|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme i kozmetika za bebe
4.2.2013 20:18:25   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ajla86

jel iko imao problema sa suhom kozom?
curica mi ima pogotovo po nogicama kao hrapave kolutove nisu crveni ali osjeti se pod prstima....neko kaze jekogal pomaze a neko a dermina krema neko exo-nesto zaboravila sam user posted image
mazem je samo bebi proizvodima sve ispobala od krema,ulja.....ali nista nepomaze....



probaj sa ovom kremom ...
http://www.ringeraja.ba/forum/Dr%25Pasha_100_%25_prirodna_krema_za_bebe/m_1555984/tm.htm

ja sam problem sa hrapavim asjinim koljenima rjesila ovom kremom za 3 ili 4 dana ... pa umjesto Dr> Pasha zovem je "cudo od kreme" jer mi nisu pomoge ni dvije Avene , ni Pavlovic, ni Zagrebacki melem, ni bepanthen, NI nesto na jeko.... nije gel...

Najtoplije ti je preporucujem jer zaista ali zaista je mom djetetu za par puta kozu koljena vratila na staro...njezna i mekana ...a vodila sam borbu od prolsog ljeta do neki dan...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: kreme i kozmetika za bebe
4.2.2013 20:23:35   
minie
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: ajla86

jel iko imao problema sa suhom kozom?
curica mi ima pogotovo po nogicama kao hrapave kolutove nisu crveni ali osjeti se pod prstima....neko kaze jekogal pomaze a neko a dermina krema neko exo-nesto zaboravila sam user posted image
mazem je samo bebi proizvodima sve ispobala od krema,ulja.....ali nista nepomaze....



probaj sa ovom kremom ...
http://www.ringeraja.ba/forum/Dr%25Pasha_100_%25_prirodna_krema_za_bebe/m_1555984/tm.htm

ja sam problem sa hrapavim asjinim koljenima rjesila ovom kremom za 3 ili 4 dana ... pa umjesto Dr> Pasha zovem je "cudo od kreme" jer mi nisu pomoge ni dvije Avene , ni Pavlovic, ni Zagrebacki melem, ni bepanthen, NI nesto na jeko.... nije gel...

Najtoplije ti je preporucujem jer zaista ali zaista je mom djetetu za par puta kozu koljena vratila na staro...njezna i mekana ...a vodila sam borbu od prolsog ljeta do neki dan...


Ova krema je super, a nije ni cudo jer je glavni sastojak shea puter, od njega i samog prestaje koza biti suha


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: kreme i kozmetika za bebe
4.2.2013 23:21:09   
ajla86
vidzala sam je.....uzet cu obavezno.....imaju dvije vidim....koja li je bolja

Alannah jel onaj za bebe ili obicni....

< Poruku je uredio ajla86 -- 4.2.2013 23:22:29 >

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: kreme i kozmetika za bebe
4.2.2013 23:23:30   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ajla86

vidzala sam je.....uzet cu obavezno.....imaju dvije vidim....koja li je bolja

Alannah jel onaj za bebe ili obicni....


to je jedna krema ...ali s jedne strane su crvena slova a s druge zelena ... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: kreme i kozmetika za bebe
5.2.2013 11:33:00   
Alannah

IZVORNA PORUKA: ajla86

vidzala sam je.....uzet cu obavezno.....imaju dvije vidim....koja li je bolja

Alannah jel onaj za bebe ili obicni....



Samo pise jekoderm mast.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: kreme i kozmetika za bebe
14.5.2013 15:45:45   
Artemida84
Drage moje, procitah cijelu temu i sada sam u dilemi oko Pavloviceve. Jel vi unatoc stetnosti te borne kiseline i dalje koristite tu original ili ovu sa kamilicom? Ne znam koju da kupim..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: kreme i kozmetika za bebe
31.5.2013 16:08:29   
I love youu
Cime mazete bebu po licu? Jel moze sa kremom becolino zastitna mast, tako nesto pise. I cime joj mazete tijelo, jel sa bebi uljem ili nekom kremom?

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: kreme i kozmetika za bebe
31.5.2013 17:35:41   
Alannah
mazem lice i tijelo dr.pashom,ali ne stalno.Svaki dan mazem jedino pelensku regiju dr.pashom i guzu babylove cink kremom.Kad ga kupam,obicno u vodu stavim malo maslinovo ulja,pa poslije toga i ne treba mazati,koza bude fina.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.6.2013 0:02:04   
cipi
zs pelensku regiju preporucujem noviju becutan djeciju vitaminsku mast. gotovo je ista kao ona nivea intensive krema koja dodje uz ruksak. pakovanje je bas veliko, ja je kupila u trgovini za 6 KM sto mi je ok cijena, a vidim da je sad u bingu na snizenju oko 4-5 KM ;)

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: kreme i kozmetika za bebe
28.6.2013 7:49:50   
Marija13

IZVORNA PORUKA: cipi

zs pelensku regiju preporucujem noviju becutan djeciju vitaminsku mast. gotovo je ista kao ona nivea intensive krema koja dodje uz ruksak. pakovanje je bas veliko, ja je kupila u trgovini za 6 KM sto mi je ok cijena, a vidim da je sad u bingu na snizenju oko 4-5 KM ;)

Kupili jučer da malo promjenimo pa ćemo vidjeti odgovara li nam!

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: kreme i kozmetika za bebe
3.9.2013 9:05:34   
ena0002

IZVORNA PORUKA: Alannah

mazem lice i tijelo dr.pashom,ali ne stalno.Svaki dan mazem jedino pelensku regiju dr.pashom i guzu babylove cink kremom.Kad ga kupam,obicno u vodu stavim malo maslinovo ulja,pa poslije toga i ne treba mazati,koza bude fina.

Znaci ova dr. Paasha moze i za tijelo...ja sam je kupila ali mi naumpade da nisam nista kupila za mazanje bebe po citavom tjelu nakon kupanja....pa me interesovala moze li ona

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: kreme i kozmetika za bebe
3.9.2013 11:02:49   
Alannah
I za lice i tijelo i guzu i protiv osipa. Mozes je namazati gdje god hoces.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: kreme i kozmetika za bebe
3.9.2013 13:45:34   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: ena0002


IZVORNA PORUKA: Alannah

mazem lice i tijelo dr.pashom,ali ne stalno.Svaki dan mazem jedino pelensku regiju dr.pashom i guzu babylove cink kremom.Kad ga kupam,obicno u vodu stavim malo maslinovo ulja,pa poslije toga i ne treba mazati,koza bude fina.

Znaci ova dr. Paasha moze i za tijelo...ja sam je kupila ali mi naumpade da nisam nista kupila za mazanje bebe po citavom tjelu nakon kupanja....pa me interesovala moze li ona


Mi takodjer Dr Pasha kremicom mazemo sve od do user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: kreme i kozmetika za bebe
3.9.2013 15:26:32   
ena0002
E super onda user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: kreme i kozmetika za bebe
6.2.2014 9:23:53   
mamma_
Jel znate dA li u Sarajevu ima kupiti sebamed proizvode za bebe..i ako ima gdje????

< Poruku je uredio mamma_ -- 6.2.2014 9:24:31 >

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 590
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *