|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
11.11.2010 18:13:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

najbolje postavit na status na fb!postoji li možda i grupa na fb ,niobe javi seuser posted image




apel je bio na dosta portala al svakako treba pomoci ovom djecaku..pa ja podizem temu a vi okacite na fb profiluser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
11.11.2010 18:32:44   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: milenium

najbolje postavit na status na fb!postoji li možda i grupa na fb ,niobe javi seuser posted image


Evo link grupe na FB!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
28.11.2010 10:36:58   
illa
Za operaciju je potrebno 100 000 eura, a dosad je skupljena polovica iznosa.

Operaija bi se trebala obaviti što prije, zato je potrebno skupiti cijeli iznos!!


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
28.11.2010 10:41:35   
Anoniman
Vidim neko je objavio na stranici malog Marka da mu je stanje se pogorsalo user posted image user posted image user posted image Ja sam poslala zahtjev svim svojim forumasicama koje imam na fb profilu da se uclane i podrze grupu....
Dusa me boli za ovim djetetom

(odgovor članu illa)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
28.11.2010 10:46:52   
Anoniman
Postavila sma ja neki dan link i info na svoj status , slabo iko reagujeuser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
28.11.2010 18:33:13   
Niobe
IZVORNA PORUKA: illa

Za operaciju je potrebno 100 000 eura, a dosad je skupljena polovica iznosa.

Operaija bi se trebala obaviti što prije, zato je potrebno skupiti cijeli iznos!!




Ja sam razgovarala s njegovom mamom, cijena operacije je 50 000 EUR + troskovi smjestaja i slicno 20 000 EUR, dakle ukupno 70 000

Ja pokusavam apelirati na sve koje znam, ali slabo se ljudi odazivaju.

Dusa me boli.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
16.11.2011 21:23:37   
Anoniman
Pricala sam sa mamom malog Marka,marko je izgleda dobio cirozu jetre ,cekaju nalaze i jos uvijek je u bolnici....

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
16.11.2011 21:27:04   
Lulu_08
Treba znaci podizanje teme, hajde zene idemo u pomoc malom Marku!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
17.11.2011 0:07:48   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Pricala sam sa mamom malog Marka,marko je izgleda dobio cirozu jetre ,cekaju nalaze i jos uvijek je u bolnici....


bas mi je zaoooo  nadam se da ce se skupiti novac i da ce malisan ozdraviti sad sam vidjela link pa cu postaviti na profil , jako je bitno da se prosiri na FB neko ce pomoci , MArina je li ima paypall  tako je najlakse uplacivati iz inostranstva.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
17.11.2011 0:11:28   
Mirkica
ovaj zivot je bas surovvv , gledam slike njega sa mamom ojj tuge hajde da budemo dobri i MArku da pomognemo koliko toliko zrno po zrno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
17.11.2011 0:11:34   
Anoniman
Dusa me boli za tim djetetom tako me podsjeca na Adija ,ne znam zasto,neko  vece sam se isplakala ko luda...Vec je skoro godinu dana po bolnicama ....Sad  cu  da provjerim ingo...

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
17.11.2011 0:14:48   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Dusa me boli za tim djetetom tako me podsjeca na Adija ,ne znam zasto,neko  vece sam se isplakala ko luda...Vec je skoro godinu dana po bolnicama ....Sad  cu  da provjerim ingo...

i ja sam se potresla skroz srce dragoooo da mu dragai BOg da da ozdraviiiii nedao BOg nikome.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
17.11.2011 0:16:54   
Anoniman





Grupa za financijsku, ali i za prijateljsku podršku malenom djetetu i njegovoj obitelji !






Maleni Marko iz Brestovskog kod Kiseljaka je operiran u bolnici Rebro u Zagrebu 01.03.2010. god. Tada je uspješno sanirana atrezija žučenih vodova. Međutim, sada nastaju komplikacije s jetrom, koja mora biti HITNO transplantirana.
Kod Puškara je zaposlen samo jedan član porodice, a jetra, koja dolazi iz Italije košta 50.000 eura, što su ogromni troškovi za njih. Uz to i ostali troškovi smještaja i... liječenja koštaju oko 20.000 eura.

Novac potreban za operaciju u Zagrebu je uspješno sakupljen.Hvala svima ! Ukoliko bude potrebno još, ponovno ćemo vas moliti za pomoć

Sada čekamo kada će Marko biti primljen na transplataciju, odnosno, čeka se da dijete bude što starije kako bi bolje podnio iznimno kompliciranu operaciju. Također, kako dijete raste, tako mu i stanje slabi jer trpi sve s jetrom koja jedva funkcionira i stalno prima zaštitne inekcije da mu ne prsne jetra i slezena.

Ova grupa postoji i dalje kao podrška roditeljima i malom heroju !! Šaljite svoje dobre misli ili molitve ....


Voditeljice grupe : Irena, Sanja, Marijana, Maja
Ovo pise na info....http://www.facebook.com/#!/pages/Marko-Pu%C5%A1kar-1-godina-treba-va%C5%A1u-pomo%C4%87/163493087016537?sk=info


Uputite jednu molitvu user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
17.11.2011 0:26:12   
Medić*
BaS tuzno...dusa malenauser posted image Ja tek sada vidim ovu temu, treba izaci u susret, je li uplacujemo na ovaj ziro racun ispod slike, humanitarni broj takodjer cemo zvati.

Koliko samo bolesne djecice Boze dragi. Hajmo se bolje aktivirati.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
17.11.2011 0:28:23   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: medic slatki

BaS tuzno...dusa malenauser posted image Ja tek sada vidim ovu temu, treba izaci u susret, je li uplacujemo na ovaj ziro racun ispod slike, humanitarni broj takodjer cemo zvati.

Koliko samo bolesne djecice Boze dragi. Hajmo se bolje aktivirati.


pise iznad da je novac skupljen


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nada za malenog Marka Puškara
17.11.2011 0:30:05   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

BaS tuzno...dusa malenauser posted image Ja tek sada vidim ovu temu, treba izaci u susret, je li uplacujemo na ovaj ziro racun ispod slike, humanitarni broj takodjer cemo zvati.

Koliko samo bolesne djecice Boze dragi. Hajmo se bolje aktivirati.


pise iznad da je novac skupljen



hvala Bogu dragom, evo sada citam ovo sto Marina stavi iznad.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *