|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 22:31:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: idacha

eh, te zene...user posted image user posted image kako se mi samo znamo uhvatiti za jednu rijec, recenicu ili misao, i TOTALNO preokrenuti da dobije TOTALNO drugacije znacenje... to fakat samo zena zna...user posted image

sto se teme tice, ja mogu reci samo jedno:  meni za sex nikada ne treba izgovor; meni sex nekada SLUZI kao izgovor..user posted image user posted image
npr. danas sam straaaasno kasnila sa ruckom.. obicno rucamo oko 4, ali se maca zadala u mahalu, pa tek pocela praviti rucak u 4.. mm vec pregladnio, pola 6, jos nije gotovo.. rekoh ''znam nacin da utolis glad, dodji da ti serviram''user posted image user posted image
i takoooo, svi sretni i zadovoljni, rucali u pola 7, sa osmjehom na licu...
btw, grah nikad bolji nije ispao...user posted image user posted image



user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 22:37:44   
aida.

IZVORNA PORUKA: idacha

eh, te zene...user posted image user posted image kako se mi samo znamo uhvatiti za jednu rijec, recenicu ili misao, i TOTALNO preokrenuti da dobije TOTALNO drugacije znacenje... to fakat samo zena zna...user posted image

sto se teme tice, ja mogu reci samo jedno:  meni za sex nikada ne treba izgovor; meni sex nekada SLUZI kao izgovor..user posted image user posted image
npr. danas sam straaaasno kasnila sa ruckom.. obicno rucamo oko 4, ali se maca zadala u mahalu, pa tek pocela praviti rucak u 4.. mm vec pregladnio, pola 6, jos nije gotovo.. rekoh ''znam nacin da utolis glad, dodji da ti serviram''user posted image user posted image
i takoooo, svi sretni i zadovoljni, rucali u pola 7, sa osmjehom na licu...
btw, grah nikad bolji nije ispao...user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image kraljice user posted image user posted image user posted image
meni je stvarno smijesno za sex trazit izgovor... kako iko moze trazit izgovor... za mene je sex oraspolozenje, odmor, zblizavanje... ja mm ne odbijam, al ne radi "bracne duznosti" jer smatram da to nije bracmna duznost nego jer nikad ne osjecam potrebu lafo "neda mi se"... Bas glupa tema...al ima zanimljivih odgovora user posted image user posted image
kao npr. ovaj koji citiram, ma ko moja imenjakinja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:16:21   
Anoniman
evo jedna pjesma vezana za temu, na koga vas podsjeća pjevačica i tekst:
http://www.youtube.com/watch?v=OkIUM_CsMJk

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:25:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

evo jedna pjesma vezana za temu, na koga vas podsjeća pjevačica i tekst:
http://www.youtube.com/watch?v=OkIUM_CsMJk



http://www.youtube.com/watch?v=fOLSXRiXyy4&feature=related

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:28:35   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: milenium

hanady,nitko tebe ne provocira,ne znam šta si se tolko zapalila.samo sam rekla da je meni to lijepo.ti ne moraš tako misliti.i ne mora značiti ako ti ne znaš obitelj sa sedmero djece a da žive u bogatstvu i materijalnom i duhovnom,da nitko ne poznaje.ja poznajem.poznajem i to mnogo takvih.
ako nešto svojim očima nisam vidjela ne znači da ne postoji,i ako ne poznam takve ne bi generalizirala i stvarala sud o istom! eto primi puno pozdrava od 2 obitelji sa po sedmero djece koji žive u bogatstvuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



slažem se, ja znam obitelj sa 9 djece i divni su, skidam im kapu
Kakva sirotinjska zabava? ja šta ljudi neće svašta izmisliti da ponize druge
Meni to tako ružno zvuči! isto kao kad bi rekla nekom ko ima jedno dijete "jao baš mi je žao..."( u smislu jer je samo jedno).
Takvim porodicama sa više djece se treba diviti a ne tražiti isprike za svoj možda ne aktivni seksualni život kroz rečenicu "to je sirotinjska zabava"!

a eto vidiš...
ja znam i porodice sa 3 djece koje jako teško žive....
ja očito nisma dovoljno duhovno bogata da se usudim u današenjm vaktu roditi 7 djece i svima priuštiti isto...
nedavno smo kantatirali da školski pribor košta...
valjda ih planiramo školovat zar ne?
i smješno je reći da su isprike za neaktivan sexualni život sirotinjska zabava a kamoli da je neko ponižen.
Niko nije ponižen rečenicom koja nam se sa TV stalno dokazuje.
I da nisi morala anonimno i onako sam prepoznala stil pisanja i ''ujedanja''...sreća meni ne smeta....
jer smatram da se može imati savršen život i sa 7 djece ali samo ako si za to sposoban kao roditelj što je tvoja dužnost....lijepo sam napisla ništa nije izričito.
no nažalost ja tako sposoban roditelj nisma bez obzira na svoje duhovno bogatsvo.
kada bih samo razmišljala o duhovnoj strani sjedila bih kući i rađala...nebih se ni školovala ni razmišljala o sutra za svu svoju djecu.
Može se u školu i sa jednom olovkom i tekom...al svih 7 djece trebaju cipele zar ne....
u winku da ih kupim 300 Km mi za jedno sezonu treba.
A neću ni da razmišljam da ih rađam u zajednici ili podstanarima....user posted image



najbolje ti je zamolit višnju da ti otkrije ip ,pa onda i meni javite.user posted image
nemam potrebe za anonimnosti,ja kažem jasno i glasno pa bilo to moderator ili administrator.
nego je tebi hanady očito neshvatljivo da se netko može složit sa mnom,iako ne znam zašto.
ovdje jedino ti ujedaš!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:28:36   
Visnja RR
zene nije ovo folkoteka...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:31:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Nego da se mi vratimo temi...
Izgovori user posted image


Nema problema, ali mene mm odma zkuzi kad ja koristim neki kofol izgovor. Odma me presjece: Ja kazem "Tek napravila frizuru" on kaze "platicu ti novo", ja kazem "izgorice nam rucak" on kaze "nema veze, icemo na veceru" i sve tako u krug. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


hahhaha nema izlacenja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:35:40   
Visnja RR
odoh uspavati djete ...budite dobre... user posted image

milenium ja nikom pa ni moderatorkama ne odajem neciji IP...i da li neko koristi jedan ili dva IP ... bilo sta...

priznajem da ja budem znatizeljna pa pogledam ko je anoniman (mada nekad i ne moram jer se stil pisanja nekad prepozna)...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:36:00   
Anoniman
milenium ja se s tobom uvjek javno slozim ako isto razmisljamo i ne vidim zasto mislis da je ''lose ili nemoguce'' slozit se s tobom...al ova anonimna bi da se ulize Hanady a i tebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tzv.sindrom piskit cu kakit cu opcepoznat na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:36:04   
Hanady RR
Užas...
pa ko ovo sluša i nalazi....
jaoo Bože zar postiji neko na forumu ko sluša ovu zumruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni ne liči ni na šta iskreno....
a pjesmu nisma ni poslušala...nebih taj ''luksuz''sebi mogla priuštitiuser posted image


milenium meni ne traba IP...
ja nikada nisma tražila da znam ko je anoniman na kojoj temi...porčitaj oa ćeš vidjeti da sam jedna od onih koje u postpunosti podržavaju opciju anoniman ali ako nije u slonamjerne svrhe.
I nisma prepoznala tebe ne brini....

I o svemu ostalom imaš PP...
nit sam ujedala nit sam vrijeđala...nit me zanima ko se sa tobom slaže...
ja sam iznijela svoj stav o istom.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:48:21   
milenium
izvini ako nisi mislila na mene,al ja sam mislila da baš na me misliš.a za anoniman sam da se ukine zastalno.jer bilo bi manje nekih lažnih rubi i nekih tema na koje nas navuku pa odu.a i ne treba mi,ionako me nitko ne poznaje ,niti ja ikog poznajem sa rr.možda par,na prste jedne ruke bi ih mogla izbrojiti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:51:32   
teacher75
ovaj Iceman stvarno zna postaviti temu. uvijek u samo 2-3 dana dobije desetine stranica i rasprave medju forumasicama...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:52:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

ovaj Iceman stvarno zna postaviti temu. uvijek u samo 2-3 dana dobije desetine stranica i rasprave medju forumasicama...




animator co'ekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:54:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

ovaj Iceman stvarno zna postaviti temu. uvijek u samo 2-3 dana dobije desetine stranica i rasprave medju forumasicama...

pozna ih u dušu moja teacher...
koda je vazadan sa namauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Najbolji izgovor do sada?
16.9.2010 23:57:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovaj Iceman stvarno zna postaviti temu. uvijek u samo 2-3 dana dobije desetine stranica i rasprave medju forumasicama...

pozna ih u dušu moja teacher...
koda je vazadan sa namauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mora da je diplomirao na odsjeku Psihologija ili mu je to hobby user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Najbolji izgovor do sada?
17.9.2010 0:00:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovaj Iceman stvarno zna postaviti temu. uvijek u samo 2-3 dana dobije desetine stranica i rasprave medju forumasicama...

pozna ih u dušu moja teacher...
koda je vazadan sa namauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mora da je diplomirao na odsjeku Psihologija ili mu je to hobby user posted image user posted image user posted image


garantuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Najbolji izgovor do sada?
17.9.2010 1:12:52   
Visnja RR
mozda radi diplomski na temu ZENEEEEEE user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Najbolji izgovor do sada?
17.9.2010 1:14:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mozda radi diplomski na temu ZENEEEEEE user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e nema Icemana da nam odgovri...
jesmo li ''dorasle'' zadatkuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Najbolji izgovor do sada?
17.9.2010 1:15:09   
Visnja RR
nije imao neki izgovor svojoj zeni...pa otiso u krevet a nas ostavio user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Najbolji izgovor do sada?
19.1.2011 19:02:07   
teacher75
iiiii, koji su izgovori sada aktuelni?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Najbolji izgovor do sada?
19.1.2011 20:23:23   
Lulu_08
"Daleko si mi!"

(Da nije smijesno bilo bi tuzno haha, MM je zaista preko okeana...)


"Sve bi seke ljubile mornare, ali mame, mame brane to...moj je dragi sad na oceanu
tamo nema, nema nikog svog"

hihihihih

A inace sam slaba sa izgovorima, ljubazno se izvinem ako sam umorna ili neraspolozena, pa ujutro "uz kafu" odradim posao..hehehehe...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 346
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *