|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
3.10.2010 17:44:33   
miracle
Evo samo da javim ako kome budu trebale detaljne informacije kako doći do ove porodice u Visoko može me kontaktirati.
Ja i mm smo  sam bili jutros,vjerujte da će Vaša pomoć (ko god se odluči pomoći)otići u prave ruke.
Dočekala me Emirina svekrva i uputila u kuću gdje sam zatekla Emiru da leži i odmara.

Emira je mlada i topla enica.

Samo da napomenem oni nemaju više djece,kao što je navedeno.Vjerovatno je došlo do zamjene informacija oko ove dvije porodice koje su dobile trojke u isto vrijeme.



< Poruku je uredio miracle -- 3.10.2010 17:48:35 >

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
3.10.2010 20:09:52   
M kao Mama
Joj, ne nam, helem, jučer smo jedna naša članica i ja otišle do Koševa i odnijele mami Sabina kesu koju je na RR bazar donijela shejla. Ona se zahvalila, drage žene ko je god u mogućnosti da pomogne svap, baš je teška situacija.

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
4.10.2010 0:15:41   
mama2009
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, ne nam, helem, jučer smo jedna naša članica i ja otišle do Koševa i odnijele mami Sabina kesu koju je na RR bazar donijela shejla. Ona se zahvalila, drage žene ko je god u mogućnosti da pomogne svap, baš je teška situacija.


do kada je ona na Kosevu...kad izlazi iz bolnice


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
4.10.2010 9:14:51   
M kao Mama
Danas bi trebala kući,

evo njen broj mob. pa ako neko želi da se čuje sa mamom Sabinom

061 016 070

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
4.10.2010 13:39:45   
miracle
IZVORNA PORUKA: miracle

Evo samo da javim ako kome budu trebale detaljne informacije kako doći do ove porodice u Visoko može me kontaktirati.
Ja i mm smo  sam bili jutros,vjerujte da će Vaša pomoć (ko god se odluči pomoći)otići u prave ruke.
Dočekala me Emirina svekrva i uputila u kuću gdje sam zatekla Emiru da leži i odmara.

Emira je mlada i topla enica.

Samo da napomenem oni nemaju više djece,kao što je navedeno.Vjerovatno je došlo do zamjene informacija oko ove dvije porodice koje su dobile trojke u isto vrijeme.




p.s.sad razgovaram sa kolegom i onako u priči oko rođenja trojki,kaže da je Emira iz njegovog rodnog kraja i on kaže (kako je čuo od nekih žena)da imaju još djece.

Razmišljam zašto bi mi rekla da nema djece  ako imauser posted image
Jel moguće da se žena toliko zbunila



< Poruku je uredio miracle -- 4.10.2010 13:40:21 >

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
4.10.2010 13:49:37   
M kao Mama
Ne, znam Bogami, ali sve je tako zamršeno da ne znam, ja sam pričala s njom na telefonom i rekla mi je da ima kući dijete još jedno, a i mama Sabina ima curicu, ali ne živi s njom, odnosno to je iz prvog brata.

Helem zamršeno, kako god

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
4.10.2010 13:52:55   
M kao Mama
Zaboravih napisati da je mama Sabina ostala još u porodilištu, dvije bebe su izašle iz inkubatora, a jedna curica je još u inkubatoru jer nije dobila na težini. 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
4.10.2010 13:53:42   
miracle
Stvarno mi nije jasno....ja juče kad sam krenula reko ne upita Džemala koliko im je to drugo dijete,mada sam stavila i veće garderpbe nove,kontam daću i djetetu nešto novaca.

I pitam je koliko vam je dijete koje imate,kaže nemamo djece,ovo su nam prva djeca.

Maloprije nešto sa kolegom oko toga,jer mi je on objašnjavao kako da dođem do sela Goduša gdje oni žive,kaže kod njega se tako priča o tome,kaže ja razumio da ima jedno dijete,pa mi sad ništa nije jasno.

Ja ne vidjeh juče dijete nikakvo...osim svekrve,Emire i nekih ljudi po avliji.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
8.10.2010 12:10:15   
M kao Mama
Evo, imam novu info. sad sam se čula sa tetom u Banci u Bugojnu, došloje do neke promjene kod njih pa su Redžići dobili novi broj

1605027020010928

ja danas akobogda idem da uplatim,

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
10.10.2010 18:53:12   
Anoniman
Hoce li biti kakva organizacija za skupljanje osim para ili samo uplacujemo na ziro racune

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
10.10.2010 18:56:31   
Visnja RR
hoce ..treba mi dan/dva da izorganizujem

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
10.10.2010 20:20:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hoce ..treba mi dan/dva da izorganizujem


super da mogu i ja da se organizujem znam da ste bili zauzeti sa drugim organizacijama user posted image user posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 10.10.2010 20:21:12 >

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
29.10.2010 13:43:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Jel ovo jos uvijek aktuelno???

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
2.11.2010 19:45:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
11.11.2010 13:32:16   
Anoniman
hmmmmmmm... nesto kontam... pa kad skontam izjasnicu se... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al ja zakomplikovah

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *