|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Perut???
27.2.2013 23:12:58   
M kao Mama
hajd i ja ću probati taj šamopn, budući da ovaj koristim mislim već tri mjeseca, pa da promjenim, kažu da je pođeljno mjenjati šapon, kremu za lice i slično s vremena na vrijeme,

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Perut???
27.2.2013 23:22:07   
amra_sa
Probaj pa vidi da li ti odgovara. Meni su od svih šampona definitivno najgori wash@go i head@sholuders (izazivaju perut užasno) a najviše se reklamiraju. U suštini da valjaju ne bi im trebala reklama.
Mijenjam često pastu za zube a sa šamponima i nisam kao s pastama eksperimentisala. Kupila nedavno neki protiv peruti u Avonu i taj se užasno pokazao, tako da nema više pravila, sve je individualno.


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Perut???
27.2.2013 23:30:04   
M kao Mama
ama, to tipa frutis, vošen i slično i ne uzimam u razmatranje, kod meneu stu ti ovaj asebon, viši, nekadašnja kut pjena, mislim da je sada roch radi, fitoval i taj tvoj, sve ostalo, ma bjaži

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Perut???
27.2.2013 23:40:08   
dady
Provjereno ,LUSHcvrsti sampon protiv peruti fenomenalan je! I poslije njega se ne vraca,barem ovo sto ja znam usojesno je otklonjena!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Perut???
27.2.2013 23:44:08   
M kao Mama
gdje se kupuje taj šampon,

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Perut???
27.2.2013 23:50:57   
dady

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

gdje se kupuje taj šampon,


imaš pp

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Perut???
27.2.2013 23:51:48   
M kao Mama
ma, skontah kad sam napisala, hahahahaha, hvala u svakom slučaju, a sad odoh i kovertu da otvorim

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Perut???
28.2.2013 0:08:45   
Volim Te!
Moj muz je isprobao sve moguce sampone protiv peruti nijedan mu nije pomogao,jedino kad ode u Bosnu na odmor kaze nema ga nikako,valjda sto je voda drugacija,ko zna.Posle sam ja u DM-u nasla Alpecin Schupenkiller i od tad nikako bas nikako nema peruti,ne znam da li ga ima u DM-u u Bosni ali vrijedi pokusati user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Perut???
28.2.2013 19:45:11   
MicoTico
Kupila rekonazol , pa ćemo vidjeti.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Perut???
1.3.2013 19:00:18   
amra_sa
Mico javi rezultate. Meni super, kuc kuc. Konačno dva dana bez peruti, glava ne svrbi, ma ljepota. Nadam se da će tako i ostati.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Perut???
1.3.2013 19:16:57   
sheri
amra_sa, bas mi je drago da nema peruti. vidim neko je pisao i negativna iskustva,. i bas sam cekala da vidim kako je kod vas, kontam ja napisa, valjda ce biti ok. bas mi je dragouser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Perut???
1.3.2013 19:27:16   
amra_sa
To vjerovatno zavisi od osobe do osobe. Meni pojedini šamponi protiv peruti izazivaju perut, već sam pisala za head @ shoulders, wash and go itd ... I meni je drago da sam našla rješenje. Grozno je kad si među masom u tramvaju i sl. a imaš perut. Sve kontaš svi ti gledaju u glavu. user posted image Onda onaj svrab, sumnjaš na svašta. Ovako sam mirna. Samo još ove sijede da prekrijem. Kontam koju boju da stavim, moram se picnut to 8. marta. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Perut???
1.3.2013 20:02:28   
vila_7
ja evo htjedoh da kupim taj REKONAZOL (ako sam dobro napisala) , al kako to da vidim da je nekima ostetio tjeme? Toga me strah jer mi je ionako pomalo osteceno od silnog cesanja po glavi...

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Perut???
1.3.2013 20:53:16   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: vila_7

ja evo htjedoh da kupim taj REKONAZOL (ako sam dobro napisala) , al kako to da vidim da je nekima ostetio tjeme? Toga me strah jer mi je ionako pomalo osteceno od silnog cesanja po glavi...

Ma nije u pitanju bio rekonazol, bar ja nisam tako pročitala.
Ja sam se žalila na Asebon, a Alma ga je baš hvalila. Sve je individualno.
Sutra idem ionako kod frizera pa ću ponijeti rekonazol ne bi li se , daće Bog, više riješila ove bijele nemani.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Perut???
1.3.2013 21:18:18   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: vila_7

ja evo htjedoh da kupim taj REKONAZOL (ako sam dobro napisala) , al kako to da vidim da je nekima ostetio tjeme? Toga me strah jer mi je ionako pomalo osteceno od silnog cesanja po glavi...

Ma nije u pitanju bio rekonazol, bar ja nisam tako pročitala.
Ja sam se žalila na Asebon, a Alma ga je baš hvalila. Sve je individualno.
Sutra idem ionako kod frizera pa ću ponijeti rekonazol ne bi li se , daće Bog, više riješila ove bijele nemani.



Ti imaš dobru frizuru, uh sve i ja kontam da se ošišam na kratko, nego meni kosa jako mekana, tanka dlaka, kontam da se ne zaj ....
A ja opet nemam ni vremena a ni volje da se stalno zezam oko frizure. 1 u 15 dana odem kod frizera da me isfenira i to je to. Nekad i po mjesec dana ne odem frizeru.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Perut???
1.3.2013 21:23:10   
MicoTico
Amra, ja idem frizeru jednom mjesečno .Moj frizer me tako ošiša da nemam potrebu ništa namještati. Više sam se patila oko frizure kad sam imala dugu kosu.
Ali moja kosa je baš gusta, i pregusta, i debela i jaka dlaka.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Perut???
1.3.2013 21:30:25   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Amra, ja idem frizeru jednom mjesečno .Moj frizer me tako ošiša da nemam potrebu ništa namještati. Više sam se patila oko frizure kad sam imala dugu kosu.
Ali moja kosa je baš gusta, i pregusta, i debela i jaka dlaka.


E pa to je to ... Moja bi pala ko snoplja. Trebalo bi je stalo mackati gelovima, pjenom, fenirati itd. Ma vidjeću sa frizerkom, možda mi kakvu frizuru i napravi. Nisam od 2000 - te imala kratku frizuru. Nije sad duga onako do ramena, možda malo i kraća. Ali dosadilo više. Treba mi promjena.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *