|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
8.4.2010 17:34:13   
veeseelaa
moj muž je divan... nježan, dobar, plemenit, divan otac, divan sin, divan zet... obožava djecu, pošten i iskren, skroman....
uvijek me voli i mazi i pazi i ja njega volim najviše na svijetu, mogla bi po cijele dane s njim i sa malenom biti u zagrljaju
Tako smo sretni, imamo divan brak sa puno puno poljubaca, zagrljaja i ostaloguser posted image user posted image user posted image  nikada nisam oprala sudje da nije došao da me poljubio 100 puta, a ja čim on ode u kupatilo lupam na vrata... nedostaje mi
Ljubav mog životauser posted image user posted image
Svakom bi poželjela ovakvog supruga
Moja mama kaže da si cijeli život sadaku davala ne bi te Bog ovako pogledao
Šta da vam kažem, neizmjerno sam sretna s njim, da ne čuje zlo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 301
   [Obrisana poruka]
9.4.2010 8:18:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Kakav je vaš muž?
9.4.2010 8:25:48   
Amelaa RR
Najbolji na ovom dunjaluku..i volim ga puno...ma najvise na dunjaluku

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Kakav je vaš muž?
9.4.2010 8:32:17   
kula
Moram i ja da ostavim komentar o svom muzu. user posted image
To je covjek mog zivota! Najbolji, najpazljiviji, najnjezniji muz, ma za pozeljeti, a toliko mi je drago sto ce nase prvo dijete ABD biti curica, jer bilo bi steta da jedna curica ne odrasta uz ovakvog tatu! Mislim da ce biti najbolji tata na svijetu.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Kakav je vaš muž?
9.4.2010 8:38:13   
Amelaa RR
Draga Kula veliko bravo za tvog MM..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , i naravno da ste nam jos 100 godina najsretniji, najzdraviji i da uzivate u svojoj sreci uvijek.
kiss


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Kakav je vaš muž?
9.4.2010 9:18:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: buba29

mila svaka čast,da Bog da tako sretni bili do kraja života,uvijek bili nasmijani i zdravi sa svojom milom Akiicom


hvala mila, svako dobro i ja tebi želim kako u bračnom odnosu tako i na drugim poljima, pusa

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 306
   [Obrisana poruka]
9.4.2010 10:18:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Kakav je vaš muž?
9.4.2010 11:10:24   
salmy
Molim Boga da se nas odnos nikad ne pokvari!!!
svaka rijec je suvise mala da bih opisala  njeznost... ljubav..podrsku razumjevanje....... koje imam od svoje jedine iskrene ljubaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svog dragog muzauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 0:20:42   
Anoniman
kakav je moj muz??? hmmmm... cesto je namrgodjen, ozbiljan, povucen, zamisljen... ovakav onakav... ali... kad treba, on je najdivnije stvorenje na svijetu...
sad nesto citam na drugoj temi problem sa svekrvom, a u stvari problem je u muzu... jer sve ono sto neko ocekuje od svekrve ili od svoje majke, treba i moze dobiti od svoga partnera...
i prvim i drugim djetetom ja sam se odmorila u prvih 40 dana... zasto... zato sto je mm vodio racuna o svemu... prvenstveno o meni i bebi a onda o svemu ostalom... uvijek sam imala frisak sok, svjezu hranu, sve sto mi je potrebno za higijenu, pomoc u svakom smislu rijeci, a pored svega toga uvijek je kuca bila namirena i spremna za slijedece goste koje je docekivao s veseljem i osmijehom...
a pored svega toga Sabina mi je bila nahranjena, napita, cista i uredna jer je i nju drzao pod svojom kontrolom...

dragi, KO TE VOLI?

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 0:25:08   
acudesa
Pitanje je previse intimnouser posted image user posted image user posted image
Ili da pisem sto je za javnostuser posted image user posted image
Dobar ko hljebuser posted image ...
majko mila, umrijet cu od smijeha ovom pitanju...sta koga briga kakav je mm..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 0:26:16   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa

Pitanje je previse intimnouser posted image user posted image user posted image
Ili da pisem sto je za javnostuser posted image user posted image
Dobar ko hljebuser posted image ...
majko mila, umrijet cu od smijeha ovom pitanju...sta koga briga kakav je mm..


hahahhahah acudesa bona kakv je kao insan hahahahah :)))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 0:29:05   
Anoniman
moj je user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 0:29:56   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: noa

moj je user posted image user posted image


hahhahah i moj kako em sjecanje sluzi a biejse to davno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 0:33:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: noa

moj je user posted image user posted image


hahhahah i moj kako em sjecanje sluzi a biejse to davno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image poslije poroda ''vezu'' vas lijepa sjecanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 1:06:06   
veeseelaa
zlatan, ljubav moja
Već sam pisala al ne mogu da odolim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 11:57:50   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
a ja čim on ode u kupatilo lupam na vrata... nedostaje mi


Hahahaha... Ovo mi je super, Vesela! Tvoj mi zlatni muž popravi dan...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 12:02:12   
ivanak
kako mu se čefne??? mogu reći da je i lijen nekada...
Osjetljiv je nekad na moje trošenje... ali sve u svemu je divan, dobar, plemenit, razuman, pametan, bistar, pošten, darežljiv, skroman....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 12:05:00   
ivanak
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
a ja čim on ode u kupatilo lupam na vrata... nedostaje mi


Hahahaha... Ovo mi je super, Vesela! Tvoj mi zlatni muž popravi dan...




hehehehe i ja sam tužna kad ide 3 puta na dan na dužu turu na wc


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 12:21:45   
esmina i bebina mam
Jeste da bih ga nekad udavilauser posted image user posted image user posted image
Al je to zaista jedno divno bice sa svojim manama i vrlinama.
MM volim teeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Kakav je vaš muž?
4.10.2010 12:24:37   
ziki
Ne znam da li sam pisala na ovoj temi al nije na odmet da ga malo ishvalim dok sam pod utiscima. MM je tačno ono što mi treba u svakom smislu. Uvijek kad mie bio potreban bio je tu za mene, da se raduje samnom, da plačemo zajedno, da brinemo zajedno. Izuzetno je pažljiv, dobar je ko insan, ni mrava ne bi zgazo. Svjestan je da mu muževnost neće umanjit ako mi pomogne oko ručka, usisa ili očisti kupatilo. Oko Nemirka je uključen maksimalno i ako za neke stvari ja više potegnem onda je to na moje insistiranje. Iza sebe imamo dugih 13 godina(9+4) i nijednom nije bilo ružnih riječi ili visokih tonova između nas. Malo me je nervirao kad je počeo da mi u ormar reda stavri koje je su zapranje ali to smo riješili i kad je imao napad panike na moju želju da želim sad odmah dijete a posle još dvoje ili jedno ako budu blizanci. Kad me huja prošla shavila sam da bih se i ja prestravila na takve izjave prije dvije godine. Fizički mi paše što je visok i krupan pa bez obzira na moje kile može da me nosi po stanu... i da ne odem daleko to je to

< Poruku je uredio ziki -- 4.10.2010 12:36:59 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Kakav je vaš muž?
4.11.2010 20:13:42   
klemzi
Moj muž je najbolji muž na svijetuuser posted image Duhovit je, pažljiv, osjećajan, vrijedan, inteligentan, nježan, pun razumijevanja... jednom riječju-divan. Uvijek je tu za mene, ne opterećuje me glupostima, nije prezahtjevan, ukaže mi na greške koje pravim tako lijepo i mirno, nikada ne povisuje ton, to inače ne podnosim. Sluša me kad mu pričam o ženskim glupostimauser posted image , trudi se da razumije neke stvari koje me muče iako mu nisu bliske, svaki dan me nasmijava i čini moj život lijepim i ispunjenim... Zaista ga volim najviše na svijetu, cijelim svojim srcemuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Kakav je vaš muž?
22.12.2010 23:38:09   
Cherry

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zaboravan je... jeste. Od tri stvari obavezno zaboravi dvije... Ali ja ne dam da me to izbaci iz takta, mislim da ništa nije vrijedno mojih živaca, a pogotovo ne takva sitnica. Kad ga šta zamolim da mi pomogne, uradi to bez pogovora (nakon što ga nekoliko puta napomenem user posted image ). Međutim meni su važnije neke druge stvari: ne tuče me, ne vrijeđa me, ne rasipa novac, ne pije... Naravno da ja poštujem njegove potrebe (kafa sa društvom, kupovina nekih časopisa o motorima koje voli...) a isto tako i on moje (kupim sebi cipele ili sl., odem na kafu ili u pozorište sa prijateljicama i sl.) Naravno, sada kako imamo bebu, neke su se stvari promijenile, pa ne izlazimo toliko vani (on sa svojim, a ja sa svojim društvom).
Kad sam umorna, ako se već nije sam ponudio (a zna sam da se ponudi), zamolim ga da opere suđe... ili nahrani Esmu i sl. Sve je stvar dogovora i mi zaista funkcionišemo tako. Ako znam da je zaboravan, pošaljem mu poruku sa spiskom stvari koje treba kupiti ili mu na papir napišem posliće koje treba obaviti u kući... Njemu to odgovara, ja se ne ljutim, a sve se fino obavi... i mirna kuća...


ti k´o da opisa moj brak user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Kakav je vaš muž?
22.12.2010 23:47:39   
Cherry

IZVORNA PORUKA: Dida79



A kada su djeca u pitanju to je haus bas juce kaze de mi obuci Vildana odo ja sa njim malo ispred kuce ma nije proslo ni deset minuta ja cujem neko na vrata ulazi kad ono moj Vildan pitam ga ja gdje ti je tata a on meni nena-nezna a samo da kazem maleni se sam popeo na drugi sprat uvedem ja dijete u kucu kad cujem dole Vildane,Vildane ja izadjem i pitam ga sta je nema ti djeteta a on se zavali od smjeha i kaze majke mi sam ga izgubio
E sta bi mu covjek ....


jooooooooooooj, ova je dobra... bas se nasmijah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 0:27:28   
Anoniman
Moj coJek sve radi ravnopravno sa mnom kad je u kuci, sve sem oko djeteta, ne sto nece vec sto je smotan user posted image i ne mogu da ga gledam da je oblaci pola sata, a i kad je hrani cim ona okrene glavu on odustaje, kaze nece vise ona user posted image . Tako da to ja radije obavljam.
Mm dosta radi, ali bas doooosta, na poslu od osam do pet, a kuci privatno nastavlja. Ne bas svaki dan ali gotovo svaki user posted image . Zato kad je slobodan vise voli da podijelimo zaduzenja i da sto prije zavrsimo, pa da se posvetimo nama. Necete vjerovati, ali kad on kuva u urednijem stanju ostane kuhinja, nikad nije ostavio carape za sobom, a ni prljav ves, nikad nije oprao ruke sto nije oprao iza sebe, dasku od wc solje posle upotrebe spusti itd. Jedino npr izvadi nesto iz ormara i skonta da nije to htjeo i ne vrati u ormar. Zaboravan je dosta, ali ne ljuti se kad ga i milion puta napomenem da nesto treba uraditi. Cesto to bude sutra cu srećo, a to sutra nikad da docekam user posted image , ali meni ne smeta jer sam ja upooooorna user posted image . Ja peglam ves, ne sto on nece i ne zna vec sto to nije to kako bih ja htjela, ali zna se desiti da hoce neku kosulju da obuce, a nije ispeglana da je sam uzme i ispegla. Sto uvijek skloni iza sebe, ne voli fudbal i nikad ne gleda user posted image user posted image user posted image user posted image , jedino mi malo muka od emisija o automobilima i sto sa daljinskim bi spavao user posted image . Nikad nije rekao sto je ovo ovdje, ovo ovdje, sto nije gotov rucak itd. Ako vidi da nema rucka otvori frizider i uzme nesto ili sam spremi. Vise on usisava nego ja, a sto se sudja tice cesto zna da kaze ja perem sudje, kupio sam masinu user posted image . Jednom rijecju meni je idealan i sve sto je gore vesela napisala potpisujem.

(odgovor članu Cherry)
  Neposredna veza do poruke: 324
   [Obrisana poruka]
23.12.2010 12:16:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *