|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
26.11.2009 22:24:29   
adannn
Svaka čast,predivno je ovo što ste uradileuser posted image
Sad sam gledala ovu emisiju,mada se trudim da je izbjegavam čisto radi sebe,jer se uvijek rasplačem i ne mogu da prestanem ali kada gledamo ovakve slučajeve i kako pojedini ljudi žive,shvatamo da zaista treba da cijenimo svaki momenat našeg života i da je bitno samo zdravlje nas i naše djeceuser posted image Mene je večeras zaista pogodilo kada je onaj čovjek plakao,ali i ona djevojčica što je u bolnici,ima tumor na mozguuser posted image user posted image user posted image Želim joj da što prije izađe iz bolnice,da što prije ozdravi i bude sretna djevojčicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
26.11.2009 23:13:33   
veeseelaa
da i ja sam gledala, tužno zaista
Pomozimo onim koji nemaju ali prvo pomozimo svojoj rodbini, prijateljima i komšijama
Evo Bajram je obidjimo rodbinu i prijatelje i najsiromašnijim uručimo hedije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 11:18:16   
elkina_mala
evo zene ja sam upravo poslala poruku na hayat ovako glasi:
Draga redakcijo Hayat-a,pisem vam po prvi put u nadi da cete procitat moje pismo i ispuniti mi ovu najvecu zelju.
Vasu emisiju redovno pratim i zeljela bih da na bilo koji nacin pomognete jednoj tesko siromasnoj porodici.
Fahrudin I Mensura roditelji su troje maloljetne djece,zive u kuci njegovog oca a tu kucu djele sa jos dvije porodice.
Sve sto imaju u toj kuci su dvije male prostorije bez kupatila.Fahrudin je demobilisani borac,nema stalni posao,vec radi za dnevnicu ako ga neko zovne.
Njegova supruga Mensura boluje od nekoliko teskih bolesti,i dnevno pije po deset tableta.Novac je joj neophodan za njenu lijecenje,kao i za njena dva sina blizanca koji vecinom pjesace 7km,do skole jer karta im kosta 80KM za obojicu mjesecno.
Prvi su razred srednje skole i jos uvjek nemaju sav potreban skolski pribor.Cesto idu u skolu bez dorucka,jer nisu u mogucnosti kupiti ga....Najteze budekada najmladza kcerka koja pohadza prvi razred devetogodisnje skole,trazi da joj nesto kupe,a oni joj to nemogu priustiti.
Na dan Bajrama,isla je od kuce do kuce,cestitala Bajram,i novcem koji je skupila zeli sebi kupiti patike.
Zamolila bih vas ako ikako mozete otici u mjesto gdje zivi ta porodica,i licno se uvjeriti u ovu pricu koju sam vam napisala.
Voljela bih da moje ime ostane anonimno,a ovo je adresa porodice o kojoj sam vam pisala...


_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 11:44:01   
Anoniman
hej draga svaka Vam čast svima,ipak ti nisi "zločesta" kao što sam ti jednom napisala.
Da sam bogdo prije vidjela ovo pa da se i ja uključim u akciju,ali eto valjda će biti još prilike.Da bogdo neće ali eto...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 11:55:52   
elkina_mala
ja bih zaista voljela kada bi i mi RR-ajke pomogle...

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 12:04:33   
bebana27
ja bi rado pomogla ali ne znam kako da dodjem do njih ili da nekome posaljem
a ovo sto si uradila je jako lijepo nadam se da ce ispuniti zelju i usreciti tu napacenu porodicu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 12:17:08   
elkina_mala
oni zive blizu Zvornika...ja sam kontala u ponedeljak otici u radnju i kupiti toj curici neke kvalitetne cizmice,jer znamo kako je u bosni kada je snijeg,i hladno,user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 12:21:06   
bebana27
ja imam dosta garderobe dobivam iz Austrije a nista skorom ne nosim pa bi rado poklonila a i namirnica ako treba

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 12:25:45   
elkina_mala
svaka bi im pomoc dobrodosla vjeruj....ono jos nigdje nisam vidjela...user posted image pomognem kad mogu im,mislim cak da nisu imali ni Kurban kupitiuser posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 12:47:45   
veeseelaa
elkina_mala mnogi nemaju novca za kupovinu kurbana i to ti nije neki omjer klasifikacije siromaštva - srednjeg staleža - bogatstva

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.11.2009 12:51:33 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 13:02:16   
elkina_mala

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

elkina_mala mnogi nemaju novca za kupovinu kurbana i to ti nije neki omjer klasifikacije siromaštva - srednjeg staleža - bogatstva


vesela to je samo jedno u nizu,nisam rekla da su samo na osnovu toga siromasni...user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 13:09:23   
veeseelaa
ma da naravno, skontala sam ja njihovu situaciju al mi uporedba "nemaju ni za kurban" ne bi jasna, obzirom da znam dosta porodica koji su iz srednjeg staleža al za odvojit novac za kupovinu kurbana nisu u mogućnosti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 13:13:51   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma da naravno, skontala sam ja njihovu situaciju al mi uporedba "nemaju ni za kurban" ne bi jasna, obzirom da znam dosta porodica koji su iz srednjeg staleža al za odvojit novac za kupovinu kurbana nisu u mogućnosti

user posted image upravo tako evo ja naprimjer nije da nezelim imam veliku zelju al mogucnosti nedozvoljavaju,kurban kolje onaj ko ima mogucnosti za to,al da neskrecem sa teme treba pomoci toj porodici koliko se moze,uvjek cu pomoci kad mozg ali nazolost sve vise je ljudi kome je pomoc potrebna a nismo uvjek u prilici da pomognemo sto neznaci da necemo....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
28.11.2009 16:38:49   
elkina_mala
ma da,ja sam samo navela jos jedan primjer...
mamine oci,nazalost upravu si....sve je vishe ljudi koji nemaju,makar one osnovne stvari...

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
7.5.2010 15:52:13   
Anoniman
neznam jestel sinoc gledali ispuni mi zelju.Ona prica o malenoj djevojcici od 4god.sto su je zivi roditelji napustili ona zivi sa nanomuser posted image user posted image boze moj...Jesam se ispalaka
Majka rekla da ju nece ,ili ako je daju ona ce je smjestit u dom ona ima svoje 2.djece od dr.covjeka i opet trudna nezeli ovu malu iz prvog braka tuznouser posted image
Ona je nemajka ne majka,,,kako mogu takvi biti ostavit ju sa 3mjeseca malu
Nadam se da ce tko njenoj neni pomoci naci posao da sacuva malenu da ju odhrani
Sram i stid,da bude majek i oca od maleneuser posted image user posted image

(odgovor članu elkina_mala)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
7.5.2010 16:02:08   
marny
pretužnouser posted image user posted image user posted image , dobro si rekla ona nije majka, ona je nemajkauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: emisija 'Ispuni mi zelju'
7.5.2010 16:07:37   
Hanady RR
nisma gledla...tužno ali nisma..ne što nisma znala da četvrtkom id eemisija nego sam najerno preskočilauser posted image
Moj suprug je meni još prošle sezone gledanja ove emisije rekao ako želim sebi dobro...nije za mene da gledam i slušam tuđe teške sudbine.

ja sinoć da sam to vidjela...ko zna danas mih vjerovatno plakla...eto takva sam i gotovo.
sad kad porčitah, teško mi zamisliti ...pa ta je curica rođena kada i moja hanadi, moj život i sreća moje sutra i dan iza toga...Bože neko tako malo nedužno i nevino bioće ostaviti može.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: emisija ''Ispuni mi zelju''
7.5.2010 16:17:48   
aya
IZVORNA PORUKA: felix

neznam jestel sinoc gledali ispuni mi zelju.Ona prica o malenoj djevojcici od 4god.sto su je zivi roditelji napustili ona zivi sa nanomuser posted image user posted image boze moj...Jesam se ispalaka
Majka rekla da ju nece ,ili ako je daju ona ce je smjestit u dom ona ima svoje 2.djece od dr.covjeka i opet trudna nezeli ovu malu iz prvog braka tuznouser posted image
Ona je nemajka ne majka,,,kako mogu takvi biti ostavit ju sa 3mjeseca malu
Nadam se da ce tko njenoj neni pomoci naci posao da sacuva malenu da ju odhrani
Sram i stid,da bude majek i oca od maleneuser posted image user posted image



ja nisam gleala, ali moze li se organizirati neka pomoc za malenu i nenu?

< Poruku je uredio aya -- 7.5.2010 16:18:07 >


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: emisija ''Ispuni mi zelju''
7.5.2010 16:27:36   
medi87
Ja sam isto gledal, pretuzno djevojcica samo gleda u tu zenu kao da razumije svu okrutnost ovog svijeta, i onoga sto su joj njeni roditelji ucinili. Ako se dobro sjecam zena se zove Safeta Husakovic ( prez. nisam sigurna) i moj je prijedlog ako mozemo kako u ime naseg portala da nekako pomognemo toj zemi i maloj Samiri. Ono sto sam ja upamtipla jeste da zive u Zivinicama, te da je ta zena ostala bez posla i da bi joj izuzetno pomoglo da ponovo pocne raditi, pa eto ako ko ima mogucnosti i neka poznanstva da joj pomogne, a usput ako ste zainteresovane, naravno ko moze i onoliko ko moze, da uplatimo na neki racun, pa da se toj zeni i malenoj uruci???

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *