|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:01:28   
M kao Mama


Drage moje forumašice, 11. aprila u 11. sati ispred BBI centra kreće šetnja ža zivot, za sve žene koje su oboljele od karcinoma dojke.

Moj prijedlog je da tog dana članive RR-a budu dio ove priče.

Nadam se da ćemo i ovog puta pokazati humanost na djelu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:06:59   
veeseelaa
moja kolegica s posla operirala je karcinom, odstranjene su joj obje dojke, vec godinu dana je u penziju
Nedostaje mi svakodnevna kafa s njomuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:09:48   
Anoniman
koji dan dođe 11-ti ?

baš mi je žao veeseelaa tvoje kolegice user posted image

jadne mi žene svašta moramo predeverati user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:11:17   
veeseelaa
nedjelja 11/04

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:11:45   
M kao Mama
To je nedjelja, mislim da bi odaziv žena mogao biti dobar, drage moje žene, buite solidarne, žrtvujte jednu nedjelju za ove žene, jer BOLEST NE BIRA.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:12:50   
Anoniman
ja ću gledati ako ikako budem mogla da se pridružim
u pravu si alma bolest ne bira...

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:22:54   
Leva
Bila sam prosle godine i ove cu aBd. Nakon svega sam imala osjecaj da sam radila nesto jako bitno i da sam nekome pomogla... Na zalost mislim da sve mi poznajemo nekoga ko je imao ili ima rak dojke user posted image
Molim vas samo da ne zaboraviti da bolest ne bira i da niko od nas ne moze sa sigurnoscu znati da li je upravo taj aparat za koji se sada skupljaju pare stvar koja ce vama ili nekoj vama dragoj osobi spasiti zivot.
P.S. Sve mi koje se izlazemo jakim hormonalnim terapijama da bi dobile nasu djecicu imamo veliku sansu da obolimo od raka dojke (pise u uputstvu vecine lijekova) user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 31.3.2010 9:24:35 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:29:42   
Hanady RR
rado ću se odazvati ovoj šetnji naravno računajući da ćemo toga dana ja i moji ukućani biti zdravi.
mislim da bi baš bilo lijepo od nas da se organiziramo i nađemo i krenemo u šretnju sa ostalima koji je podržavaju.
prije nekoliko godina imala sam priliku da vodim jednu akciju manje-više humanitarnog tipa prema udruženju ''Renesansa'' iz Sarajeva. To je udruženje žena oboljelih od raka dojke. Upoznala sam divne ženice, hrabre i istrajne tada u svojoj borbi da ostvare pravo na protezu ( specijani grudnjak nakon operacije) i pravo da članice udruženja pristupe operiranim ženama u bolnicama nakon operacije kako bi ih upoznale sa svojim postojanjem i pružile im adekvatnu pomoć u prvom smislu moralnu i psihičku koja je u tim trenutcima jako bitna. U vremenau kada sam radila ovu akciju divni ljudi iz Grad sarajeva donirali su novac da se kupi dovoljan broj proteza za sve članice udruženja po njihovoj mjeri. Vjerovali ili ne ne tako davno žene operisane od raka dojke nisu imale pravo na protezu putem socijlanog. sada su to pravo ostvarile...međutim snaga i podrška za bolje dane sutra i dan iza toga njima je još uvijek potrebna.

Iz svega navedenog predlažem Alma da napravimo spisak naših članica koje će sigurno prisustvovati ovoj šetnji i da to odradimo adekvatno i kvalitetno kako i dolikuje. čak i eventualni plakat ili prosto naš logotip nebi bio loš, ne da se vidi da smo to mi već da neke od naših ženica koje vješto iz emotivnih razloga kriju svoj problem znaju da smo tu za njih i da od nas uvijek mogu dobiti riječ ohrabrenja i podrušku koju i zaslužuju. tačno bolest ne bira a mi ne znamo ni dali na ovom forumu ima naših članica koje se sa ovom bolešću bore duboko u sebi bez nas da ih ohrabrimo. Humane smo u svemu moramo biti i u ovom.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
31.3.2010 9:42:30   
M kao Mama
Hanady sva sam se naježila, sve je tačno što si napisala, i ja sam nekako vezana za ovo jer moja mama je umrla od karcinoma dojke, i ja redovno idem na kontrole i molim vsaki put Boga da sve bude uredu.

Akobogda bože zdravlja, ja ću sigurno te nedjelje sa mojom Lajlom biti u koloni, voljela bih da bude još žena sa RR.

Za logotip ne znam, mislim da bi onda to trebali brzinski sa Višnjom da odradimo, ona ima komšiju koji čini mi se ima štampariju, mislim da bi najbolje bilo da se štampaju majce, ali zaista ako želimo, to moramo i brzo odraditi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
1.4.2010 16:48:31   
Visnja RR
bilo bi odlicno da se odazove sto vise zena sa RR

veceras je Sartru predstava ... novac od ulaznica ide za Udruzenje Renesansa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
1.4.2010 23:22:35   
Hanady RR
E pošto ćemo dobiti svoje naljepnice za bibiće možemo ih malo prije stavljanja na bibiće zakačit na majice svaka sebi i eto...idemo u šetnju za životuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
11.4.2010 10:09:51   
mummy
Ima li ko da će šetati po ovom kijametu? Mi smo planirali onako porodično ali odustajemo. Svi nedavno bili bolesni, a hladno. Žao mi je! Pokušaću da se registrujem.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
11.4.2010 11:53:45   
Hanady RR
I mi smo odustali...da mi je mm odmorniji kao što nije ja bih išla sama bez curica ali ovako nismo se jutros iskombinirali a planirala sam sa obe da idem nadajući se suncu i lijepom vremenu. sad mi žao, baš žao...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
11.4.2010 12:47:47   
Visnja RR
ja se iskreno nadam da ce se ova akcija prolongirati za neki drugi dan user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
28.4.2010 8:45:33   
Anoniman
Ja bih vas zamolila...ako neko ima br. tel. dr. Basić da mi sibne na pp...hitno mi je

< Poruku je uredio dadada -- 28.4.2010 8:49:33 >

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šetnja za život 11.april 2010.
2.10.2010 1:07:56   
hanabanana
02. oktobar 2010, subota.
Vilsonovo šetalište.
12:00
Počinje trka za život.
Pridružite se.  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *