|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 0:39:02   
Anoniman
Ja sutra uplacujem casna pionirska user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 0:43:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Uplatila sam na Visnjin racun...jos samo da mi je skontati nekog blizu mene ili da mi je usput da dobacim peleneuser posted image



Mogu ja preuzeti pelene nekad poslije posla (radim do 14h) ali kad Visnja da zeleno svjetlo, kad se forumasici budu nosile pelene. Eto ne kukaj vise user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 9:30:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: dadada

Uplatila sam na Visnjin racun...jos samo da mi je skontati nekog blizu mene ili da mi je usput da dobacim peleneuser posted image



Mogu ja preuzeti pelene nekad poslije posla (radim do 14h) ali kad Visnja da zeleno svjetlo, kad se forumasici budu nosile pelene. Eto ne kukaj vise user posted image user posted image  
ma skontala sam, trebalo mi je doduse, da se ne skupljaju pelene za nju na ovoj kafi...pa cu ih ponijeti na sljedecoj a usput kupiti jos koji paketuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 9:30:23   
tea lana

IZVORNA PORUKA: noaa

Imam osjecaj da se na ovoj temi humanitarnost vrti samo par forumasica od velikog broja registriranihuser posted image user posted image user posted image ne razumijem zasto,situacija nije idealna i samo su rijetki sretnici koji dobro zive al ipak...Ja bih pohvalila moje forumasice iz MO odazvale smo se na sve akcije i na ovu cemo aBd jer nitko ne zna sta ga sutra ceka i nisu mi jasni oni koji ni ne procitaju molbuuser posted image user posted image Slobodno neka me sad neka napane i neka kaze" ja ako cu pomoci ne mora nitko znati" i ta supljarenja jer kad Visnja dodje na banku tamo 0 uplatauser posted image


Licno pomazem kad sam u mogucnosti ali ne volim niti zelim da se vrsi pritisak na clanice koje cim dodju na teme od njih se ocekuje da uplate.Pravilo foruma nije ako se uclanis na forum moras i pomagati u humanitarnim akcijama.Realno mi smo se i pretvorili u humani forum a ne forum mama i beba ljutite se koliko hocete.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 9:42:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tea lana RR


IZVORNA PORUKA: noaa

Imam osjecaj da se na ovoj temi humanitarnost vrti samo par forumasica od velikog broja registriranihuser posted image user posted image user posted image ne razumijem zasto,situacija nije idealna i samo su rijetki sretnici koji dobro zive al ipak...Ja bih pohvalila moje forumasice iz MO odazvale smo se na sve akcije i na ovu cemo aBd jer nitko ne zna sta ga sutra ceka i nisu mi jasni oni koji ni ne procitaju molbuuser posted image user posted image Slobodno neka me sad neka napane i neka kaze" ja ako cu pomoci ne mora nitko znati" i ta supljarenja jer kad Visnja dodje na banku tamo 0 uplatauser posted image


Licno pomazem kad sam u mogucnosti ali ne volim niti zelim da se vrsi pritisak na clanice koje cim dodju na teme od njih se ocekuje da uplate.Pravilo foruma nije ako se uclanis na forum moras i pomagati u humanitarnim akcijama.Realno mi smo se i pretvorili u humani forum a ne forum mama i beba ljutite se koliko hocete.


da, to jest
ja sam takodje negdje napisala da je raji garant dosta humanitarnih akcija pa se zato slabo i odazivaju!
ima bar pet tema gdje se trazi pomocuser posted image user posted image user posted image  zaslosno, sta drzava uradi od ovog naroda
Da Bog do imamo puno novca svakom bi pomogli, niko nije imun na ovakve stvari al danas svi tesko zive


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 9:44:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: dadada

Uplatila sam na Visnjin racun...jos samo da mi je skontati nekog blizu mene ili da mi je usput da dobacim peleneuser posted image



Mogu ja preuzeti pelene nekad poslije posla (radim do 14h) ali kad Visnja da zeleno svjetlo, kad se forumasici budu nosile pelene. Eto ne kukaj vise user posted image user posted image  
ma skontala sam, trebalo mi je doduse, da se ne skupljaju pelene za nju na ovoj kafi...pa cu ih ponijeti na sljedecoj a usput kupiti jos koji paketuser posted image



zasto joj ne date novac, zasto kupujete pelene?????????? ok ako imate kuci viska pa da date al dajte joj novac ona ce djetetu mozda kupiti najeftinije pelene a za razliku ce uzeti nesto drugo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 10:03:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: dadada

Uplatila sam na Visnjin racun...jos samo da mi je skontati nekog blizu mene ili da mi je usput da dobacim peleneuser posted image



Mogu ja preuzeti pelene nekad poslije posla (radim do 14h) ali kad Visnja da zeleno svjetlo, kad se forumasici budu nosile pelene. Eto ne kukaj vise user posted image user posted image  
ma skontala sam, trebalo mi je doduse, da se ne skupljaju pelene za nju na ovoj kafi...pa cu ih ponijeti na sljedecoj a usput kupiti jos koji paketuser posted image



zasto joj ne date novac, zasto kupujete pelene?????????? ok ako imate kuci viska pa da date al dajte joj novac ona ce djetetu mozda kupiti najeftinije pelene a za razliku ce uzeti nesto drugo
pelene su kupljene davno, babylove pelene, koje ona valjda koristi...kupila sam ih zato sto je bilo receno da se skupljaju pelene...novac je takodjer uplace

A ja ne vidim nista lose da joj se kupuju pelene, jer ima ljudi koji ne vole davati novac...mislim u vidu kesha...pa nek' svako radi kako voli

Sto se tice humanitarnih akcija...i ja mislim da ih je previse, jer ovako se nikome ne pomogne kako treba.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 10:06:48   
veeseelaa
nisam mislila nista lose, kontam mozda nema drugih stvari pa eto...
naravno sta god ko moze i zeli da dadne odlicno, za pohvalu svakuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 10:18:36   
Anoniman
ma znam...ali rekoh da objasnimuser posted image ...jer i meni bi bilo lakse samo novac da uplacujem...dm mi bas nije blizu...ali ima dosta ljudi koji ne vole kesh davati

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 16:38:42   
noaa
tealana onda neka se izbrise ovaj pdf i gotova stvaruser posted image ja nisam nikog prozivala niti tjerala na nesto...

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 18:20:33   
tea lana
ne treba brisati ali isto tako neko ako ce pomoci ne treba ga ni forsirat i tacka.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 21:24:33   
Visnja RR
ja sam se prije pola sata cula sa NJOM...
zaiste je u teskoj situaciji...

naravno niko od nas ni na koga nece uticati... ko moze i sta moze neka da...

ono sto ja zelim je da nase kafice budu opustene bez nekih "obaveza"
niko nikom nece zamjeriti ako nista ne donese... ako ne sada, prilozit ce drugi put...
isto to mislim i za uplate (uvjek napominjem da se napise za NASU forumasicu)...

mojoj Asji je sutra rodjendan... ona ce sigurno dobiti poklona od svakog ko nam bude dosao...
MM i ja smo odlucili da Asji kupimo skroman pokloncic... ona ionako dobija stalno igrackice pa jos i nema osjecaj za poklon pogotovo rodjendanski (kojeg ona i nije svjesna jos)
odlucili smo da 100 km damo NJOJ ... neka to bude Asjin poklon njenoj bebici...
nadam se da cu uspjeti svoje djete nauciti da bude skromna i da uziva i ako druge bar na trenutak usreci ili im da osmjeh na lice...

u ponedeljak cu vidjeti da li ima uplata na ZR... a pokusat cu stupiti u kotnakt sa zenama koje rade nesto slicno iz jedne "strane organizacije"...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
2.4.2010 21:33:46   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja sam se prije pola sata cula sa NJOM...
zaiste je u teskoj situaciji...

naravno niko od nas ni na koga nece uticati... ko moze i sta moze neka da...

ono sto ja zelim je da nase kafice budu opustene bez nekih "obaveza"
niko nikom nece zamjeriti ako nista ne donese... ako ne sada, prilozit ce drugi put...
isto to mislim i za uplate (uvjek napominjem da se napise za NASU forumasicu)...

mojoj Asji je sutra rodjendan... ona ce sigurno dobiti poklona od svakog ko nam bude dosao...
MM i ja smo odlucili da Asji kupimo skroman pokloncic... ona ionako dobija stalno igrackice pa jos i nema osjecaj za poklon pogotovo rodjendanski (kojeg ona i nije svjesna jos)
odlucili smo da 100 km damo NJOJ ... neka to bude Asjin poklon njenoj bebici...
nadam se da cu uspjeti svoje djete nauciti da bude skromna i da uziva i ako druge bar na trenutak usreci ili im da osmjeh na lice...

u ponedeljak cu vidjeti da li ima uplata na ZR... a pokusat cu stupiti u kotnakt sa zenama koje rade nesto slicno iz jedne "strane organizacije"...



Like

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
3.4.2010 9:15:07   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


odlucili smo da 100 km damo NJOJ ...


user posted image user posted image user posted image user posted image ovdje je suvišan svaki komentaruser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
3.4.2010 11:45:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


odlucili smo da 100 km damo NJOJ ...


user posted image user posted image user posted image user posted image ovdje je suvišan svaki komentaruser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image i suze i osmijeh...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
6.4.2010 13:22:11   
Visnja RR
juce sam joj poslala 170 km... zahvalila se svima...
ona jos uvjek ceka odgovor iz jedne firme gdje ima velike sanse da bude primljena...
nadam se da cemo i dalje biti uz nju sve dok sama ne pocne zaradjivati...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
6.4.2010 13:34:33   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
6.4.2010 13:36:33   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i šaljemo puno puno dorbih vibracija da jave za posao


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
8.4.2010 11:39:24   
Visnja RR
ona na zalost nije dobila posao user posted image
ako iko zna bilo kakav posao neka javi!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
8.4.2010 11:43:21   
veeseelaa
na žalost nije dobila posaouser posted image user posted image user posted image  žao mi je iskreno
Neznam zaista sta uraditiuser posted image user posted image user posted image  kako joj pomoći da dodje do posla, teško je sada za posao baš, i ovi koji rade strepe od otkaza........

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
8.4.2010 11:44:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ona na zalost nije dobila posao user posted image
ako iko zna bilo kakav posao neka javi!
e jeuser posted image



(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
8.4.2010 20:58:17   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uh miša mu a baš sam se nadala

bila sam 1000% uvjerena da to mjeto samo nju čeka

ma biće nešto sigurno pa nije niko ničiju nafaku uzeo...znam da joj sad treba velika podrška i sabur...al šta je tu je.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 272
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *