|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: naučimo engleski
24.1.2012 10:14:07   
Emmy
@leli§, ne znam koliko si upućena u naš novi sistem obrazovanja, ali mi nemamo sistem makeup ispita o kojem ti govoriš. Kod nas se ne može organizovati nikakav dodatni rok za ispite za one koji su opravdano bili odsutni. Integralni ispit kod nas je i makeup ispit, odnosno nema posebnog roka za makeup ispit. To postoji u drugim sistemima obrazovanja, kod nas je to jedan ispit za koji se daje prilika za polaganje u dva roka. Na integralni ispit izlaziš ako ne položiš jednu od parcijala (mid-term ili end-of term). Imaš dva roka za integralni ispit (jedan u januaru i jedan u februaru). Studenti koji izlaze na integralne ispite su studenti koji su pali na parcijalama, ili oni koji nisu izlazili na ispit, kao i oni koji žele popraviti ocjenu. Iako nije tema, nije loše razmijeniti iskustvauser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: naučimo engleski
24.1.2012 10:25:50   
chuci
e vidiš kod nas nije isti sistem, elektrotehnički fakultet
imaju prvi i drugi parcijalni
nakon toga je popravni ispit gdje studenti popravljaju parcijalu koju nisu položili, ili ako nisu položili nijednu onda rade taj dan obe parcijale.
poslije imaju final iliti završni ispit koji je usmeno ispitivanje.
ako padnu imaju još jednu šansu u septembru na dodatnom popravnom roku, i to je to.

bolonja doslovno nije davala mogućnost ovog dodatnog roka u septembru (znači poslije parcijala i samo jedan pismeni popravni) ali kod nas je uvedena na univerzitetu. ako student padne na završnom, odnosno usmenom može izaći još jednom na usmeni u sljedećem terminu.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: naučimo engleski
24.1.2012 16:47:00   
leli§
IZVORNA PORUKA: Emmy

@leli§, ne znam koliko si upućena u naš novi sistem obrazovanja


nikol''kouser posted image user posted image user posted image  ja sam u nasem sistemu bila do drugog srednje a to je davno davno bilo user posted image  ... znaci ovo ipak nije stvar prevoda nego internog odnosno naseg sistemskog zargona

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Naučimo engleski
4.6.2012 9:12:26   
Romali
Kolegice tičerice, da li imate neku stranicu sa multiple choice testovima iz eng.?

Koristim više stranice sa vježbicama,ali rijetko koja daje baš te testove. A sastavljanje istog oduzme mi pola dana...

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu apokalipsa)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: naučimo engleski
30.8.2013 9:17:05   
mikicalittle
woow ovde nekima stvarno treba kurs engleskog :)
evo postavljam vam linkove za homeschool ucenje
potrudite se devojke!
Korisne web adrese za ucenje engleskog jezika:
http://www.britanicca.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=103

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 230
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Šporet sa ili bez ventilatora?
Dalil@

Kupujemo pa pored silnih komentara nismo načisto: šporet sa ventilatorom u rerni ili bez? Kakva su vam iskustva sa jednim ili drugim?

Sa ventilatorom (77%)

Bez ventilatora (8%)

Ne znam (16%)


Broj svih glasova: 64

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *