|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laboratorijski nalazi
17.4.2010 15:32:12   
acudesa
Post prebačen sa "Nalaz krvi"
IZVORNA PORUKA: koka i po

Drage moje danas sam vadila nalaze krvi i rečeno mi je da imam malo eritrocita.Znam da medju vama mamama ima  i stručnih osoba koje bi mi mogle objasniti nalaz koji ću napisati i reći mi imam li razloga za zabrinutost.

eritrociti 4.20

hemoglobin 11,8

hematokrit 0,39

mcv 92,'

mch 28

mchc 30 

leukociti 10,8

trombociti 277

Unaprijed hvala.



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Laboratorijski nalazi
17.4.2010 18:58:14   
acudesa
Niko ništa ne zna u vezi rezultata nalaza iz gornjeg posta

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Laboratorijski nalazi
17.4.2010 19:59:11   
koka i po
Hvala na trudu valjda će se neko javiti.Evo reče mi moja kolegica da je ona imala višu vrijednost eritrocita od mene ali da su bili nekvalitetni.Kako oni to odredjuju bog zna.KOd mene su hvala bogu kvalitetni.A ja im izraza za eritrocite bože sačuvaj.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Laboratorijski nalazi
17.4.2010 20:22:44   
marny
sastavni dio eritrocita je hemoglobin, hemoglobin daje crvenu boju eritrocitima, odnosno krvi, a hematokrit "ocjenjuje "protok tih istih eritrocita kroz cirkulaciju, kod tebe su sve te vrijednosti smanjene pa je vjerovatno riječ o anemiji stoga bih ti preporučila da piješ željezo, a zašto željezo,
željezo je opet sastavni dio hemoglobina koji je tebi smanjen.
leukociti su na granici.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Laboratorijski nalazi
17.4.2010 20:27:38   
koka i po
Hvala puno marny sve si tako lijepo objasnila da sada imam jasnu sliku o svemu.Ma ovi naši doktori i rekli bi i nebi valjda im je mrsko objašnjavati.Ali eto nisu mi preporučili željezo neznam zašto.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Laboratorijski nalazi
4.5.2011 19:55:33   
N_N
Treba mi info od dadada-e ili male user posted image u vezi lab. u gradu, kod Cotona..... Imate li br. tel. i tačan naziv lab.?

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *