|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hrana po narudzbi - GDJE?
8.4.2010 23:20:11   
shpagica
Uskoro slavimo rodjendan male princeze i planiram da postavim svedski sto. Ja nikako ne mogu stici da skuham sve sto bi mi trebalo a da bude svjeze i da ne prenoci. Znate li gdje bih mogla kupiti gotova jela po izboru za ovu priliku? Restorani koji nude ovu uslugu cateringa su mi preskupi.

Kakva je ona gotova hrana u Konzumu na Koreji je li neko probao, da li bih mogla nesto od onih salata ili pohovanih fileta kupiti za ovu priliku? Ili ako znate neku tetu koja kuha po narudzbi u kucnoj radinosti (sa mojim ili njenim namirnicama svejedno mi je) da mi neko posalje broj?

Planirala sam postaviti hladne plate (to mi je lako poredati vec narezano na ovalima), pite, meso (pohovano ili ne?), salate.

Dajte mi koji savjet pliz?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
8.4.2010 23:24:35   
Hanady RR
ja sam imala priliku da jedem na jednom prijemu gotovu hranu iz Konzuma(koreja) i zaista imaju divan izbora salata, hladnih plata. U merkatoru (delikates) također imaš super teleći rolat koji mogu da ti serviraju na ovalu.

uglavnom kako naručiš u koliko da dođeš po to tako i bude i na koreji i u merkatoru.

koreja ima i pite mada je zaista super uzeti pite iz jamija, dođu u finim kutijama i smao ih na oval poslažeš...kupiš iste alu-ovale za jednokarstnu upotrebu i staviš. pohovanje piletine i inače pohovane stavri meni nekako nisu dobrodošle na stolu na otvorenom u nekom dužem čekanju...prvo šmek zna biti iritantan a drugo pohovano ne trpi toplotu na otvorenom previše.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
9.4.2010 11:28:55   
emma.L
Moj prijedlog je ASDŽ- mi smo naručivali za rođendan pite i buredžike i donijeli su nam na adresu. A imaju aščinicu u kojoj MM često jede na pauzi - sva domaća jela po normalnim cijenama. Pa eto user posted image  - želimo vam super zabavu.
I zaista ti je pametno to - mame trebaju taj dan uživati sa svojim mališanima jer i one su tu slavljenice- barem sam se ja "svečano" osjećala. user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
9.4.2010 14:57:36   
Atarka
Kad su meni dolazile kolege s posla na babine, ja sam narucila hranu iz restorana Bexx u BBI-u. Za 60km sam dobila veliku platu pite, jednu platu pohovanih pilecih snicli (odlicne su), teletina i riza, suho meso i sirevi, dvije salate i kruh, cini mi se. Uglavnom, sve s njima dogovaras, donesu ti na vrata aranzirano i sutra dodje ciko i pokupi sudje. Bilo nas je oko 15-ak, svi su se najeli i nama je ostao rucak za sutra.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
9.4.2010 15:01:54   
emma.L
Ovo je još bolje i jeftinije od ASDŽ user posted image . Super da znam za ubuduće.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
9.4.2010 17:03:03   
shpagica
Hvla vam svima na odgovorima!

@atarka - koji je to tacno restoran u bbi-u? Da nemas slucajno br tel da mi proslijedis na pp?

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
9.4.2010 17:06:12   
veeseelaa
ja imam jednu prijateljicu koja radi švedske stolove (nema radnju, radi u svojoj kući po narudzi) i fantastična je i jako povoljnauser posted image  ako koga zanima šaljem br na PP


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
9.4.2010 18:24:14   
Adana
Mislim da ona teta sto radi u Narodnoj kuhinji u Starom Gradu kod Velikih Daira, zovu je Tetka, radi po narudzbi, kuha i sl. Mozes je otici pitati...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
10.7.2012 8:27:00   
Miimy
Malo je tema starija al valjda neko se javi ;) interesuje me jeli neko od Vas narucivao hladne plate iz Konzuma ili Merkatora i jesteli bili zadovoljni , mislim kolicinom serviranog, kolka je cjena itd... meni bi trebalo jedno 3 plahte MM bi to sve kupio samo da se raspitam da znam gdje cu ga poslat ... hvala

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
10.7.2012 9:03:08   
chuci
mi smo jednom naručivali. tada je bilo da ti izabereš npr komad suhog mesa koji želiš, sudžuku sireve kažeš koliko ćeš čega na jedan pladanj, i oni ti serviraju. na kraju dobili pladanj i posebno papir na kome su bili nalijepljeni oni kodovi što ti nalijepe kad kupiš npr sam sir ili nešto. ne mogu tačno da se sjetim koliko je bila usluga redanja i to, a što se tiče namirnica šta izabereš to i dobiješ i isto i platiš. mism o bili zadovoljni. to je bilo prije nekih 5,5 godina pa ne znam je li još uvijek isto

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
10.7.2012 9:14:28   
vjestica
isto je
ja redovno za tako neke prilike naručujem plate u merkatoru
baš sam prije 2 dana za curin rođendan naručila
izabereš koju ćeš veličinu plate (mala, srednja ili velika) i koju vrstu mesa i fino aranžiraju
možeš naručiti i platu malih pita

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
10.7.2012 9:24:50   
Miimy
hvala na odgovorima , vjestice posto si ti frisko uzimala mozes mi reci kolko si placala...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
10.7.2012 9:31:23   
vjestica
ne znam tačno, mm je kupio- velika plata i još jedna velika plata malih pita (a stim da sam skontala da su previše pita nakrcali, da sma trebala malu platu uzeti) i još sokovi, došlo je oko 100 km
oni ti izvagaju meso, sir i sve što koriste za platu i toliko platiš, mislim samo da je dodatno 2 ili 3 km za samu platu

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hrana po narudzbi - GDJE?
26.9.2013 20:42:27   
Just smile
Ima li neko da je skoro naručivao u Konzumu ili Mercatoru? Šta ste uzimali i koliko je koštalo?

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *