acudesa
|
Htjela sam otvoriti novu temu, ali vidim već postoji, samo što bi se moja zvala: Zašto volim svoga svekra Ima miloin razloga zašto ga volim, a neki od njih su: -pazi me bolje nego svog sina (mm) -prihvatio me je kao svoje dijete -zato što kaže: Uvijek sam želio imati žensko dijete, nije mi ga Bog dao ranije, ali sada ga imam -zato što NIKADA nije opovrgnuo ono što sam ja rekla -uvijek mi je 100% podrška u svemu -zato što izvede i mene i malog na ćevape, u Pionirsku, na Vrelo Bosne, na Igman,... -zato što me izvede (i sveki naravno) za 8.mart, i plati povelik ceh, a onda doda: Neka, nije ni ovo svaki dan Svekre moj, nemam oca, ali ti si mi kao otac i zato te puno puno volim...nismo ni ja ni ti nešto rječiti u 4 oka, ali ja osjećam i ti osjećaš poštovanje i ljubav Hvala ti na svemu, želim ti dug i sretan život
_____________________________
...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:) Odjednom je sve dobilo boje...
|