|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nevjera
18.2.2011 7:28:40   
Lulu_08
Od mene bi dobio jednu dobro upakovanu nocnu moru user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Nevjera
18.2.2011 7:50:33   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Covjek moze puno da voli svoju zenu,da je veoma stabilna licnost,ali ako se upusti u stalno drustvo zena,ne pazeci pri tome na ono sto moze uslijediti,moze se desiti nesto zbog cega ce se kajati.Nema danas Jusufa a.s koji ce nepokolebljivo odoljeti lijepoj `Zulejhi` moja teacherko.Tacno je da karakter igra veliku ulogu,ali taj karakter ne treba `iskusavati` i iritirati


Jasmin pa šta treba da mu sad ne dam da se druži sa ženama??? ne, ne
čak šta više, ako mu je istinski stalo odoliće a ako ne odoli allahimanet i ne treba se puno sekirati
ja svaki dan sretnem bezbroj zgodnih muškaraca pa im odolim, odnosno i ne razmišjam o njima u tom pravcu



je li ti ono živiš u SA? gdje ih ti vidiš živa bila, daj nam reci lokaciju da malo parimo oči i mi ostale user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Nevjera
18.2.2011 8:08:37   
ena23
IZVORNA PORUKA: pocahontas



je li ti ono živiš u SA? gdje ih ti vidiš živa bila, daj nam reci lokaciju da malo parimo oči i mi ostale user posted image



Pridruzujem se pocahontas u akciji "hocemo i mi da parimo oci". Odaaaavno ne vidjeh lijepog muskarca, ono da padnes na dupe, a takvih zemskih ima za izvovza..


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Nevjera
18.2.2011 8:29:39   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: pocahontas



je li ti ono živiš u SA? gdje ih ti vidiš živa bila, daj nam reci lokaciju da malo parimo oči i mi ostale user posted image



Pridruzujem se pocahontas u akciji "hocemo i mi da parimo oci". Odaaaavno ne vidjeh lijepog muskarca, ono da padnes na dupe, a takvih zemskih ima za izvovza..



ja vala ni žeMskih ne vidjeh da padneš na guzicu...sve je to prosjek moja ti....


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Nevjera
18.2.2011 8:34:39   
ena23
Ma ferhadijom se cesto secu prelijepe pripadnice ljepseg spola, ali ono sto "vodaju" je ocaj zivi...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Nevjera
18.2.2011 8:40:56   
Lulu_08
Nema mi ništa ljepše od lika MM i mene...još ako je neka posebna situacija, pa ovo pa ono...Ma idi ba, nema nas na svijetu ovakvih user posted image ..

(meni naravno...hehehehe...)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Nevjera
18.2.2011 8:59:06   
Anoniman
 
veselaa
i to neku žalopojku da se godinama pjeva uz gusle  u tužnim prigodama

dadada
ja bih mu napravila pomfrit, kobasice, malo meze s travnickim sirom i jednu tortu

galicia
K.... bi ja njemu napravila....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Nevjera
18.2.2011 8:59:39   
Anoniman
ismijah se od sabjle   

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Nevjera
24.2.2011 15:18:27   
bojana86
Ljubomora je najvece zlo koje postoji....

Budite ljubomorni, ne jedno na drugo, već na svoj brak. Čuvajte ga i branite od svih iskušenja, smatrajte ga dragocenim za svoju sudbinu i sreću. Neka ovaj dan bude početak vašeg dugog i lepog zajedničkog života... ovo nam kazu u opstini kada se vjencavamo,a napisao cuveni Dusko Radovic !
Mislim da vise od ovoga ne treba,a oni koji su ljubomorni sretno im u patnji citavog zivota!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Nevjera
24.2.2011 19:53:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bojana86

Ljubomora je najvece zlo koje postoji....

Budite ljubomorni, ne jedno na drugo, već na svoj brak. Čuvajte ga i branite od svih iskušenja, smatrajte ga dragocenim za svoju sudbinu i sreću. Neka ovaj dan bude početak vašeg dugog i lepog zajedničkog života... ovo nam kazu u opstini kada se vjencavamo,a napisao cuveni Dusko Radovic !
Mislim da vise od ovoga ne treba,a oni koji su ljubomorni sretno im u patnji citavog zivota!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bojana86)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Nevjera
24.2.2011 19:58:15   
salmy
IZVORNA PORUKA: ena23

Ma ferhadijom se cesto secu prelijepe pripadnice ljepseg spola, ali ono sto "vodaju" je ocaj zivi...
Svega ima u Bozijoj basciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a nisi prosla bezistanomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Nevjera
24.2.2011 19:59:29   
salmy
IZVORNA PORUKA: bojana86

Ljubomora je najvece zlo koje postoji....

Budite ljubomorni, ne jedno na drugo, već na svoj brak.
Ovo je nama rekao efendija davne 95user posted image user posted image i mi se strogo pridrzavamo

(odgovor članu bojana86)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Nevjera
24.2.2011 23:50:34   
veeseelaa
je li ti ono živiš u SA? gdje ih ti vidiš živa bila, daj nam reci lokaciju da malo parimo oči i mi ostale user posted image


šta mene briga za tvoje oči user posted image user posted image user posted image user posted image snadji se sestro a sad pusti mene da uživam user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Nevjera
24.2.2011 23:50:52   
veeseelaa
Mislim da vise od ovoga ne treba,a oni koji su ljubomorni sretno im u patnji citavog zivota!


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Nevjera
25.2.2011 2:41:46   
Galicia
Evo za nevjere. user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=6cnIeGQ3KZw

< Poruku je uredio Galicia -- 25.2.2011 2:42:12 >


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 190
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *