|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:39:19   
Visnja RR
Moj muz je visok 184 , tezak 89, tamno smedja kosa (koja polako opada user posted image ) i tamnosmjedje oci (jos uvjek lijepe i krupne)... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:39:32   
lajlac
Pazite sad ovo user posted image

Moj buduci muz je neko ko je strasno lijen i neodgovoran, ukratko, njemu je sve tesko i volio bi da svi sve rade umjesto njega. 5 ispita vuce ima nekoliko godina, knjige u ruku nije uzeo svega sat vremena kroz citav period studiranja (ima sigurno 8 godina), ali kad god odluci da ode na faks, polozi ispit s lakocom. Po zanimanju je policajac, najmanje radi ali je jedan od najuspjesnijih na području grada. Nema stila, puno pusi, voli kladionicu i dobro društvo (pa nekad i žensko). Rak u horoskopu, kad mu izrazite jednu manu, nezadovoljstvo, losu osobinu, on ce vam navesti 10 vasih osobina, kojima ce vas prikazati punog goreg od njega. Zlopamtilo veliko, nikad ne zaboravlja i kad tad, ako je nesto lose, nabije na nos, ali ceka pravo vrijeme za to. Za njega sve ima svoj smisao i svoje opravdanje, pa i ono najgore, sto me ponekad strasno iritira...
Voli popiti, ali nikad ne prelazi granicu. Voli uzivanciju, luksuz, pare...vjerovanja je da ce jedan dan dobiti veliki iznos na kladionici i biti bogat. Voli mastati, iako su sanse da se te maste ostvare minimalnije od minimalnih...
Na jednom od prvih randesa, pobio se s momkom jer me je krivo pogledao...Najvece kriminalce smatra umjetnicima u svom poslu...

Pitate se pa kakav je to covjek i uopce sta me je privuklo na njemu? E sad cu vam reci...

Volim ga jer je dobar covjek, u punom smislu te rijeci, za pravdu ide do kraja, ne preza ni od koga ni od cega. Kakvi god da su njegovi interesi i stavovi, grcevito ih se drzi. Zna sta hoce u zivotu. Pare mu znace mnogo, ali u isto vrijeme nista. Kad god padnem, pruzi mi ruku da ustanem i dok ne ustanem, i dok ne izmami osmijeh na mom licu, nece biti miran. Voli me ko nikog i ja sam mu u svemu prva. Vec nakon mjesec dana nase veze, htio je pobjeci sa mnom... Na utakmice nosi transparent : "Klub i moja Lajla do groba". Odvratno je iskren i realan i nikad ne laze, uvijek kaze: "takav sam, kakav sam, svjestan sam svojih mana i da mogu puno vise, ali ovako mi je bolje..."
Vatrenog duha, uvijek za zabavu i smijeh, prezire ozbiljnost i ustogljenost. Nikad nije nervozan i veliki je optimista. I mozda zvuci nevjerovatno, ali to je osoba koja ima ogromnu srecu u zivotu, iz nista stvori nesto, svojim stavom je dobio jednu veliku bitku. Svak ga voli i postuje...rodjen za lidera...Sve, svakog i svacije  prihvata (od prostituke do intelektualca). Raspian je i voli se gotivit i nije skrt (a skrtost mi je najgora ljudska osobina). Obozava djecu. U svakoj vjeri vidi smisao, i nije ga strah te cinjenice. Nicim se ne opterecuje mnogo. I cesto kaze: Kad ti je najteze, zapjevaj, jer ti ne preostaje nista drugo!!!

A ja sam sve ono sto on nije, sve obrnuto...


_____________________________

Lajla

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:40:21   
lajlac
O Boze ko ce ovo citati, nisam ni svjesna koliko sam napisala...

_____________________________

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:42:41   
koka i po
najvaznije je biti svjestan vrlina a pogotovo mana.
moj ..kako kad.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:42:49   
Visnja RR
lajlac user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:44:19   
koka i po
"usila" sam te za osam sekundiuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:46:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lajlac

O Boze ko ce ovo citati, nisam ni svjesna koliko sam napisala...


ja pročitalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:50:27   
Nedi
I jauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:51:17   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: lajlac

O Boze ko ce ovo citati, nisam ni svjesna koliko sam napisala...

najiskreniji i njabolji opis ovdje na forumu ja sam sa uzivanjem procitala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:51:48   
lajlac
hahaha koka i pouser posted image ... Višnja user posted image

Sta cu?! Tako je kako je, vidicemo kako cemo izdeverat sa svim nasim medjusobnim razlicitostima u karakteru, stavovima i potrebama :) U 7 godina nismo imali nekih znacajnih problema user posted image Toga me i jeste strah...

Aha, moram i dodati da moj momak ima prelijepe zelene oci...i brije glavu na 0, furka mu je Vin Diesel :)



_____________________________

Lajla

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:54:31   
lajlac
Hanady, Mirkica, Nedi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:56:59   
selina
lajlac lijepo si to opisala pored mana i sve vrline....svaka cast a policajci su stvarno cudni ljudi user posted image znam iz iskustva....sretno nam sa njima heheh a njima sa nama

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:58:44   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: lajlac

Pazite sad ovo user posted image

Moj buduci muz je neko ko je strasno lijen i neodgovoran, ukratko, njemu je sve tesko i volio bi da svi sve rade umjesto njega. 5 ispita vuce ima nekoliko godina, knjige u ruku nije uzeo svega sat vremena kroz citav period studiranja (ima sigurno 8 godina), ali kad god odluci da ode na faks, polozi ispit s lakocom. Po zanimanju je policajac, najmanje radi ali je jedan od najuspjesnijih na području grada. Nema stila, puno pusi, voli kladionicu i dobro društvo (pa nekad i žensko). Rak u horoskopu, kad mu izrazite jednu manu, nezadovoljstvo, losu osobinu, on ce vam navesti 10 vasih osobina, kojima ce vas prikazati punog goreg od njega. Zlopamtilo veliko, nikad ne zaboravlja i kad tad, ako je nesto lose, nabije na nos, ali ceka pravo vrijeme za to. Za njega sve ima svoj smisao i svoje opravdanje, pa i ono najgore, sto me ponekad strasno iritira...
Voli popiti, ali nikad ne prelazi granicu. Voli uzivanciju, luksuz, pare...vjerovanja je da ce jedan dan dobiti veliki iznos na kladionici i biti bogat. Voli mastati, iako su sanse da se te maste ostvare minimalnije od minimalnih...
Na jednom od prvih randesa, pobio se s momkom jer me je krivo pogledao...Najvece kriminalce smatra umjetnicima u svom poslu...

Pitate se pa kakav je to covjek i uopce sta me je privuklo na njemu? E sad cu vam reci...

Volim ga jer je dobar covjek, u punom smislu te rijeci, za pravdu ide do kraja, ne preza ni od koga ni od cega. Kakvi god da su njegovi interesi i stavovi, grcevito ih se drzi. Zna sta hoce u zivotu. Pare mu znace mnogo, ali u isto vrijeme nista. Kad god padnem, pruzi mi ruku da ustanem i dok ne ustanem, i dok ne izmami osmijeh na mom licu, nece biti miran. Voli me ko nikog i ja sam mu u svemu prva. Vec nakon mjesec dana nase veze, htio je pobjeci sa mnom... Na utakmice nosi transparent : "Klub i moja Lajla do groba". Odvratno je iskren i realan i nikad ne laze, uvijek kaze: "takav sam, kakav sam, svjestan sam svojih mana i da mogu puno vise, ali ovako mi je bolje..."
Vatrenog duha, uvijek za zabavu i smijeh, prezire ozbiljnost i ustogljenost. Nikad nije nervozan i veliki je optimista. I mozda zvuci nevjerovatno, ali to je osoba koja ima ogromnu srecu u zivotu, iz nista stvori nesto, svojim stavom je dobio jednu veliku bitku. Svak ga voli i postuje...rodjen za lidera...Sve, svakog i svacije  prihvata (od prostituke do intelektualca). Raspian je i voli se gotivit i nije skrt (a skrtost mi je najgora ljudska osobina). Obozava djecu. U svakoj vjeri vidi smisao, i nije ga strah te cinjenice. Nicim se ne opterecuje mnogo. I cesto kaze: Kad ti je najteze, zapjevaj, jer ti ne preostaje nista drugo!!!

A ja sam sve ono sto on nije, sve obrnuto...



Definitno najbolji i najiskreniji opis, fascinirao me je ...a ti ženo budi ponosna :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 13:58:57   
Ella_H
dobar jos uvijek sam s njim
ali dokleuser posted image user posted image

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:07:24   
lajlac
Ponekad je jako tesko izaci s njim na kraj. Zivci su tanki user posted image U razmjeni misljenja i stavova, na svaku me pobije, cesto mi kaze: "Lajla previse razmisljas, propustas trenutke koji su bitni dok razmisljas"  ili "Zasto nekog osudjujes, zasto je neko bolji od drugog, haj malo razmisli i vidices da nemas cemu da se divis" Nije ucen, da tako kazem, ne moze se pohvaliti akademskim postignucima, padao je na popravni, ima tonu gramatickih i pravopisnih gresaka, vokabular mu je 0, a uvijek kaze, bitno je da se razumijemo....joj kad mi to kazeuser posted image user posted image user posted image . Ta lakoca pojednostavljivanja  me fascinira kod ljudi. I najgore od svega jeste to sto u konacnici znam da je u pravu, ali sto njemu treba manje vremena, a meni predugo da shvatim...I taman kad pomislim da nemam karaktera kad je on u pitanju i da se za nesto ne znam ili ne mogu zauzeti zbog raznoraznih razloga, on mi da znacaj user posted image Jao dosta vise, sama sam sebi dosadna user posted image Toliko od mene, crno na bijelo, kako uvijek volim user posted image Pozdrav svima, divne ste!!!




_____________________________

Lajla

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:13:28   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: lajlac

... . Ta lakoca pojednostavljivanja  me fascinira kod ljudi. I najgore od svega jeste to sto u konacnici znam da je u pravu, ali sto njemu treba manje vremena, a meni predugo da shvatim..



U ovome je upravo i razlika između njih i nas, muškaraca i žena.
Nama treba analiza za svaku sitnicu, mi rastavljamo na proste faktore, ono što je davno rastavljeno, ali eto nama to nije dovoljno. Mi bi da budemo sigurne.user posted image pa vrlo često se ili izgubimo, ili zapetljamo, i ili zaboravimo šta smo uopšte htjele, odnosno iz jedne teme/odluke/pitanja, stvorimo njih pedeset.user posted image

A oni -  njima je svijet ili crn ili bijel - nema sredine. Njihove odluke se ne tiču dalje od danas ili večeras, a naše idu desetinama godina unaprijed.

I zato su oni opušteni, jednostavni, zato oni nama često idu na nerve - ali ih upravo zato volimo, jer nadopunjavaju veliki dio nas.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:28:48   
Rabi
"Klub i moja Lajla do groba"


Lajlac.........user posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:29:42   
malenaa
moj muz..moj gagy,,, moja sreca  i ponos... sve je to on!!!!
On je covjek koji je od mene napravio najsretniju zenu na svijetu, cinio svaki moj dan ispunjenim i radosnim... koji ne zna reci necu, i trudi se da ispuni svaku moju zelju pa i misao...
odusevljava me svaki dan svojim tepanjem i zarom koji osjeca prema meni, a to me uvijek fascinira kod njega... kako uvijek djeluje jako zaljubljen u mene i nasu porodicu. Volim ga jako puno... i drago mi je disati pod istim nebom sa ovakvom osobom... a zamislite tek srece kad je neko ovakav vas muz user posted image user posted image user posted image user posted image
Gagy volim te...

< Poruku je uredio malenaa -- 24.1.2012 15:33:28 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:34:32   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Moj muz je visok 184 , tezak 89, tamno smedja kosa (koja polako opada user posted image ) i tamnosmjedje oci (jos uvjek lijepe i krupne)... user posted image


Konkretnouser posted image
i moradoh  dodati...iskusno!!!user posted image


< Poruku je uredio Rabi -- 24.1.2012 15:36:45 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:39:00   
bananica
lajlac, tvoj buduci mora da je moj dvojnik, bas kao da si mene opisalauser posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:40:39   
lajlac
Moj muz je visok 184 , tezak 89, tamno smedja kosa (koja polako opada ) i tamnosmjedje oci (jos uvjek lijepe i krupne)...

Rabi, u pravu si!!! Opis dovoljan, konkretan i jasan, upravo ono ste se i trazi user posted image

U ovome je upravo i razlika između njih i nas, muškaraca i žena.
Nama treba analiza za svaku sitnicu, mi rastavljamo na proste faktore, ono što je davno rastavljeno, ali eto nama to nije dovoljno. Mi bi da budemo sigurne. pa vrlo često se ili izgubimo, ili zapetljamo, i ili zaboravimo šta smo uopšte htjele, odnosno iz jedne teme/odluke/pitanja, stvorimo njih pedeset.

A oni -  njima je svijet ili crn ili bijel - nema sredine. Njihove odluke se ne tiču dalje od danas ili večeras, a naše idu desetinama godina unaprijed.

I zato su oni opušteni, jednostavni, zato oni nama često idu na nerve - ali ih upravo zato volimo, jer nadopunjavaju veliki dio nas.

Bas ovako!!!


_____________________________

Lajla

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:43:19   
damma
potpisujem lajlac user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:43:41   
lajlac
lajlac, tvoj buduci mora da je moj dvojnik, bas kao da si mene opisalauser posted image


joj....user posted image user posted image user posted image Salim se, naravno user posted image


_____________________________

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 15:49:28   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: triputmama

zene da vas pitam

da vam muz pokloni za rodjendan usisivac  da li bi bile sretne na poklonu ili bi se uvredile user posted image




pa da sam trazila usisivac, bila bih sretna. ovako bih bila pomalo zbunjena s obzirom da on najcesce usisava kucu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Kakav je vaš muž?
24.1.2012 18:33:43   
bananica
koliko sebe poznajem nikada za rodjendan ne bih pozeljela usisivac da mi kupi, tako kad bi ga donio, ne bi se lijepo proveouser posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Koliko vas radi..
amaniamanic

Koliko vas mladih dama radi...Posto je ovo vrijeme tesko...tesko za posao...interesuje me kolio vas radi... Ako vam nije tesko napisite i sta radite:):):)

rad. (92%)

rad (8%)


Broj svih glasova: 78

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *