user posted image

U buca potoku je rodjena jedna bebica, porodica je jako siromasna, ja idem u nedjelju sa svojim malenim doprinosom i garderobom od svog djecaka, ako koja zeli da pomogne molim vas da mi se javite da im ponesem. Ja porodicu ne znam, preko Naide sam trebala danas poslati svoju kesu ali nisam imala spakovano. Beba je dobila na zajam krevetac i treba ga vratiti.....garderoba je dobrodosla, novcani prihodi pa i marka jedna puno znace u takvim situacijama. Jako sam tuzna jer polazim od svog djeteta koje ima sve potrebno a necije dijete nema deku za pokriti se. Iz razloga sto ne mogu to podnjeti pisem vam ovo, pa ako jos neko zeli bujrum mozemo sta skupiti.....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
10.3.2011 22:28:12   
Hanady RR
Koja je to podoica medićuuser posted image
jesu baš iz buća potoka....user posted image
hajde javi mi na PP...moja mama je tamo može se pomoćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
10.3.2011 22:32:41   
Medić*
ja neznam kako je prezime

trebam ici sa djevojkm koja ih poznaje

mislim da je Naida Hrustemovic nosila danas stvarcice

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Humanitarna akcija za bebe i djecu
14.3.2011 20:34:06   
illa
http://www.24sata.info/javnost/humanost/57606-Apel-pomoc-Sestogodisnji-djecak-Safet-gladan-zedan-promrzao-ide-skolu.html

user posted image


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *