|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krvarenje 17 dan ciklusa
2.12.2010 23:03:34   
zedina
neznam koliko sam zbunjena i kako da ovo pojasnim ,ali zm mi je bila 25.10 i nakon 17 .dana sam pocela da krvarinm nazovem svog doktora i pregledao me kaze endometrij 8mm.i ovariji uredni.nakon 6 dana odem na kontrolu i kaze endometrij troliniski desni ovarij bo.ljevi malo uvecan i ima filikul od 22 mm. ja ga pitam dal da ocekujem redovnu m.kaze ne ....smatraj ovo krvarenje kao menstruaciju .svaki dan me boli stomak i stvarno nisam dobila redovnu trebala je da bude oko 23.11 .da naglasim imala sam pms i sad ga imam isti bolovi samo grudi vise nisu otecene ......neznam imali koja zena da samnom podijeli ovo moje stanje da prica samnom.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
2.12.2010 23:06:53   
Apotekarka
A draga ne sikiraj to ti je vjerovatno vodena cista i ja sam imala 2 kjadsnilo mi tad 2,5 mj to se menstruacija poremeti od tih cisti,ne sikiraj puknut ce i u mene je bila jedna 23 mm druga 33 koliko me sjecanje sluzi,prije 2 god i malo jace...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu zedina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
2.12.2010 23:14:10   
zedina
ma nevjerujem jer folikul ako ne pukne tek onda prelazi u cist a ovo se desilo 2 dan od krvarenjauser posted image

(odgovor članu zedina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
2.12.2010 23:17:36   
zedina
sta mislis da nije trudnoca vidim nisi se davno porodila...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zedina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
2.12.2010 23:19:43   
Apotekarka
ja sam imala folikularne ciste jedna je pukla kroz mjesec druga u trudnoci...jedino jos da nisi trudna user posted image sta ti je ginekolog rekao

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu zedina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
3.12.2010 9:00:00   
Husic10
Treba neko hitno da mi kaze da je imao ili ima slicnu situaciju ovoj mojoj
Porodila sam se prije 2 mjeseca sad ce treci aBd 9-tog drugom bebom i jos nisam imala menstruaciju user posted image user posted image user posted image
Poslje prvog poroda mens je stigla tacno na vrijeme a sad user posted image user posted image user posted image nista.

Malo sam citala na netu i kazu moze biti do dojenja..ali neznam....a strah me testirati za user posted image Ipak je preranooooooooo za drugu bebu

Pomagajteee


_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
3.12.2010 10:40:42   
zedina
ma nevjerujem da si trudna dosta zena dok doji bebu a i bez toga trba vremena da dobije .ja poslije drugog djeta nisam dobila godinu.user posted image

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
3.12.2010 10:44:12   
zedina
pa kaze da nevidi trudnocu jer kao i troliniski endo.ali mene buni otkud tako veliki folikul 2 dana nakon krvarenja.ja bi volila da sam trudna a i mm.nema djece user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
3.12.2010 10:44:24   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Husic10

Treba neko hitno da mi kaze da je imao ili ima slicnu situaciju ovoj mojoj
Porodila sam se prije 2 mjeseca sad ce treci aBd 9-tog drugom bebom i jos nisam imala menstruaciju user posted image user posted image user posted image
Poslje prvog poroda mens je stigla tacno na vrijeme a sad user posted image user posted image user posted image nista.

Malo sam citala na netu i kazu moze biti do dojenja..ali neznam....a strah me testirati za user posted image Ipak je preranooooooooo za drugu bebu

Pomagajteee



pa ja nisam skontala ni da si trudna sa drugom curicom, to mi je negdje promaklo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
4.12.2010 4:48:25   
Husic10
Eee sreco moja ja se i porodilauser posted image
Sad imam dvije cure hvala Bogu user posted image


_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krvarenje 17 dan ciklusa
9.12.2010 9:22:17   
zedina
ocigledno nisi meni odgovorilauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *