|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nalaz brisa
19.3.2008 7:53:27   
Hannah
Gdje se u SA osim na DIP-u može uraditi nalaz vaginalnog brisa?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nalaz brisa
19.3.2008 8:32:10   
ElmaB
Cao!
 
Mozes u svim privatnim oridinacijama, a mislim da moze cak i u zavodima za zastitu materinstva, Skerlicevoj i domu zdravlja Kumrovec na Otoci!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nalaz brisa
19.3.2008 9:56:47   
Cvrle
Meni kada je Divanovic uzimao v.bris preporucio mi je da odnesem u Kristal, priv.lab. na Marin dvoru. 15 KM analiza i jos 15 ako se bude radio antibiogram.
A isto mislim da u Skerlicevoj ili na Otoci ce ti to uraditi. Bar rade papa-test, pa pretpostavljam i klasicne brisove. A upravo na vjezbama nam je babica rekla da na Otoci ti urade bris i pogledaju na licu mjesta pod mikroskopom (sestre, ne cak ni dr) jer se na taj nacin moze utvrditi prisustvo standardnih bakterija. Vjerovatno za detaljnu analizu cekas malo duze na rezultate, ali to je to.

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *