|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ujed Psa
3.6.2009 22:37:16   
Anushka
samo cu reci strasno! covjek i ne zna koliko problema moze da ga snadje u trenutku. Bas mi je zao, puno strpljenja i snage vam zelim, da sto prije i sto lakse ovo prodje. Jedino znam da kod nas sintori ubijaju pse i znaju ih i na ulici ostaviti ubijene, bilo je groznih prizora ali necu da idem sa teme. sretno vam jos jednom.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ujed Psa
4.6.2009 0:32:25   
Chuchi
Tacno tako, covjek ne zna sta ga sve u trenutku moze snaci. Samo cu reci, ne dao Bog nikom.
Bila sam na tri metra od djeteta kada se to dogodilo, a u rukama sam drzala bebu od tri mjeseca!
Niti prici i pomoci svom djetetu, niti gledati kako ga pas ujeda a ne moci nista uraditi. Grozan osjecaj, nadam se da
cemo svi brzo zaboraviti ovo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ujed Psa
23.6.2009 12:42:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anushka

bas mi je zao malenog, tjesite ga koliko mozete, ali mi nije jasno gdje je taj pas tih 15 dana? u vasoj kuci? i kako ga cuvate 15 dana ako je agresivan?bas mi nije jasno
dadada rece da si u udruzenju za zastitu zivotinja, imaju li oni kakav prihvatni centar, nesto za te zivotinje, sve kontam ne daj Boze da se nama to desi, gdje bi sa njim 15 dana jos tako agresivnim, i jos da zagledam je li bolestan?
PS inace ne volim bas pse, puno draze su mi macke!


Izvini tek sam sada vidjela tvoj  post! Na zalost kod nas ne postoji prihvatiliste za pse iako po novom zakonu drzava treba da ga obezbjedi...prije par godina sos je pronasao odgovarajucu lokaciju premda to u sarajevu nije lako (u krugu od 500m ne smije biti stambenih prostora niti vodozastitna zona a opet treba da je na ravnom i dobro povezano) medjutim to su uspijeli shebati, kao u ostalom i sve drugo, jer je ascare neko vidio potencijal za gradnju neceg drugog..a i sintorima odgovara u potpunosti ovakva situacija ...dakle sto vise lutalica njima veca zarada jer ih ti placas tj. svi oni koji placaju KJPRAD...ne znam jesi li procitala neki dan su oko 100-tinjak pasa ZIVE ZAKOPALI http://www.oslobodjenje.ba/index.php?id=998  Na zalost mi zivimo u takvoj zemlji gdje se placa rep psa...umjesto da se psi sterilisu i puste pa nakon par godina lutalica vise nebi bilo, a takav pas vise nije ni agresivan (zivotni vijek jednog ulicara oko 3-4 god.)...ovo je tema o kojoj mogu da ispisem postova i postova...elem, da ja tebi odgovorim na pitanje...ne znam gdje chuchi zivi pa je praksa da se sam brines o takvom psu...ali u Sarajevu o tome treba da brine Veterinarski fakultet...tj. ne do bog opet da se ovako nesto desi zoves veterinu i oni ga preuzimaju kao u ostalom i svakog drugog povredjenog, gladnog, zednog, bolesnog psa i to treba znati iako ce oni vjerovatno drukcije tvrditi

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ujed Psa
23.6.2009 13:21:56   
Chuchi
cuj zakopali zive pse??? Boze sacuvaj...
ja sam u Tz i prosli ponedjeljak smo psa vratili na mjesto gdje je i bio... vodili smo ga na kontrolu kod
veterinara, i nakon 15 dana smo ga pustili. da jos jednom naglasim: MORALI smo ga drzati 15 dana i
posmatrati, jer veterinari kazu da nemaju s tim nista, a prihvatiliste koje u Tz ima, trenutno niti prihvata
niti daje na usvajanje pse! btw. pas je bio na podrucju opstine Lukavac, pa smo ga stoga morali voditi u
njihovu veterinarsku stanicu, u Lukavcu! Eh, ako je on u njihovoj nadleznosti, zar ne bi oni onda MORALI
odgovarati za tog psa, pa samim tim oni se za njega brinuti tih 15 dana?'??
Ne znam vise, nisam pametna, odustala sam od pitanja i sikiranja, nek je meni moje djete zivo i zdravo,
samo smo bili toliko ljuti i mm i ja , ja sam psa htjela golim rukama udavit, ali nisam smjela, trebao mi
je ziv!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ujed Psa
16.8.2011 22:08:36   
Honey3
vidim na ovoj temi se odaaaaavno niko nije javio a ja drugu nisam nasla,nisam nasla ni onu moram da vam kazemuser posted image helem danas je u Zenici mog babuku ujeo cuko na pijaci,vozio mamu u stacionar na kontrolu i dok je ona cekala on otisao da kupi sebi pantalone,napao ga je sa ledja a ovaj se nije imao cime braniti a cuko ogroman,helem dobro ga je ugrizao,prvo su ga odveli tu negdje u dom zdravlja pa su ga u hitnu uputili,primio je neke tri injekcije,ranu mu ocistili i previli i kaze dr.da je samo malo dublje ne daj Boze bila bi noga u opasnostiuser posted image kaze on sreca pa je njega on je velik,ne daj Boze da je dijete bilo u pitanjuuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ujed Psa
16.8.2011 22:13:04   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

zaho strašnouser posted image

ovo sa psima lutalicama postalo je grozno, ova zemlja nije bila spremna na ovaj lijepi zakon ...
zaista...

ja sma imala strašno isksutvo prije 2 mjeseca...
sa djecom u šetnji napao nas vučijak...
mlađa s ebaš prepala...danima je plakala i nije smjela porći ni pored zaveznog cukeuser posted image
a imamo mi pudlicu...al ona kež nije Lea cuko to je naša Leauser posted image

I baš jučer krenem s anjima u šetnju kad opet pas lutalica na sred puta...
samo smo okrenule leđa i otišle obilaznim putem...nisma smjela zaista da dozvolim d aih prepden...
i kada smo došle kući one iizašle u baštu da s eigraju kad vučijak krenuo prem njim u baštu...kako su s eopet prepale strašno...

najtužnije taj vučijak ima vlasnika...la on ga drži ovdje i ne hrani ga redovno...jer ne živi čovjek ovdje ovo mu kao vikendicauser posted image
i pas s eotkine i od gladi počne praviti porbleme...

rekla sma im nakon toga da ako još jednom taj pas bude u blizini moje djece i opet ih napaden ili ga u avliji vidim pucat ću u njega pa nek me mrzi i optuži ko hoćeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ujed Psa
16.8.2011 22:17:02   
sheri
zaha, zao mi je
i zaista u zenici je uzas sa tim psima lutalicama. ja volim zivotinje, pse pogotovo, ali samo isperd moje zgrade ih ima oko 6 , i svaki dan sa strahom izlazim iz zgrade. bas ih je previse , po cijelom gradu


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ujed Psa
16.8.2011 22:18:05   
Honey3
ma znas sta,stvarno je citav grad pun uzas,vise ne smijes ni preko dana svagdje ici a po noci da i ne pricamuser posted image a treba djecu dobro cuvati,mog sina je dok je bio mali dva puta isti cuko prepao,skocio na njeg,nije ga ujeo ali je to ostavilo traga na njemu i dan danasuser posted image uzas,uzasuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ujed Psa
31.8.2012 18:42:35   
hapymum
Bas sam htjela da otvorim ovu temu ali prvo da provjerim na trazilici,kad vidim da je otvorena.Mene i moju prijateljicu prije par dana sam bebama su napali psi na Dobrinji,ja sam premrla,sreca pa je jedan covjek prisao i otjerao ih.Hvala Bogu pa je H spavala inace neznam kakove bi to posljedice ostavilo na nju i od tada sam bukvalno u kuci,nesmijem cak izaci vani.Pa nemogu da vjerujem da svi sute i da nista ne podizimaju po ovompitanjuuser posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *