|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 22:03:46   
veeseelaa
vesela ja sam sretna zena a vjeruj mi nisam citav zivot sjedila u mahali :)))))) A dodat se moze uvjek razliciti smo svi ,a li mislim da ako ti smeta sto je partner tu i bolje ti kad nije tu nema tu ONOG PRAVOG ne dodaji i ne oduzimaj dzaba je .


jesi hB to se vidi po tebi, na svakoj se ženi sreća vidi lijepa mojauser posted image

naravno da je tako kako zboriš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 22:05:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ne bih se bas slozila sa boldiranim. Sto si ''veci'', to ti manje treba materijalnog, mislim.


aman pa ja ne mislim na materijalno nego upravo na kriterij savršenog muškarca, kakve karakterne crte i sve što ide s tim treba da ima neko da bi mi bia puna duša, kako da se ophodi prema meni, djetetu, ljudima općenito i sve ostalo što čini ličnost jednog čovjeka
Znači neko ima manje kriterije a neko veće, o tom govorih a lova nidje veze

Što kaže mm svojim roditeljima ja sam S osvojio kad ništa imao nisam, a zavoljela me kad sam kombijem došao po nju user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


Mi smo ko studenti zadnjeg cenera dijelili, pa dobijemo od staraca po petobanku za heftu, a mi odemo u restoran, najedemo se ko da smo kakve gazde, pa onda opet s cenerom zajedno prezivimo 6 danauser posted image Sto ti je ljubavuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 28.2.2012 22:07:11 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 22:07:25   
Mirkica
meni su bas ove ljubavi iz maldih dana drage naravno koje uspiju , ja sam imala ali smo skontali nakon 9i po godina ustavri ja DA MI JE DUSA PRAZNA hahahahah ebiga ja kad pisem znam sta pisem

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 22:09:11   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ne bih se bas slozila sa boldiranim. Sto si 'veci', to ti manje treba materijalnog, mislim.


aman pa ja ne mislim na materijalno nego upravo na kriterij savršenog muškarca, kakve karakterne crte i sve što ide s tim treba da ima neko da bi mi bia puna duša, kako da se ophodi prema meni, djetetu, ljudima općenito i sve ostalo što čini ličnost jednog čovjeka
Znači neko ima manje kriterije a neko veće, o tom govorih a lova nidje veze

Što kaže mm svojim roditeljima ja sam S osvojio kad ništa imao nisam, a zavoljela me kad sam kombijem došao po nju user posted image user posted image user posted image




zato ti i vjeruje i voli toliko , lahko je sada naci zenu ali tada eeeee posebno ljepoticu sipak :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 22:11:15   
Visnja RR
djevojke vratimo se temi

Vjeciti problem - muz i pare!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
28.2.2012 22:15:27   
veeseelaa
ma svega je tu bilo... heheheh
mislim šta reći školska ljubav, ko je tad imao love, ma ni za kifle, ono poslije rata heheh
al sa njim mi bilo i ostalo najbolje
Sve moje uspomene su vezane za njega ....
ko poklon mi kupovao kinder jaja, eno i sad imam celofan user posted image
a znali smo raskinuti jer se nismo mogli složiti oko imena našem djetetu user posted image user posted image a ni blizu braka ne bijasmouser posted image
naravno da je ljubav NO1 al sam za rad i red svakako, samo zbog bojazni da se ne do Bog ljubav ne zanemari i zamijeni raspravama o novcu, jer ga nema, jer se jedva kraj s krajem sastavlja..... zato se oboje trebaju truditi i za ljubav i sve ostalo što će im olakšati da budu fokusirani samo na ljubav i sex user posted image

a svima savjetujem kad su ljute iz ovog il onog razloga na svog muža da se sjete razloga zašto su se udale za njega, i sve će biti ok, pri tom mislim na sitne nesuglasice naravno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
29.2.2012 8:29:05   
chuci

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Opsti se i uzivaj i prepusti se covjeku svog zivota, ako je on uistinu to.


kako ovo znati? user posted image


pa lako je znati vesela ako se probudis u po noci i vidis covjeka kraj sebe a dusa ti puna , nema razloga zasto si tu nema , ti si tu , sretna jer lezi tu on kraj tebe , tada je pravi.
A ako se probudis pa ga pogledas a dusa ti prazna , i Boga molis da svane da ode na poso i et tu si znas prosli vozovi bolje nema , da djeeca imaju oca E ONDA NIJE PRAVI sigurno nego nuzno zlo.

Bogu hvala kod mene je prvi slucaj , i zato sam mu beskrajno zahvalna doduse ja sam toliko emotivna da ni sa jednim drugim osjecajem ne bih mogla zivjet s nekim LJUBAV je pokretac svega kod mene .

ustala ja noćas, a mm se probudio tačno u času kad sam ja zamakla iza vrata. njemu se učinilo da nas je neko virio dok spavamo i sklonio se kad se mm probudio. toliko se prepao da poslije nije mogao spavati. još kaže kad je vidio da nema mene user posted image kontao da me neko ukrao user posted image user posted image



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
29.2.2012 8:39:10   
chantal
user posted image  user posted image  user posted image Ovo prebaci u blamove,baš me nasmija user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Vjeciti problem - muz i pare!!
29.2.2012 8:48:16   
Mirkica
chuchi vidis bona koliko mu je stalo ahhahahahahah do tebe

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 459
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *