|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo Farisu! (slušni aparat)
5.5.2010 23:57:45   
illa
Uglavnom, riječ je o Farisu Hodžiću kojeg zajedno sa njegovim bratom Harisom odgaja samohrana majka Amira.
Farisu se pokvario slušni aparat koji mu je neophodan za normalnu komunikaciju i praćenje nastave.

Od ukupnog računa od 2,965 KM, Zavod za zdravstveno osiguranje KS pokrit će 620 KM, a ostatak od 2 345 KM je potrebno što prije skupiti.

Uplate za Farisa mogu se vršiti na račun njegove majke, Amire Hodžić:
Raiffeisen banka
Broj računa: 09-000-932549

Link: http://dobro.ba/?p=3337

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo Farisu! (slušni aparat)
6.5.2010 8:37:10   
Anoniman
illa a ima li neki broj ziro-racuna na koji se uplacuje, jer ovo mi ne djeluje kao ziro-racun, nego "poziv na broj" user posted image user posted image user posted image user posted image  a vidim i da si prekopirala tekst sa stranice Dobro tako da ni tamo bas ne pise tacan broj ziro-racuna...

(odgovor članu illa)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo Farisu! (slušni aparat)
6.5.2010 11:33:51   
Sarajkica
Ja znam licno ovu porodicu, i samo mogu reci da je Amira najhrabrija i najsnaznija zena koju znam. Citav svoj zivot podredila je svojim djecacima, dosla je u grad gdje nema nikog svog, samo da bi oni mogli ici u skolu (obojica idu u specijalne skole kojih nema u gradu iz kojih dolaze), placa kiriju, zaradjuje kako stigne uglavnom cisteci stanove i sl.

A djecaci su veseli, nasmijani, puni pozitivne energije.

Ko zeli, mogu vam poslati Amirin broj tel i adresu na pp, pa da ih i licno upoznate.


_____________________________

Ilhan- moja mala pčelica zujalica
14.06.2009. godine

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo Farisu! (slušni aparat)
6.5.2010 12:08:15   
una77
Molim te možeš li mi poslati broj od ove žene na PP, rado bih joj pomogla ali stvarni nemam vremena da hodam po banci

(odgovor članu Sarajkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo Farisu! (slušni aparat)
6.5.2010 12:24:36   
Sarajkica
IZVORNA PORUKA: una77

Molim te možeš li mi poslati broj od ove žene na PP, rado bih joj pomogla ali stvarni nemam vremena da hodam po banci



imas pp ;)




_____________________________

Ilhan- moja mala pčelica zujalica
14.06.2009. godine

(odgovor članu una77)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomozimo Farisu! (slušni aparat)
7.5.2010 10:29:21   
Sarajkica
09-000-932549
IZVORNA PORUKA: Bambi09

illa a ima li neki broj ziro-racuna na koji se uplacuje, jer ovo mi ne djeluje kao ziro-racun, nego "poziv na broj" user posted image user posted image user posted image user posted image  a vidim i da si prekopirala tekst sa stranice Dobro tako da ni tamo bas ne pise tacan broj ziro-racuna...


Broj racuna je 1610000000000011 (11 nula) a ovo je poziv na broj: 09-000-932549


_____________________________

Ilhan- moja mala pčelica zujalica
14.06.2009. godine

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomozimo Farisu! (slušni aparat)
11.5.2010 22:08:20   
illa
Izgleda da je jedna tvrtka farisu donirala slušni aparat...user posted image

http://dobro.ba/?p=3337&cpage=1#comment-6460

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomozimo Farisu! (slušni aparat)
17.5.2010 14:23:45   
Sarajkica
jeste jeste :) tralalallalala.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Nerminu Arnautovic i Siemens Slusni centar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ilhan- moja mala pčelica zujalica
14.06.2009. godine

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *