|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja Merjema....
23.10.2009 9:50:50   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: ElEmina

Draga molim te reci mi je li uredu ako sam navela samo broj 1990 5200 0800 0072 ili moram dodati ispod i onaj sa 5....

Selam.

ako si uplacivala u banku il postu kad je sve ok oni ti odma kazu da je naplata uspjela ako ti oni kazu da nije uspjelo znaci negdje ima greska na prvoj stranici imas jasno ispisane brojeve racuna,nadam se da sam ti bar malo pomogla?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Moja Merjema....
26.10.2009 14:50:39   
ElEmina
Ja poslala..htjela sam čekat do iza 1. kada bude plata user posted image ali kad sam cula da se porodila otisla sam odmah u banku i na uplatnicu sam stavila sve sto je pisalo.


_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Moja Merjema....
5.11.2009 23:40:17   
my_little_baby
IZVORNA PORUKA: ElEmina

Ja poslala..htjela sam čekat do iza 1. kada bude plata user posted image ali kad sam cula da se porodila otisla sam odmah u banku i na uplatnicu sam stavila sve sto je pisalo.


draga moja .hvala ti ...nadam se da je sve uredu ...nisam isla do banke odavno...a ne znam ni kad cu uspjet otici....u svakom slucaju trebalo bi da je ok..i tebi jos jednom hvala..i izvini sto si dugo cekala na moj odgovor


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Moja Merjema....
6.11.2009 11:50:04   
jednaa
samo da javim da sam bila neki dan u banci da provjerim sta je sa mojom uplatom, i djevojka mi pokazala na izvodu da je uplata prosla, i fino stoji moje ime i prezime i ostali podaci, samo sto nije 17.09. jer je bilo kasno, poslije posla sam uplatila, nego cini mi se 21. ili 22.09. slagat cu, ne znam tacan datum. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Moja Merjema....
13.11.2009 13:17:11   
my_little_baby
dopuna uplata:

Emina Č.


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Moja Merjema....
30.8.2010 10:17:55   
mamine oci
mala Merjema to sto se ne javljmo na ovu temu ne znaci da ne mislimo na tebe ja bar za sebe mogu reci da stalno mislim na tebe i da te se uvjek sjetim pile malo nadam se da si bar malo bolje i da svoju mamu obradujes bar osmjehom Merjema imas divnu mamu,molim dagog Allahu da ti bar malo olaksa djetinstvo.
Drage moje forumasice i zenice dobrog srca nadam se da ovaj ziro racun za nasu Merjemu jos uvjk vazi i da ako ste ZA ide bajram mogle bi bar uplatiti 5-10Km na racun da mama moze Merjemi kupiti bar poklon za Bajram neka 10 zena uplati uhar je.Samo bi voljela da se javi Merjemina mama da nam potvrdi jel jos uvjek vazi isti ziro racun...Merjema saljem ti veliku pusu kao i tvojoj braci...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Moja Merjema....
31.8.2010 13:02:35   
my_little_baby

IZVORNA PORUKA: mamine oci

mala Merjema to sto se ne javljmo na ovu temu ne znaci da ne mislimo na tebe ja bar za sebe mogu reci da stalno mislim na tebe i da te se uvjek sjetim pile malo nadam se da si bar malo bolje i da svoju mamu obradujes bar osmjehom Merjema imas divnu mamu,molim dagog Allahu da ti bar malo olaksa djetinstvo.

duso moja draga..hvala tebi sto nas se sjetis....hvala za lijepe rijeci....znas moju merjemu ..ona je uvijek vesela i pozitvna.A od sudbine se pobjec ne moze ,niti je se moze na silu promjeniti,Zato hvala Allahu na svakom stanju,a nadu u Njegovu milost nikad necu izgubiti.
veliki poljubac za tebe i tvoju djecicuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Moja Merjema....
6.9.2010 13:49:50   
mamina princeza
ja sam svoj skromni doprinos za ovu porodicu jutros uplatila. skroman jeste la od srca je :) Prosla je ogidna dana , bio je isto Ramazn kad je ova tema bila aktivnija pa mislim da je vrijeme da je malo cesce "dizemo"
Puno je ljudi koji se posebno u ove dane Ramazana pitaju koga bi dodatno mogli obradovati , uciniti jos neko lijepo djelo. Sinoc sam i sama razmisljala i odmah sam se sjetila vas. Dace dragi allah pa ce drugi put biti i vise.

Nadam se da su racuni jos uvijek vazeci ja sam uplatila preko poste znaci trebalo bi biti stra , prekosutra.
Selam mami Ameli i njenoj slatkoj djecici :)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Moja Merjema....
6.9.2010 14:05:09   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam svoj skromni doprinos za ovu porodicu jutros uplatila. skroman jeste la od srca je :) Prosla je ogidna dana , bio je isto Ramazn kad je ova tema bila aktivnija pa mislim da je vrijeme da je malo cesce "dizemo"
Puno je ljudi koji se posebno u ove dane Ramazana pitaju koga bi dodatno mogli obradovati , uciniti jos neko lijepo djelo. Sinoc sam i sama razmisljala i odmah sam se sjetila vas. Dace dragi allah pa ce drugi put biti i vise.

Nadam se da su racuni jos uvijek vazeci ja sam uplatila preko poste znaci trebalo bi biti stra , prekosutra.
Selam mami Ameli i njenoj slatkoj djecici :)


Allah te nagradio

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Moja Merjema....
15.11.2010 11:41:46   
mamine oci
saljem veliki zagrljaj maloj Merjemiuser posted image sutra je Bajram i zelim ti sve najbolje , znam da si uvjek okruzena ljubalju roditelja,brace ,rodbine,ali znaj da ima i jos neko ko misli na tebe Mubark su dani uputimo dovu sa malu Merjem i za sv djecu da ima Allah.dz.s,podari zdravlje srecu i uputi na hairli putuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Moja Merjema....
15.8.2011 15:30:28   
mamina princeza
Moze li mi neko odgovoriti jel ovaj broj z-r jos uvijek vazeci..... Nekad sma imala merjeminu mamu na fb al nemam je vise :user posted image

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Moja Merjema....
15.8.2011 21:08:18   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Moze li mi neko odgovoriti jel ovaj broj z-r jos uvijek vazeci..... Nekad sma imala merjeminu mamu na fb al nemam je vise :user posted image

jeste vazeci je ja imam Merjeminu mamu na fb i cesto smo u kontaktu a na Merjemu mislim neprestano dusa maja...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 162
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *