|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u zeludcu
25.12.2009 13:36:46   
sarisari
E  zene moje mene evo od juce boli zeludac, juce me jako bolio i kada sam popila Ranital bilo mi je bolje, medjutim jutros me opet malo boli i prije me nekada znao boliti i kada sam isla ljekaru sve je bilo u redu, a i prije nekih dvadesetak dana sam bila na nekom pregledu pa su mi usput uradili i ultrazvuk i bilo je hvala Bogu ok, pa sam htjela vidjeti imate li vi slicnih problema i sta tada raditi i jos nemam ni apetita
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bol u zeludcu
25.12.2009 13:41:39   
reallove
Ja odavno imam bolove u zelucu..davno sam isla doktoru i rekao je da ne smijem jesti masnu,zacinjeu hranu..taj dan kada sam isla rekao je da 3 dana jedem samo supu,mlijeko i tost i pijem cajeve da se zeludac malo odmori,ovdje u Jordanu sam isto isla doktoru i rekao mi je isto...samo ja nisam gubila apetit...neznam probaj ovo mozda ti pomogne..pozz

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol u zeludcu
25.12.2009 19:46:17   
larina
i ja sam tako vise od pola godine stalno me bolio zeludac pogotovo kad sam u nekoj guzvi i frci.isla sam doktoru ultrasal uredu,krv,uredu-doktor me uputio kod ginekologa isto i tu uredu ali zeludac i dalje bolio i tako sama sam kupila propolis kapi za zeludac,polen odmaram se vise kad mi je hladno uvijek nesto svezem oko leda jer sam skontala da me nekako prvo leda pocnu boljeti,stomak se napuse pa od toga zeludac-sad je sve uredu stabilizovalo se neboli me samo nekad kad mi se leda smrznu jer nenosim potkosulje....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol u zeludcu
26.12.2009 14:17:05   
Apotekarka
Ja imam jako osjetljiv zeludac,smeta mi vec par godina,na snimku mi pokazalo gastritisa i jake kiseline,međutim prije cim bi podigla nesto tesko boli pa boli...isla sam kod jedne zene vise od 10 puta da mi uradi strunu bude dobro neko vrijeme i sve ispocetka,trosila controloc,pantor,ranital,ultop ali nista posebno bolje nije bilo...Kako sam zatrudnila i udebljala se zeludac me prestao boliti...zna me ponekad opet zezati ali ni blizu kao prije...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bol u zeludcu
26.12.2009 21:35:39   
sarisari
Hvala ljudi na odgovorima, puno mi znaci, ma i ja sam mrsavica pa sam mislila mozda je i meni od previse hrane, jer mi je davno ljekar rekao a moram jesti cesce a po malo da se ne pretrpavam, evo danas i juce imama apetit, samo cim ne popijem Ranital boli me, nadam se da ce proci i takodjer sam u velikim obavezama i stresu, pa se iskreno nadam da ce brzo proci, hvala jos jednom

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bol u zeludcu
30.12.2009 12:55:06   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: sarisari

nadam se da ce proci i takodjer sam u velikim obavezama i stresu, pa se iskreno nadam da ce brzo proci, hvala jos jednom


Sama si sebi odgovorila zašto te boli želudac.
Stres najčešće udari na želudac.
A stanje želudca najbolje i najtačnije vidi gastroskopija.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bol u zeludcu
30.12.2009 17:54:58   
sarisari
Hvala, ma znam stres je za vecinu stvari krivac, hvala Bogu bolje mi je

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bol u zeludcu
4.1.2010 12:34:42   
Mamica24
Joooj evo i mene jutros na poslu želdac poče da zeza. Kud mi se  i beba nešto uzvrtila u stomaku

ne mogu nikako fino da sjedem. ne znam šta da radim user posted image user posted image user posted image user posted image


jesam se prekuče malo više nervirala nego obično i plakala... pa izgleda da danas ću to iskihati!

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bol u zeludcu
4.1.2010 14:15:28   
sarisari
Ti radi bebe vjerovatno ne smijes nista od ljekova da pijes, ali probaj sa cajem od kamilice da ti se umiri malo zeludac, to ti je vjerovatno od stresa i nervoze

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bol u zeludcu
4.1.2010 14:44:24   
Skvo RR
mislila mozda je i meni od previse hrane, jer mi je davno ljekar rekao a moram jesti cesce a po malo da se ne pretrpavam, evo danas i juce imama apetit, samo cim ne popijem Ranital boli me, nadam se da ce proci i takodjer sam u velikim obavezama i stresu, pa se iskreno nadam da ce brzo proci, hvala jos jednom
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Joooj evo i mene jutros na poslu želdac poče da zeza. Kud mi se  i beba nešto uzvrtila u stomaku

ne mogu nikako fino da sjedem. ne znam šta da radim user posted image user posted image user posted image user posted image


jesam se prekuče malo više nervirala nego obično i plakala... pa izgleda da danas ću to iskihati!


Caj od majcine dusice i mozes pojesti bananu, ona je blagodat! Trebalo bi ti biti bolje!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bol u zeludcu
6.1.2010 20:25:45   
hana24
Sto ce tice zeluca i mene cesto zabole, ali ako je zgaravica moja doktorica mi preporucila kasicicu rize ionako suhe da pojedem i malo vode, i kaze da to pokupi kiselinu iz zluca.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 11:57:36   
Mamica24
Drage moje...

Moj muž nema običaj da obuje papuče u kući i a samo pije hladnu vodu i jutros ga je tako stomak prerezao da je zajaukao.

Naravno protjeralo ga je wc. Po mom mišljenju u pitanju je nahlada. jel imate neku preporuku šta da mu dajem osim

čaja, dvopeka i td.. Evo ja čekam vaš odgovor jer za koji minut trebam ići kući sa njim.


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:03:36   
noaa
mozes mu skuhati rizu ili da pojede malo cokolade za kuhanje.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:08:56   
Mamica24
Ne znam da li da mu dam Ranibos ili Ranisan...

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:10:41   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ne znam da li da mu dam Ranibos ili Ranisan...


To je isto....koliko ja znam!!!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:12:19   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ne znam da li da mu dam Ranibos ili Ranisan...

isto je to, samo različiti proizvođači i zato se malo razlikuje naziv lijeka
sad sam sve pročitala i ne vidim potrebu da mu daješ ijedan od ova dva lijeka


< Poruku je uredio vjestica -- 28.1.2010 12:13:52 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:14:16   
M kao Mama
Ako si u prilici da nabaviš list od dunje, a pogleda po privatnima apotekama beli ga ima, taj čaj je super, od prve šolje odmah bude bolje.

A ranisan ili ranibod se pije i pomaže kod čiraša i onih koji pretenduju da budu to. Za ovakve problme ti je najbolji ercefuril.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:14:40   
Mamica24
Ma ja i lijekovi ko nebo i zemlja user posted image

Jadničak, žao mi ga. Samo da zažiga stomak i protjera ga u wc..

Sumnjam da je trovanje na hranu jer je jeo sve što i ja.

edino ja nisam jela pitu što je njegova mama pravila.

On je jeo i kaže meni da nije pečena.

odoh odmah u ovu pharmacy da pitam za taj

čaj


< Poruku je uredio Mamica24 -- 28.1.2010 12:20:16 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:16:38   
malena27 RR
rizina sluz s rizom bez masnoce i jakih zacina, dvopek, pomalo caja (sipak ili list dunje), pecena jabuka, pola banane i da ne pretjeruje s jelom. 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:21:51   
Mamica24
 Hvala drage moje... divne ste user posted image

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 12:33:50   
M kao Mama
Pa, ja pametna mlada, nije pojela pitu, a sinčina se zaletoo na maminu hranu, hahahaha, malo da se nasmijemo, izvuče sin deblji kraj.


(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bol u zeludcu
28.1.2010 13:35:15   
Mamica24
Ja u rijetko kad jedem kad ona kuha... nekakav crvić mi ne da  user posted image

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *