|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cajevi za bebe
4.10.2009 15:53:01   
dincica
zna li neko koje cajeve mogu koristiti za bebu od 10 mjeseci?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cajevi za bebe
4.10.2009 15:58:17   
reallove
Moja beba ima 2 mjeseca ali od samog rodenja sam mu davala kamilicu i ponekad herbal caj za bebe

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cajevi za bebe
4.10.2009 17:30:26   
Skvo RR
Imas citav asortiman Hipp cajeva, kamilica, zeleni, komorac, vocni, caj od sumskog voca!
Imas i Lino cajeve!
Mozes davati i obicnu kamilicu!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cajevi za bebe
4.10.2009 17:37:26   
Anushka
dincice, ja mislim skoro sve da mozes, samo ne zasladjene ili jako malo zasladjene i malo blaze nego sto bi sebi pravila. Moj je neki dan pio samnom caj od koprive, a do sada je pio osim kamilice i hippovih cajeva i domace cajeve od sipka, majcine dusice, mente, probao je i kombinaciju za laku noc mislim da ima lavande u njoj, dakle samo razblazi i ne pretjeruj sa kolicinom i bit ce OK.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cajevi za bebe
5.10.2009 10:52:01   
Anoniman
Smije li se bebi mazati (onako malo na krpicu) usna supljina sa cajem od kadulje...kako sve u usta gura pa reko malo dezinfekcije radi

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cajevi za bebe
28.11.2009 10:32:35   
sejlica7777
koliko mililitara čaja od komorača smijem davati bebi od 13 dana?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: cajevi za bebe
29.11.2009 17:49:15   
mamaajna
pise ti na svakom pakovanju.ja sam curici uzimala caj od komoraca marke bebylove u dm-u extra je nema problema s stomakom,on moze od 2 sedmice da se daje

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu sejlica7777)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: cajevi za bebe
25.5.2010 9:36:52   
Skvo RR
Zanima me da li dajete cajeve u filter kesicama svojim starijim bebama...Uma jos pije hipp cajeve, ali eto volila bi znati koji su dobri...kamilicu joj ne dajem jer uvijek ima tecnu stolicu od nje...Mislila sam mozda majcinu dusicu...Kakva su vasa iskustva?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: cajevi za bebe
25.5.2010 9:59:09   
Lejla Ka
Filter vrečice kao takve nisu dobre, jer se kod postupaka proizvodnje nekih koriste ljepila, a problematična je i ona spajalica koja drži končić, pa sve to onda u vreloj vodi pušta svoje sastojke. I kvalitet čaja u njima je upitan jer obično ide nekvalitetniji dio.
Bebama bi trebalo davati čajeve spremljene od sušenih ili svježih dijelova biljaka u rinfuzi. Eh sad, koje biljke se smiju davati djeci, ne bih smjela savjetovati jer ne znam pouzdano. Ja svojima do sada davala samo kamilicu. Mislim da bi i šipurak mogao, ali on zatvara pa to treba imati na umu. Možda bi ste mogli spremiti i neku vlastitu mješavinu od jabuke, šipurka, malo cimeta, pa sve to lijepo procijediti, nešto kao voćni čaj, s tim da bi se ovo trebalo malo duže kuhati.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: cajevi za bebe
25.5.2010 9:59:30   
bebacha
ja Ajli dajem kamilicu,mentu i vocne al ipak najvise voli djecij caj Teekane a ona ga zove"caj od seke" jer ima curica na kutijuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: cajevi za bebe
25.5.2010 10:01:45   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: dadada

Smije li se bebi mazati (onako malo na krpicu) usna supljina sa cajem od kadulje...kako sve u usta gura pa reko malo dezinfekcije radi

Dado, ako nemate problema zbog tog degustiranja svega i svačega, nemojte dezinficirati. To ti se zove tiha imunizacija.
Generalno, mislim da bi se starijim bebama mogla usta očistiti blagim čajem od kadulje u svrhu liječenja npr. afti ili neke druge infekcije usne šupljine.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: cajevi za bebe
28.9.2010 7:44:08   
Kviki
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Zanima me da li dajete cajeve u filter kesicama svojim starijim bebama...Uma jos pije hipp cajeve, ali eto volila bi znati koji su dobri...kamilicu joj ne dajem jer uvijek ima tecnu stolicu od nje...Mislila sam mozda majcinu dusicu...Kakva su vasa iskustva?


Mislim da sa majčinom dušicom ne možeš pogriješiti jer se bebama, ali i starijoj djeci, u bolnici nudi upravo taj čaj poslije operacije.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *