|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2016 15:10:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Prenos posta


IZVORNA PORUKA: pony2507

Da li vam vasi muzevi pomazu u svakodnevnim poslovima koji se ticu iskljucivo kuce?
Pomazu li oko djece,hrane ih,presvlace i sl.?






slabo bogami al posto on vise radi od mene ni ne ocekujem puno od njega

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2016 15:28:45   
koka i po
hoce.....kad dreknemuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2016 16:12:51   
Alma_27
sta ima meni da pomaze. Valjda je i njegova kuca i djeca user posted image

oko djece kao i ja. Oko kuce manje al tu sam vise ja kriva. isto kao da imam OKP pa ponekad radim po kuci iz cejfa user posted image Radi svoje svakodnevne obaveze po kuci kad god stigne, a ostalo tipa postavljanje polica u ormare sto je rekao da ce uraditi prije godinu i po, nekakav stalak za TV sto je trebao napraviti, izlakirati nesto na balkonu.... moram ga svakih par mjeseci podsjecati na to user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2016 16:26:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Alma_27

sta ima meni da pomaze. Valjda je i njegova kuca i djeca user posted image

oko djece kao i ja. Oko kuce manje al tu sam vise ja kriva. isto kao da imam OKP pa ponekad radim po kuci iz cejfa user posted image Radi svoje svakodnevne obaveze po kuci kad god stigne, a ostalo tipa postavljanje polica u ormare sto je rekao da ce uraditi prije godinu i po, nekakav stalak za TV sto je trebao napraviti, izlakirati nesto na balkonu.... moram ga svakih par mjeseci podsjecati na to user posted image

ko da mog opisujesuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2016 16:36:25   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Alma_27

sta ima meni da pomaze. Valjda je i njegova kuca i djeca user posted image

oko djece kao i ja. Oko kuce manje al tu sam vise ja kriva. isto kao da imam OKP pa ponekad radim po kuci iz cejfa user posted image Radi svoje svakodnevne obaveze po kuci kad god stigne, a ostalo tipa postavljanje polica u ormare sto je rekao da ce uraditi prije godinu i po, nekakav stalak za TV sto je trebao napraviti, izlakirati nesto na balkonu.... moram ga svakih par mjeseci podsjecati na to user posted image

ko da mog opisujesuser posted image



svi su oni u pet deka user posted image
ko i djeca user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2016 16:46:19   
ziki

IZVORNA PORUKA: ziki

Ne znam da li sam pisala na ovoj temi al nije na odmet da ga malo ishvalim dok sam pod utiscima. MM je tačno ono što mi treba u svakom smislu. Uvijek kad mie bio potreban bio je tu za mene, da se raduje samnom, da plačemo zajedno, da brinemo zajedno. Izuzetno je pažljiv, dobar je ko insan, ni mrava ne bi zgazo. Svjestan je da mu muževnost neće umanjit ako mi pomogne oko ručka, usisa ili očisti kupatilo. Oko Nemirka je uključen maksimalno i ako za neke stvari ja više potegnem onda je to na moje insistiranje. Iza sebe imamo dugih 13 godina(9+4) i nijednom nije bilo ružnih riječi ili visokih tonova između nas. Malo me je nervirao kad je počeo da mi u ormar reda stavri koje je su zapranje ali to smo riješili i kad je imao napad panike na moju želju da želim sad odmah dijete a posle još dvoje ili jedno ako budu blizanci. Kad me huja prošla shavila sam da bih se i ja prestravila na takve izjave prije dvije godine. Fizički mi paše što je visok i krupan pa bez obzira na moje kile može da me nosi po stanu... i da ne odem daleko to je to

Da obnovimo gradivo user posted image Duša moja ugojio se i on 20 kg da je i dalje 50 kg teži od mene, i dalje me nosa po stanu user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2016 20:01:51   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: MicoTico RR

Mm je toliko različit od mene , da od kada smo se našli vjerujem u onu da se suprotnosti privlače. Ja sam velika pričalica, a njemu riječ-dukat. Ja sam pravi ters, živac što bi rekli, a on staložen, miran, odmjeren. Ja volim frku, trku, paniku, da je puno ljudi, raje, da se stalno nešto dešava, a on pomalo osobenjak, najradije bi da smo stalno sami. I veliki je čistunac, oficirsko dijete, što meni super odgovara, nisam usisala od kada sam se udalauser posted image

eto... počela sam usisavatiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2016 20:05:48   
MicoTico
i nekako sam ja postala "staloženija" uz njega, čini mi se.
Elem, da dodam, mm je lik najneambicioznija osoba što se tiče posla,a da super u istom napredujeuser posted image
I vazda fura svoju priču, tuđe mišljenje ga slabo zanima.
Voli sebi,ali i nama, svojim najbližim, ugoditi.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 583
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *