|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Limfni čvorovi
12.4.2010 23:10:54   
Hanady RR
ja moja apotekarko..

tačno se slomih čitajući. E nek su LČ u redu a kontam i ja nema potrebe da se radi punkcija...ne diraj ništa malo je to ne čarkaj...joj i ovih doktora. ženo draga da si najzdravija šta su ti nalaza radili ti bi obolila.

najbolje ti malo sjedi kući i zaboravi na te zdravstvene porbleme...a glava...opusti se malo ženo...sva si napeta, em beba, em muž tamo radi, em plate em se posao bliži...polako sve će to na svoje doći.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Limfni čvorovi
22.4.2010 17:43:56   
Apotekarka
opet mi se upalio lč na bvratu i boli me imam i upaljeno grlo nmadat cu se da je od toga,pravo me nerovoza uhvatila bas mislila povukli se...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:01:57   
Apotekarka
ljudi jos mi povecan ovaj cvor viseuser posted image user posted image user posted image user posted image
nego zanima me tek sad skontah da su mi radili markere
Anti-HBcll,Anti-HBs,Anti-HCV,Ferritin,HBsAg Qual sad mi nije jasno jesu li to tumorski ili kakviuser posted image user posted image user posted image da nisu za hepatitis vezani na to me podsjecaju neke oznake
Brinu me zlijezde cim kakva upala skoceuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Apotekarka -- 23.4.2010 23:02:39 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:05:46   
dinaa
Joj Apotekarka draga bas mi je zao,ja ti nemogu pomoci jer nemam nikakvo iskustvo s tim niti ikakav savjet.Draga moja ti i ja cemo skrenut od sikiracije i brige stalno nam neke frke.Razumijem tvoj strah i sama sam takva,ljubim te i cuvaj se!

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:08:55   
Hanady RR
joj mila moja više i te žljezde...
nisam sigurna u te markere a mm mi spava on bi znao sigurno jer radi na tome...
sve kontam nije to ništa opasno...polako mila
nemam ti šta pametno reći al ako se mm probudi pa makar i do hale javnem ti šta znače ove oznake.
Ljubimuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:11:28   
dinaa
Hanady a da ti meni sta sarnes o venama dobro bi mi doslo.

Izvinjavam se na OT necu vise.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:12:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dinaa

Hanady a da ti meni sta sarnes o venama dobro bi mi doslo.

Izvinjavam se na OT necu vise.

jel ima tema, gdje...jel to imaš proširene vene draga moja....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:13:46   
dinaa
Ima tema bjezi na zdravlje.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:17:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dinaa

Ima tema bjezi na zdravlje.

de mi link ba pretraživač mi ne izbacuje.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:17:53   
Apotekarka
Ja sam svestrana fasovala sam i prosirene vene u trudnoci,radjala u carapama za veneuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:18:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ja sam svestrana fasovala sam i prosirene vene u trudnoci,radjala u carapama za veneuser posted image

e garant zaozbilkje mjenjaj nick ovaj ti ne stojiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:22:15   
Apotekarka
a znas kako kazu kod frizerke uvijek najgora frizura ja i kod mene apotekarkja pa joj uvijek nesto fali...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:23:19   
dinaa
Evo Hanady KLIK

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:28:44   
noaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ljudi jos mi povecan ovaj cvor viseuser posted image user posted image user posted image user posted image
nego zanima me tek sad skontah da su mi radili markere
Anti-HBcll,Anti-HBs,Anti-HCV,Ferritin,HBsAg Qual sad mi nije jasno jesu li to tumorski ili kakviuser posted image user posted image user posted image da nisu za hepatitis vezani na to me podsjecaju neke oznake
Brinu me zlijezde cim kakva upala skoceuser posted image user posted image

a ja mislila ti ces bit ko nova kad se muz vratiuser posted image user posted image user posted image Predlazem da se otvori nova tema gdje bi nam nase forumasice doktorice pomogle oko nalaza jer dobijemo nalaze pa cekamo red kod doktora i ja posjedim dok ne odem.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Limfni čvorovi
23.4.2010 23:30:21   
Apotekarka
a moja noa vidis da sam se odmah razbolilauser posted image user posted image ,valja ga vratiti tamouser posted image user posted image ,valjda s nogu navuklauser posted image ,mislim da je grlo krivac za zlijezde dugo me nisu bolile...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Limfni čvorovi
31.12.2011 21:19:57   
Rabi
apotekarko kako i gdje se nalaze- izgledaju uvecani limfni cvoroviuser posted image
Moj Adnan cesto ima uvecane krajnike, barem sam ja tako mislila!
Danas bili kod dr. jer ga boli grlo i krajnici su OOOOGROMIuser posted image Kaze dr. da su to limfni cvorovi uvecani od grla...
ja cijeli dan samo mislim na to!!!
Njemu je to nekako bas gdje su krajnici....ne znam, odmah pri kraju vilice ispod uha!
Kad podigne glavu prema gore, vidi se pravo...bas ko dva oraha sa obje strane!!!

< Poruku je uredio Rabi -- 31.12.2011 21:20:27 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Limfni čvorovi
1.1.2012 14:26:12   
mo girl
draga ja sam sa svojim tatom prosla sve oko limfnih cvorova tako da to mogu doktorirati.to su ti tumorski markeri i daje ih svaki hematolog da se vade radi predostroznosti i ako ti oni budu u redu nemas razloga za brigu onda je upala neka a najbitnije ti je podic imunitet i pij svakako noni on ti cini cuda za organizam ali onaj u staklenoj boci kosta oko 98 km skup je al je sigurno orginal (tako su nama rekli).nakon svih mogucih rendgena i snimanja jedi med da se malo ocistis od onih zracenja al nemoj se sekirat vjeruj mi cim te hematolog pregleda odmah ti kaze ako nesto nedaj boze nije u redu al vidim da su kod tebe optimisticni zao nebrini.ako ti st treba draga samo pitaj

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Limfni čvorovi
21.2.2012 14:09:49   
ZZ
Draga "apotekarka", ja sam 1999 godine prebolovala infektivnu mononukleozu, koju naši dokt.najćešće nemogu prepoznati. Meni su je otkrili tek nakon testiranja koštane srži iz grudnog koša, znaci prvo su to isključili, pa onda zaključili da je infektivna mononukleoza. Simptomi su osim uvecanih limfnih cvorova, promjene na jetri i temperatura, ali sad se puno ni ne sjećam , jer sam lezala u bolnici i bilo je puno pretraga i simptoma!
Jedan od simptoma jeste lice kao hrastova kora , malo ispucalo i hrapavo.Liječi se antibioticima, uopšte se ne leži u bolnici, ali ja sam ležala dok nisu ustanovili sta je , pa i ostala 12 dana.
Mislim da nemas razloga za brigu, opusti se i imaj puno strpljenja sa ovim našim doktorima, nesposobnjakovićima.
Nisam čitala dalje tvoje objave, nadam se da je vec sad sve ok!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Limfni čvorovi
21.2.2012 14:14:42   
ZZ
A isto tako, imam još jednu čudnu dijagnozu , u submandibularnoj (pljuvačnoj)žlijezdi imam kamen, isto kao sto ima u bubregu, žuči. I dok se taj kamen nije smjestio i učahurio , često su mi te žlijezde i oticale, neznam jeli ti iko tako nesto kontrolisao?

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Limfni čvorovi
21.2.2012 17:28:29   
Apotekarka
Transaminaze i sve vezano za jetru je bilo ok medjutim ova 2 lč vel graska su stalno prisutna i reaguju na svaku upalu u organizmu postaju bolni

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *