|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predstavljamo se
23.8.2009 23:00:48   
Dida79
a joj mi ti pravo kasnimo ni sam neznam zasto kada god ga odnesem na vakcinu oni vazda nadju neste te trebalo bi ovo te trebalo bi onouser posted image nije da se nesto pravim pametna nego i sama vidim da se lijepo razvija na vrijeme je prohodao prica kao mali advokat nema sanse nesto ga prevariti ali dr svoje pa svoje ja sam ti oguglala odem odnesem djete specijalistima i oni kazu da je sve uredno i da moze primiti vakcinu i tako svaki put sada u sptembru ce primiti cetvrtu vakcinu pa idemo dalje..
Vas dvije ste nadam se dobro...

(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Predstavljamo se
24.8.2009 0:07:42   
dana3
anteaa-drago mi je da ste kod kuce i da beba napreduje.sv enajbolje zelim
evo da javim da se moj mali prdo raspricao pravo
pusu da da je ,meni ruku na usta stavlja.kad mu govorimo NE odgovara Da i obratno.igra se i brblja nesto
nekad kaze i DAJ,DAGI(dragi)-mam i tata vec odavno govori ima jedno mjesec dana.ima punih 10 mjeseci

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Predstavljamo se
26.8.2009 11:55:37   
dana3
Danas smo bili na redovnoj kotroli i sve je u najboljem redu.Razvija se u skladu sa svojim ,na vrijeme rodjenim ,vrsnjacima.
dug je 73 cm,obim glave je 44,5 cm a 9980 g.vaze.jedino sto nismo jos poceli da se koristimo kaziprstom i palcem pa cemo malo pricekati na to.ostalo je sve ok

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Predstavljamo se
27.8.2009 14:50:17   
Dida79

Bravo za Adnanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Predstavljamo se
28.8.2009 15:10:35   
dana3
armin1999-hvala na cestitkama.malo sam juce listala pdf o na vrijeme rodjenim bebama,pa vidim da je moj delija propuzao prije nekih vrsnjaka tamo.
aktivnosti koje ima i koje usavrsava polako su isto neke u zaostatku a neke ide prije nego oni.juce smo se borili sa temperaturom 40 cijelu noc i dan.danas je malo bolje a i zub je izbio sa jednim coskicem.sad imamo 5 i po zubauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Predstavljamo se
28.8.2009 19:09:22   
Dida79
A joj znam kako je to i nas nijedan zub nije iznenadio svaki je bio sa temperaturem do duse ne tako visokom nikad mu nije isla preko 38.Ma prebrodice vi to....I mi 02.09 idemo na vakcinu pa me vec trema puca user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Predstavljamo se
1.9.2009 15:20:19   
dana3
javi kako je proslo sa vakcinom

evo vec dugo galamim svaki put kad se podje penjati uz sto ili ormar jer ima ivice i vec se udarao nekoliko puta.sad se popne uz vrata od sudopera i onda se uzme za rucke ,vrata se otvore i on je na podu naravno.galamim i govorim Ne, ne sidji dole i on danas lijepo ponovi za mnom-ne ne dole-mi padali od smijeha kako je to sjatko rekaouser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Predstavljamo se
2.9.2009 23:38:39   
Dida79
Samo da javim vezano sa vakcinu super smo prosli user posted image  user posted image  user posted image .Vildan je to muski podnio...nije imao ni temperaturu a kaze dr da bi mogao je imati u toku noci pa cu malo nocas dezurati za svaki slucaj.A za nagradu je dobio mac Ben Ten i naravno neizbjezne ape(cevape)to on tako kaze...A sto se tice tvog malenog cekaj jos malo dok pocne govoriti na sve sto mu kazes necu i ne mogu moj je sad u toj fazi ma to ti je sou ma nema veze vazno je da su oni zivi i zdravi.Pozz tebi a velika pusa za Adnanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Predstavljamo se
3.9.2009 16:30:26   
dana3
Bravo za Vildana.Drago mi je da je sve  dobro proslo.Moj deveran sada ne spava po citavu noc,ne znam sta mu je samo place i tesko zaspe ponovo.
prestala sma i da dojim jos prije mjesec i po.nije gladan vec samo placeuser posted image .MM i ja smo ko zombi-uzas

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Predstavljamo se
4.9.2009 21:24:01   
Dida79
Vidim da si iz Svedske a tamo nije bas previse vruce pa mu nije ni to moj ovaj stariji je tako ali sam kasnije skontala da mu pelena smeta i da hoce piskiti probaj nije skoreg mozda upali...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Predstavljamo se
6.9.2009 19:56:42   
anteaa
evo da se i mi malo javimo.bili smo na uzv mozga,sve je u redu,za nvjezbe su rekli da jos ne treba,jer pokazuje sve reflekse,i skrining za sluh je prosao dobro.jos krajem mjeseca moramo kod neurologa.pusa za sve hrabre bebe i mame,naravno

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Predstavljamo se
6.9.2009 20:58:04   
Dida79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo hrabro naprijed bice ona velika curica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Predstavljamo se
8.9.2009 15:44:07   
dana3
IZVORNA PORUKA: armin1999

Vidim da si iz Svedske a tamo nije bas previse vruce pa mu nije ni to moj ovaj stariji je tako ali sam kasnije skontala da mu pelena smeta i da hoce piskiti probaj nije skoreg mozda upali...




Ne znam vise sta nismo MM i ja pokusali!Nista kod njega ne pali!Dok lezi place cim se podigne na noge hodao bi i igrao se U 3 UJUTRO!!!!!!!
slomljena sam totalno!MM je sinoc deverao s njim a on samo place i zove MAMA!
Tako je od rodjenja ,mada kad je manji bio dojio je pa bi se i smirio,nije toliko plakao.Sad je 2 mjeseca kako ne doji i samo je gore!Umori se toliko da ne moze da gleda ali zaspe 2 sata i ostalo je nocna mora.
Pokusali smo da ga drzimo sto duze budnim preko dana ali je znao da zaspe na podu bez ljuljanja i svega i tad otkine 4 sata spavanja....
Ako imate svajet rado cu i to pokusati

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Predstavljamo se
8.9.2009 23:34:06   
Dida79
Jesili mozda probala da ga stavis pored sebe u krevet moj Arci je sa nama spavao
samo nisam sigurna sta ako mu se svidi mm je bio dobio crveni kartonuser posted image user posted image user posted image user posted image
e malo se salim neznam sta bi mu moglo biti probaj ovouser posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Predstavljamo se
9.9.2009 19:55:13   
dana3
Spavao kod nas dugo pa dobio delozacju.Sad kad ne spava, opet je kod nas,ali mu malo prostora pa pocne da se gura i stipa pa opet dobio delozaciju.sinoc je malo duze spavao uz TV

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Predstavljamo se
15.9.2009 13:25:22   
dana3
Dok se igram auticima i kamionom obavezno vicem-brmbrm i mi mu se valjamo od smijeha.
poceo je da galami opasno na nas i da se petlja u razgovor pa moramo malo da popricamoi s njim i onda nastavljamo

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Predstavljamo se
17.9.2009 19:52:12   
Dida79
Pa on je maza kao i moj Vildan,mm i ja nismo u stanju progovoriti cim pocnemo da pricamo on me odma fata za lice i okrece me sebi kao i on ima nesto reciuser posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Predstavljamo se
18.9.2009 20:29:21   
dana3
Maza da bog sacuva ali kad su reklame na TV ne da se dirati.cim prodju eto ga ,lijepo se namjesti da ga ljubimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Predstavljamo se
18.9.2009 21:42:29   
Dida79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Predstavljamo se
23.9.2009 18:51:40   
dana3
danas smo bili  na satsanku grupe za podrsku djeci ostecenog sluha i tamo smo sreli vrsnjege,starije i mladje samo po nekoliko dana.kako je to cudno vidjeti puno beba i sve rade isto-bude covjeku lakse kad vidi da tvoje dijete ne zaostaje za drugima i da je u necemu bolji od njih ,oni u necem drugom od njega i sl,ali sve je to skoro pa isto.danas se bas osjecam laksom i rasterecenom jer njegovo uho mi je uvije u mislima i zamisjlam neko cudo da se desi da sve bude u reduuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Predstavljamo se
23.9.2009 20:48:32   
Dida79
Bice sve abd u redu kako sam vidjela Adnan ne cuje dobro na jedno uho a drugo mu je ok...Moja vjencana kuma na lijevo uho cuje samo30% a desno joj je u redu ja sam odrasla sa njom  nikada joj to nije bila neka prepreka imala je mali aparatic i to je uvijek nosila sada je majka dva prekrasna djecaka ma sta djecaka momka....

Draga dana izgleda da samo ti i ja posjecujemo ovaj pdf ali sam ja nekako posebno

vezana...


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Predstavljamo se
23.9.2009 21:01:23   
mirnac
evo da ne budete sameuser posted image kod nas nema nista novo, a i nesto sam rjedje na internetu. Da znate ponekad 'pocurim' kako ste sta pisete, s vama sam, ali slabo imam vremena. Uglavnom vidim da ste hB dobro, bebice i mame. Kod mene je kao sto sam pisala Ema propuzala ima vec vise od 10 dana, a Leila zauzme stav i ako je niko ne gleda(tj kad ona tako misli) pokusava nesto, a ako je gledamo onda se ispruzi i trazi pomoc. Obzirom da je oko 20tak dana bila u inkubatoru, sve otprilike toliko zakasni za Emom, npr. prvi zub im je nikao isti dan, ali kasnije je svaki uvijek kasnio za Eminim, neke reakcije isto, onda samostalno sjedenje, mislim da ce i s ovim puzanjem tako ici.
nismo jos isli kod fizijatra a trebali smo vec odavno, mada dr uvijek kaze dodjite za mjesec dva, nema nikakvih problema pa da moramo dolaziti redovno, ali trebali bismo (neodgovorno od mene i mm).

pozzzzz
m.


< Poruku je uredio mirnac -- 23.9.2009 21:02:47 >


_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Predstavljamo se
23.9.2009 21:11:53   
dana3
armin1999 kao sto kazes,svako trci tamo gdje mu je najinteresantnije.kad je beba nedosnoce sve covje zeli da bude ok ali kod njih ne moze uvijek biti sve najbolje.ohrabre me postovi mama pa i tvoj kad pisete kako mali su bili kad su se rodili a sad vec velike bebe i ok.

mirnac-ipak vjezbaj sa svojom djecom,nadji vremena za njih sad jer ces izbjeci probleme kasnije.pratim isto desavanja sa malom esmom(pingpong) i svaka dobra vijest me obraduje kao da se radi o  mom sinu.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Predstavljamo se
24.9.2009 14:12:19   
Dida79
Ja imam dvoje djece i naravno volim ih obojicu ali sam ipak malo blaza prema ovom prci jer samo kada se sjetim kroz sta je sve prosao i koji je borac ma sta on uradio nisam se u stanju naljutiti na njega mene vazda kritikuju bas mi svekrva kaze neki dan Dida draga vidi sta ti radi od kuce a Arci kada je mali bio sve ti je na mjestu bilo ja samo odmahnem rukom na to i kazem ma kada zaspe uradicu zato znam i do nekih doba vrtiti se po kuci ma neka nije mi zao samo da su nam ziva i zdrava...
Evo punoooo zegrljaja za nase malene borce...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Predstavljamo se
27.9.2009 16:11:22   
andddy
Cao mame sta ima kako ste mi vi , evo da se i ja javim malo jer nisam odavno nemam interneta vec duze vrijeme pa sam odsutna ...

Mojoj princezici ce AKB za desetak dana 7 punih mjeseci i pocela je od prije dva dana govoriti mama mamaa al samo kad je nervozna zove me hehe ....

Mama naravno sretna zbog toga.. Inace sve je uredu sto se tice nje samo malo je prehladjena i to nikako da se rjesimo evo 10-tak dana ..
Zubica jos nema a u zadnje vrijeme malkice koda je vruca i bali dosta neznam dal ce joj se pojavit koji vidjet cemo al Doce AKB da i to ...

Ne puze jos ali u hodi pici po stanu pravo hehe ... eto tako pozdrav svim mamama i nek ste mi zive i zdrave zajedno sa svojom djecicom ... user posted image

_____________________________

Mamina princeza

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *