|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predstavljamo se
28.9.2009 16:24:03   
mirnac
cao cao
evo kao sto sam napisala 20tak dana nakon Eme(cak i malo prije) Leila je u subotu propuzala.Svi smo jako happy zbog toga, a najvise mm koji je posebno osjetljiv na nju.
Moje cure govore svasta nesto ali nista jos nisam primjetila da to odredjeno znaci.
kissss svim bebama i mamama****
m.


_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Predstavljamo se
28.9.2009 18:05:52   
dana3
andddy-bice to uredu sa prehladom ako bog da  sad kad se naucila da ide u hodi,cesce je vadi van ,neka je na podu da se igra da ne bi ko moj isla na prstima,evo ko kozica mala user posted image user posted image user posted image  ali s spusta na cijelo stopalo polako.bramo za malu princezu


mirnac-drago mi je da je Ema dobila rivala za trke-bravo Lejla
to sto  kazu samo im pricaj puno pa ce one ponavljati za tobom.moj ponavlja ali to je ono-nista ali prica covjek za cure bravo

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Predstavljamo se
30.9.2009 9:10:16   
Anushka
nisam vam cesto ovdje, ali posto smo sad sa pregleda da se prijavimo:
tezak 10 kg okruglo
visok 79 cm
puze, sjedi i dize se uz namjestaj odavno, a demonstrirao je vjestine skakanja, penjanja, pjevanja i plesanja, i sarmiranja, cudjenja itd hvala Bogu zdrav, imamo 4 zuba i nice jos i odozgo i odozdo, jedini problemcic je sa pisom, tj nije problem ali bi mogao nastati jer se kozica jedva malo odvojila i cini mi se da je preuska na vrhu iako od rodjenja potezem svakodnevno i cistim dzepice, a vec odavno i Alen poteze kad god ima priliku pa smo dobili uputnicu da ga vidi dr kukolj i najvjerovatnije da cemo uraditi i obrezivanje iliti sunecenje.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Predstavljamo se
2.10.2009 12:33:20   
Anoniman
cao,svima vidim male mrvice brzo i fino napreduju.
Da se mi malo javimo ovdje jer smo i mi bili maleniuser posted image sada smo fino veliki momak,imamo 5550gr. sutra nam je puna 3mjeseca.
Kako vrijeme  ide,samo ........
Vise nedojim jer nisam imala dovoljno mlijeka  sada smo na nadohrani AD.
pussa svima velikauser posted image user posted image

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Predstavljamo se
2.10.2009 13:58:02   
dinnaa
pozdav svima. moja bebača uskoro puni 4mj.teška 6.400kg dojim je dobro napreduje hb.veoma je vesela stalno se smije rijetko da zaplače prava je mirnica.

_____________________________

11.06.2009 postala najsretnija mama na svijetu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Predstavljamo se
2.10.2009 15:37:48   
Dida79
cao...vidim bebe su masallah super ali kada vidim kilaze moram priznati da su rambo za mog malenog kada je bio u toj dobi,sjecam se da je sa cetiri mjeseca imao ne pune cetiri kile i sada je positan sada ima 2,5god a tezak je 14kg ali kazu da prije vremeno rodjena djeca u ranijoj dobi budu malo sitnija od svojih vrsnjaka.Ma uglavnom do nije ni bitno sve dok su zdravo...zar ne

< Poruku je uredio armin1999 -- 2.10.2009 15:38:35 >

(odgovor članu dinnaa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Predstavljamo se
2.10.2009 17:02:41   
Anoniman
Ma uglavnom do nije ni bitno sve dok su zdravo...zar ne
tako jeuser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Predstavljamo se
3.10.2009 18:23:48   
taja84
Pozdrav svima, moja curica je rođena u 33. nedelji sa 1200 gr i 40 cm, prava mala mrvica, posle mesec dana je došla kući iz bolnice sa 2150 gr. i 46 cm user posted image , zovem se Nikolina i pravim razna čuda mami i tati.


_____________________________

tajino zlato 24.08.2009.
Nikolina

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Predstavljamo se
3.10.2009 22:19:07   
Dida79
Dobro nam dosle
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu taja84)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Predstavljamo se
3.10.2009 22:25:53   
Anoniman
dobro dosla i od mene
Imal koga,kako ste mi maleni slusajul  ja evo tek sad dahnula  Anel zaspo pa reko da vidim sta ima danas nam je puna 3mj.user posted image
pusssa svimaa od nas

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Predstavljamo se
3.10.2009 22:28:28   
Mya_81 RR
Mi se na ovu temu nismo dosad prijavili...

Zanima me sa uvođenjem krute hrane jeste li čekali da beba napuni 4 ili 6 mjeseci po datumu kada je trebala biti rođena ili niste na to gledali?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Predstavljamo se
3.10.2009 22:42:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taja84

Pozdrav svima, moja curica je rođena u 33. nedelji sa 1200 gr i 40 cm, prava mala mrvica, posle mesec dana je došla kući iz bolnice sa 2150 gr. i 46 cm user posted image , zovem se Nikolina i pravim razna čuda mami i tati.

jojj kako sam ja samo mala mrvica,ali porast cu abd.i bit cu velika i ,zdrava i jaka curicauser posted image
pussa maloj,,
Moj Anel je izaso iz bolnice sa 2130gr.kako je bio samo mali boze dragi kad se samo sjetim a mogu mislit jos tvoje pile sa 1200gr.


(odgovor članu taja84)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 0:35:43   
dana3
IZVORNA PORUKA: taja84

Pozdrav svima, moja curica je rođena u 33. nedelji sa 1200 gr i 40 cm, prava mala mrvica, posle mesec dana je došla kući iz bolnice sa 2150 gr. i 46 cm user posted image , zovem se Nikolina i pravim razna čuda mami i tati.





Dobro nam dosla.Tvoja mala srecica ce da raste i svakog dana da bude sve veca i jaca!Sve najbolje vam zelimo !Kao sto vidis ima nas puno koji smo dobili tako male bebe pa ako zelis neki savjet rado cemo pomoci,ako budemo znale naravnouser posted image .Dobro dosla,jos jednom

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu taja84)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 0:41:35   
DM
Da se i mi prijavimo.ja sma se rodio sa 3900 kgi 56 cm, sad imam 4 mj i težak sam 6900 kg i samo sikim, a mami me zove "sisavac"!
I mene zanima kad će mi mama dati da probam nešto drugo,kaže tek nakon 6 mj,a žao joj domaćih jabuka da mi malo ne skuha?!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 0:44:22   
Dida79
Ovo ti je samo za prije vremena rodjenu djecu.
Imas temu bebe rodjene u 2009
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 0:45:20   
DM
Sorry, nisam iala vremena čitati iz početka!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 0:46:55   
Dida79
Nista nema veze samo ovo neznaci da nam niste dobro dosli...


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 0:48:03   
DM
Hvala!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 10:43:06   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Zanima me sa uvođenjem krute hrane jeste li čekali da beba napuni 4 ili 6 mjeseci po datumu kada je trebala biti rođena ili niste na to gledali?



Ima li koga da mi odgovori user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nama će uskoro 4 mjeseca, ali ne znam bi li ipak čekala 5-ti...s obzirom da smo imali i jake i česte grčeve user posted image

Pusaaaaaa za sve ranije rođene bebice user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 13:37:11   
Dida79
joj to ti je induvidualno ja sam svom malenom pocela sa kasicama u 4mjesecu po rodjenju ali po malo jer ipak njihovi su zeluci maleni...
sretno i pazljivo

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 13:40:56   
Anoniman
kad si mu davala hapice jel jeouser posted image ???
Ja jedva cekam abd.4ti mjesec da mu pocnem pomalo davat,al malo se i bojim jer je on prije vremena rodjen pa polako cemo abd.uz savjet pedijatrice.


(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Predstavljamo se
4.10.2009 19:26:11   
dana3
Ja sma pocela sa prehranom oko 4,5 mjeseci sa gotovim kasicama jer je dojio i flasicu isto pio.nisam racunala ni na kakved d ruge datume vec od dana kad se rodio iako je rodjen 35+1sedmica.sta mu je godilo ,to sam davala.
Nisam puno ali sam davala kasice i voce i tako to sto je bilo za 4 mjeseca bebe

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Predstavljamo se
6.10.2009 21:02:04   
mirnac
cao zene
vagali smo se danas, ali ne znamo tacno koliko imamouser posted image   Prvo je Leila sjela na vagu koja vaze maksimalno 10 kg i 300 gr i vaga je pokazala max, onda je teta stavila na drugu (koja je bila na mekanoj podlozi pa joj ne vjerujemo), i tam je imala 9950gr. A Ema 10 i 700( nju nismo ni pokusali vagati na onojuser posted image .
Kasice- felix, ja sam pocela sa 4 i po, po rodjenju, sa kuhanom jabukom, Leila je ubrzo jela i po dva fildzana, a Ema pola, i trebalo joj je ravno mjesec dana da nauci jesti  iz kasike. Zato mislim da je ok poceti ranije, nece se nesto haman najesti od toga,a i dosadi im mlijeko.



_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Predstavljamo se
20.10.2009 13:04:11   
anteaa
evo nas nakon dugo vremena.pozdrav.zanima me kad ste vi pocele bebicama uvodit drugu hranu,mi imamo 4 mjeseca.s cim ste prvo pocele.sad smo iskljucivo na hipp bio mlijeku,ma nece cura ni vode,jedva proguta 2-3 kapi,i dalje jede svaka 2 sata,jedino po noci dugo spava pa ne jede po 6 sati.kilaza-4900 

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Predstavljamo se
21.10.2009 18:16:54   
Anoniman
pozdrav i od nas dugo se nismo javiliuser posted image
Anatea masalah kako fino napredujeuser posted image user posted image
Ja cu Anelu pocet uvodit hranu od 4tog mjeseca davat cu kasice,nama ce za sedm.4mjes.i imamo 6kguser posted image


(odgovor članu anteaa)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Bebe i okretanje!
Cickolini

Kad su se vase bebice pocele okretati s ledja na stomak i obrnuto??? Molim i komentar ako imate vremena :)

Sa 4 mjeseca (50%)

Sa 5 mjeseci (17%)

Sa 6 mjeseci (12%)

Sa 7 mjeseci (6%)

Sa 8 mjeseci i vise (4%)

Drugo ... (12%)


Broj svih glasova: 187

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *