|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupovina :)
9.12.2009 12:04:34   
medica
Drage moje forumasice imam jedno pitanje za vas i nadam se da cete mi pomoci :))

Naime, ima vec jedno izvjesno vrijeme kako pravim torbe i torbice od žake i po njima vezem vunicom, a radim i heklane torbice. Eh sad , ja sam iz Visokog i zaista nemam nekog velikog izbora vunica a i poskupe su po 3,50KM i to samo u dvije radnje, pa bi ja voljela ako neka od vas zna neko mjesto u sarajevu ili negdje u nekom drugom mjestu kako se krecu cijene vunice??

Jah , jos predpostavljam da vunice ima u FIS-u ali ne znam koja je cijena, pa ako neka zna i to molim vas da mi javite.

Unaprijed hvala!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupovina :)
9.12.2009 14:53:02   
Anoniman
Ja stanujem blizu Fisa u Rajlovcu,pa kad budem išla pogledaću ti.
A šta radiš s tim torbama,jel ih prodaješ ?

(odgovor članu medica)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupovina :)
9.12.2009 15:26:21   
Hocu bebu
IZVORNA PORUKA: medica

Drage moje forumasice imam jedno pitanje za vas i nadam se da cete mi pomoci :))

Naime, ima vec jedno izvjesno vrijeme kako pravim torbe i torbice od žake i po njima vezem vunicom, a radim i heklane torbice. Eh sad , ja sam iz Visokog i zaista nemam nekog velikog izbora vunica a i poskupe su po 3,50KM i to samo u dvije radnje, pa bi ja voljela ako neka od vas zna neko mjesto u sarajevu ili negdje u nekom drugom mjestu kako se krecu cijene vunice??

Jah , jos predpostavljam da vunice ima u FIS-u ali ne znam koja je cijena, pa ako neka zna i to molim vas da mi javite.

Unaprijed hvala!!!



Trazi u Cekaonici Helenu ona radi u Fisu, mozda ti ona zna pomoc

Ja znam da ih ima od 1,80 pa nadalje ne znam da li trebas deblje ili tanje,,,,uglavnom mislim da su tamo najpovoljnije

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *