|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 19:19:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Moj muz je visok 184 , tezak 89, tamno smedja kosa (koja polako opada user posted image ) i tamnosmjedje oci (jos uvjek lijepe i krupne)... user posted image


ovo nikako nisi trebala napisati
sad će se javiti neko i napisati da je njen muž visočiji il niži, s većim očima il s manjim
pa će onda neko napisati da je ljepše imati veće oči a neko će reći da je bolje imati ovakvu visinu.... odnosno debljinu
nisi nikako ovo trebala napisati, no, no


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 19:27:00   
klemzi
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 22:09:14   
Dida79

IZVORNA PORUKA: bananica

koliko sebe poznajem nikada za rodjendan ne bih pozeljela usisivac da mi kupi, tako kad bi ga donio, ne bi se lijepo proveouser posted image


Zamisli situaciju danima nemas usisivaca a prasine nema gdje nema.Uskoro tvoj rodjendan a tvoj dragi te obraduje jednim super cool dobrim usisivacem user posted image
Zar ti ne bi bilo drago

Mm je meni na momente divan i ne bi ga dala za brdo karamela a opet ima takvih momenata da bi ga najradije u svemir ispalila user posted image
Ali ja njega opet volem user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 22:24:06   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: Dida79


Mm je meni na momente divan i ne bi ga dala za brdo karamela a opet ima takvih momenata da bi ga najradije u svemir ispalila user posted image
Ali ja njega opet volem user posted image



Ovo mi izgleda kao jedini normalan odnos dvoje ljudi u braku.

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 22:25:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Dalil@


IZVORNA PORUKA: Dida79


Mm je meni na momente divan i ne bi ga dala za brdo karamela a opet ima takvih momenata da bi ga najradije u svemir ispalila user posted image
Ali ja njega opet volem user posted image



Ovo mi izgleda kao jedini normalan odnos dvoje ljudi u braku.

i kod nas je ovaj normalan odnosuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 22:37:06   
Medić*
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Dalil@


IZVORNA PORUKA: Dida79


Mm je meni na momente divan i ne bi ga dala za brdo karamela a opet ima takvih momenata da bi ga najradije u svemir ispalila user posted image
Ali ja njega opet volem user posted image



Ovo mi izgleda kao jedini normalan odnos dvoje ljudi u braku.

i kod nas je ovaj normalan odnosuser posted image


Mislim da je i kod vecine ovakvih momenata


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Kakav je vaš muž?
25.1.2012 14:36:08   
veeseelaa
ja nemam takvih momenata user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Kakav je vaš muž?
25.1.2012 15:00:07   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nemam takvih momenata user posted image


a on? user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Kakav je vaš muž?
25.1.2012 15:01:34   
Medić*
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nemam takvih momenata user posted image


Sretnice user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Kakav je vaš muž?
25.1.2012 15:08:09   
bananica
Zamisli situaciju danima nemas usisivaca a prasine nema gdje nema.Uskoro tvoj rodjendan a tvoj dragi te obraduje jednim super cool dobrim usisivacem user posted image
Zar ti ne bi bilo drago


takvo sto ne mogu ni da zamislimuser posted image
necu usisivac za rodjendan, niti bilo sta slicnouser posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Kakav je vaš muž?
15.2.2012 16:13:45   
vaga
Mozda bi mi to smetalo na početku braka, mislim usisivač kao rođ. poklon, ali sad, sa ove vremenske distance i upoznavanja mm sa svim njegovim manam i vrlinama, šta više jako bi se obradovala jednom kvalitetnom usisivaču, koji bi po mogućnosti imao funkciju samoupravljanje. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Kakav je vaš muž?
15.2.2012 16:31:21   
vjestica
ja bih se iskreno uvrijedila i zamjerila bih mu do kraja života da mi za rođendan kupi usisivač ili bilo šta za kuću



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Kakav je vaš muž?
16.2.2012 9:48:16   
bellla
ako nam treba usisivac za kucu,ok,neka ga kupi za kucu,a neka mi ne ide na oci sa usisavacem za poklon meni,ma niti jednim kucanskim aparatom,neznam kakav poklon je to,to je vise kaznauser posted image


a inace,moj muz je divan,ponekad nam se razilaze misljenja o tome kako bi kucanstvo trebalo funkcionirati,ali nista strasno,sve se da sreditiuser posted image

< Poruku je uredio bellla -- 16.2.2012 9:54:12 >


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Kakav je vaš muž?
16.2.2012 9:50:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bellla

ako nam treba usisivac za kucu,ok,neka ga kupi za kucu,a neka mi ne ide na oci sa usisavacem za poklon meni,ma niti jednim kucanskim aparatom,neznam kakav poklon je to,to je vise kaznauser posted image

bas takouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Kakav je vaš muž?
22.2.2012 17:21:39   
Ombra
prvo ovo sto cu napisat nekim mozda nece biti pravo...moj muz je najbolji muz na svijetu....to zakljucih citajuci pojedine postove....ima on mana svakako, kao svako ljudsko bice...

ali citajuci vase komentare tipa ponekad se igra s djecom, ne bi uradio neki kucanski posao...ja bih se odmah razvela...iskreno
prvo...dijete - dijete nije igracka s kojom ce se moj suprug povremeno igrati...dijete je odgovornost i u odgojnom procesu i u djetetovom zivotu ucestvujemo oboje podjednako...u pocetku puno vise on nego ja jer sam se ja malo duze oporavlja od carskog reza...evo i sad on joj svako malo kupuje te gegice, te igracke itd...

kucanski poslovi...podjednako i on i ja...u biti podjelili smo se malo...on kuha, obozava da kuha a uz to pravi specijalitete samo take...ja volim da mi je kupaonica i sve cisto, prasine da nema nigdje itd...dakle kucne poslove dijelimo...

jako je obziran prema meni, uvijek poslije posla pita jesam li se umorila...ako vidi da sam premorena fino me ne pegla p ocijelu noc nego on oko malecke devera...

ja se ponekad upitam da li zasluzujem takvog muza....

P.S. ne bih da sad neko misli da idealiziram muza i brak ali stvarno je on divan prema meni i prema nasoj curici

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Kakav je vaš muž?
22.2.2012 20:47:56   
veeseelaa
Ono u čemu bi ja voljela da je mm sličniji meni je da je malo agilniji u rješavanju nekih ideja, dogovora i sl, tu nekako zna da prikoči pa ponekad prepusti stvar slučaju
Što kod mene ama baš nikako nije.... volim planirati i težiti ka ostvarenju zadatog a on misli da se previše smaram s budućnošću, smatra da baš pretjerano ne uživam u blagodatima koje imamo nego da sam skučena user posted image e pa zamislite koliko je on opušteniji od mene kad mene ljudi smatraju za bezbrižnuuser posted image .... do duše ja se s rajom samo zezam a životu i životnim ciljevima pristupam jako ozbiljnouser posted image

mogao bi se mm malo uozbiljiti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Kakav je vaš muž?
22.2.2012 20:53:22   
veeseelaa
ako vidi da sam premorena fino me ne pegla p ocijelu noc nego on oko malecke devera...


baš lijepo
tako i mm vikendom devera oko malene dok se mama sama prirodno ne probudi
divno je čuti onako u polusnu kako kćerkici govori "ljubavi ne galami mama spava, probudićemo je" user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Kakav je vaš muž?
22.2.2012 21:21:56   
emy24
meni je fin,sama sam ga sebi birala,a da dođe moment da mi ide na zivce dođe-i ja njemu i on meni,ali opet je to sve nekako slatko...i te sitnice cine zivot ljepsim

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2012 15:02:05   
MAMA MA
MM je jedan neuredni delija...hoce da je uvijek sve po njegovom,tako mora uvijek i biti,jer u suprotnom ne gine svađa....nista ne voli da radi po kuci i ja umjesto jednog djeteta imam dva...najmrze su mi njegove carape koje nikada za 3,5 godine braka nije bacio u korpu za ves....hoce ponekad usisat i to samo kad vidi da mi je prekipilo u suprotnom nece...s djetetom se bas ne voli igrat...ako ih ostavim same 15 minuta zateknem haos ili dijete samo dođe meni....jer frajer gleda utakmicu....voli puno da mahaniše...mada uglavnom neosnovano jer ja kuham perfektno...Kavgadžija je veliki i nije mu problem za glupost se posvađati...ali eto sta cu...ima i dobrih strana zbog kojih ga trpim 3,5 godine...a to su..veliki je covjek ima zlatno srce radnik isto tako....pazljiv je ima osjecaj za momenat...i mozda zvuci smijesno ali on je dva covjeka u jednom....inace blizanac u horoskopu pa i ne cudi...I jos nesto...ospe se ako neko slucajno kaze da mu sin ne lici na njeg ili da lici na koga drugog....eto....ipak ja ne bih mogla zamisliti svoj zivot bez tog slatko-ljutog stvora....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2012 15:05:21   
veeseelaa
pa super mama ma, ajde niko nije savršen, imala bi i ja dana kad bi mm opisala kao što ti opisa tvog user posted image evo npr jutros, ja doručak, ručak pravim, usisavama a on se smijulji ponekad prodje pored mene i lupne me po guzi i kaže ajde debela lezi odmori user posted image
a ja se odmah upalim pa samo zzz, buuuu itd Kao neće ništa samo, ti si baš lijen itd user posted image user posted image user posted image
a on se samo smije i imitira me user posted image
u biti ne mogu dugo ni biti ljuta na njega, volim ga zaista, jako jako punouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2012 15:09:29   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Ombra

prvo ovo sto cu napisat nekim mozda nece biti pravo...moj muz je najbolji muz na svijetu....to zakljucih citajuci pojedine postove....ima on mana svakako, kao svako ljudsko bice...

ali citajuci vase komentare tipa ponekad se igra s djecom, ne bi uradio neki kucanski posao...ja bih se odmah razvela...iskreno
prvo...dijete - dijete nije igracka s kojom ce se moj suprug povremeno igrati...dijete je odgovornost i u odgojnom procesu i u djetetovom zivotu ucestvujemo oboje podjednako...u pocetku puno vise on nego ja jer sam se ja malo duze oporavlja od carskog reza...evo i sad on joj svako malo kupuje te gegice, te igracke itd...

kucanski poslovi...podjednako i on i ja...u biti podjelili smo se malo...on kuha, obozava da kuha a uz to pravi specijalitete samo take...ja volim da mi je kupaonica i sve cisto, prasine da nema nigdje itd...dakle kucne poslove dijelimo...

jako je obziran prema meni, uvijek poslije posla pita jesam li se umorila...ako vidi da sam premorena fino me ne pegla p ocijelu noc nego on oko malecke devera...

ja se ponekad upitam da li zasluzujem takvog muza....

P.S. ne bih da sad neko misli da idealiziram muza i brak ali stvarno je on divan prema meni i prema nasoj curici



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2012 15:56:26   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa super mama ma, ajde niko nije savršen, imala bi i ja dana kad bi mm opisala kao što ti opisa tvog user posted image evo npr jutros, ja doručak, ručak pravim, usisavama a on se smijulji ponekad prodje pored mene i lupne me po guzi i kaže ajde debela lezi odmori user posted image
a ja se odmah upalim pa samo zzz, buuuu itd Kao neće ništa samo, ti si baš lijen itd user posted image user posted image user posted image
a on se samo smije i imitira me user posted image
u biti ne mogu dugo ni biti ljuta na njega, volim ga zaista, jako jako punouser posted image

AHAHAHAH e upravo to zadirkivanje i ta njegova teatralnost me i natjeraju da se brzo odljutimuser posted image ....On naprosto uziva u davanju meni nadimaka,imitiranju mene,itd...ali sta cu kad ga volim puuuuuuuuuuuuuunooooooouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2012 16:28:27   
Lulu_08
Pitanje: "Kakav je vas muz?"

Odgovor: "Odsutan"

Haha user posted image .

A kada nije, onda je onako meni taman u svemu, krojen za mene user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2012 16:48:29   
veeseelaa
AHAHAHAH e upravo to zadirkivanje i ta njegova teatralnost me i natjeraju da se brzo odljutimuser posted image ....On naprosto uziva u davanju meni nadimaka,imitiranju mene,itd...ali sta cu kad ga volim puuuuuuuuuuuuuunooooooouser posted image


hahahaha da razumijem te
slično s ei moj nekada ponaša, kao da je on Crnogorac a ne obratno heheheh samo bi leškario i mazio se heheheh a rad no no user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Kakav je vaš muž?
25.2.2012 16:55:25   
MAMA MA
A najviše me živcira kad je u kući haos...ko da je bomba pala....ja se lomim oko rucka,trci rasiri ves,usisaj,obrisi,složi,a on svako pet minuta "hajd sjedi malo kod mene"il "sta cemo radit"....ko da ja eto sjedim i Bože baš šta ću radit...hahahahahahhahahahuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *