|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 23:45:00   
enna
dadada jako mi je zao neka dragi Allah tvojoj tetki podari lijepi Dzennet a vama podari sabur.

Iskustvo sa zdravstvenim osobjem pocevsi od dr. preko med.sestara pa i do onih cistacica je uzasno.Tacnije moja mama je imala problema sa reumom pa tako su joj ostecene hrskavice doslovno zena nije mogla da hoda i onda naravno operacija jednog kuka pa drugog i samo su trazili koverteeeeeee.Kada je trebala prva operacija da se vrsi u Sarajevu (obavljao ju je dr.Gavrankaperanovic Ismet cini mi se) mog oca je uveo u sobu sasvim neki drugi doktor i doslovno ovako rekao ako "ako zelite da vasoj zeni uspije operacija da joj olaksamo muke i da stane na svoje noge trebate da pocastite ekipu" moj otac je pitao pa kolika je ta vasa cast (on se jadan nadao oko 100 KM) a dr. je odgovorio pa od 500 KM pa navise mozete misliti kako se on jadno i zalosno osjecao a penzioner je.Ili cistacica u Bihacu u bolnici "dr.Irfan Ljubijakic"doslovice je uhvatila da histerise na moju majkuzato sto je zena koja ima uzasne bolove u ogama hoda na stakama sjela na klupu a on je brisal pod (tu sam stigla i do ddirektora) ma fujjj fujjjj kada dobiju kovertu ili kesu onda je ok.Moj slusaj takode pocetak trudnoce stizem autom u Bosnu i dobije krvareje (12 sedmica) ginekolog mepregleda pocne da pametuje bla bla i kao na cast tetka mu dadne 50 km i ond sam dobila i br. mobitela i cak u bilo koje doba dana i noci da mu se javim ako zatreba a ovdje i kada su me porodili i kada su se mnoge stvari izdesvale sa mojom princezom i ja sam odnijela samo bombonjeru koju su tesko uzeli a o podrsci moranoj sto su bili tu kada sam plakala kaa mi je bilo tesko kada me bolilo necu ni da pricam imam samo rijeci hvala.

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu MIA12)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 23:49:26   
Apotekarka
dadda zao mi je...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
14.5.2010 0:21:31   
Anoniman
dadada, žao mi je mila, ne daj se...... user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
14.5.2010 9:13:54   
new mama
Dadada bas mi je zaouser posted image user posted image ,primi moje saucesce..

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
16.5.2010 13:24:14   
scarlett
Dadada i Butterfly, moje iskreno žaljenjeuser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 130
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *