|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nicanje trećeg zubića
7.7.2008 13:59:30   
mummy
Evo mene nakon duge pauze. Pozdrav svima!!! Sin mi više ne ide u vrtić pa kad ostanem s dvoje nemam vremena. Emina je već s 4 mj. dobila prvi zubić, ubrzo i drugi i to donje jedinice. Međutim treći zubić je ponovo bio odozdo, dvojka lijeva. Po iskustvu sa sinom znam da je to nepravilan redoslijed nicanja zubića, ali ne znam da li to ima kakvih posljedica dalje. Njemu su tako poslije donjih jedinica krenule prvo gornje dvojke pa je pedijatrica rekla da je to nepravilno, ali su ipak prvo iznikle jedinice. Ako znate nešto o tome javite please.

< Poruku je uredio Hanady RR -- 13.5.2010 23:33:00 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: treći zubić
7.7.2008 14:14:44   
ElmaB
Koliko ja znam iz iskustva raspored nicanja zuba je individualan. Bitno je da pravilno rastu i da ne nasjedaju jedan na drugi, a da li ce prvo dvojka ili jednica gornja ili donja, mislim da nije toliko bitno.

Pozdrav!



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: treći zubić
7.7.2008 14:16:47   
M kao Mama
a jesi li pitala pedijatricu kako je to normalno da zubići rastu, baš me zanima, mojoj lajli je prvo nikla jedinica gornja pa jedinice donje, pa dvica gornja, a zatim i ona druga jedinica, nek su oni njoj počeli nicati, to je najbitnije, koliko se napatila, a sve ostaloje za mene nebitno

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: treći zubić
7.7.2008 14:36:19   
mummy
Čitala sam u nekim priručnicima o tom rasporedu, pa tako idu prvo jedinice donje, onda gornje, zatim dvojke, četvorke, pa tek onda trojke. Vjerovatno je i ona na to mislila. Ali eto vi ste me utješile. Hvala vam

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: treći zubić
7.7.2008 14:43:31   
Suncica*
Mojoj Loreni su prvo narasle dve donje dvojke, a zatim gornja jedinica, pa odmah gornja dvojka..
I ja smatram da je sve individualno od deteta do deteta..

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: treći zubić
7.7.2008 14:52:34   
mummy
Eto super znala sam da ćete me vi hanumice umiriti

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: treći zubić
8.7.2008 17:53:32   
lamka
kod moje lamije su prvo nikle donje jedinice i jedna gornja dvica pa druga dvica gornja pa tek onda gornje jedinice mislim da to nema veze kojim redoslijedom nicu bitno je da su zdravi a ostalo sve ce doci na svoje

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *