|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   POMOĆ ZA MILANA I MARTU
23.1.2011 23:32:01   
gizmooo
26. decembra 2010 su se rodili Milan i Marta, a 27. decembra, njihova mama je umrla. Mališanima je potrebna naša pomoć. O tome imate više http://www.facebook.com/home.php?sk=group_107111046022192#!/pages/Pomozimo-Marti-i-Milanu/165631046816473 .
Ja vas molim da se uključite u ovu akciju, koliko ste u mogućnosti.

SVAKOG OD VAS, KO IMA FB PROFIL, MOLIM DA LAJKUJETE OVU SLIKU http://www.bebac.com/index.php?show=galery&part=one_image&int_galeryID=10&int_imageID=14395&galery_type=general&one_image_type=gallery JER AKO OVAJ DEČKIĆ POBEDI, NAGRADU ĆE POKLONITI MALENIM BLIZANCIMA.
Hvala vam puno, unapred.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: POMOĆ ZA MILANA I MARTU
23.1.2011 23:39:49   
klemzi
Sad pogledah ovo na fb, pa ovo je strašno, šta se dogodilo ovoj mladoj ženiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Daj nam više detalja, je li možemo pomoći samo uplatama ili im treba još nešto. Mislim, možda je glupo pitanje, ali zbunjena sam, ne znam kako da formulišem. Ovo me baš dotuče danasuser posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu gizmooo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: POMOĆ ZA MILANA I MARTU
23.1.2011 23:43:12   
Visnja RR
pretužno user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: POMOĆ ZA MILANA I MARTU
23.1.2011 23:44:13   
bebacha
vise o ovome mozete prtocitat na bebac.com 

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: POMOĆ ZA MILANA I MARTU
24.1.2011 0:40:32   
gizmooo
posle porođaja je došlo do brda komplikacija. Rađena je obdukcija, rezultati se očekuju krajem ovog, ili čak, krajem sledećeg meseca. Svaka pomoć je dobrodošla. Na onoj FB strani koju sam vam dala možete da pitate sve što vas interesuje oko pomoći. 

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: POMOĆ ZA MILANA I MARTU
24.1.2011 10:15:31   
Anoniman
kako me rastuži,jadna djecica nikad nece osjetit majcinu ljubavuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gizmooo)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: POMOĆ ZA MILANA I MARTU
24.1.2011 10:25:30   
Apotekarka
Joj kako tuzno ima li nek ziro rac vjertoivatno ima ns fb pogledat cu

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu gizmooo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: POMOĆ ZA MILANA I MARTU
24.1.2011 10:45:25   
gizmooo
Da. Postoji žiro račun na stranici FBa. Imate link na prvom postu koji sam  postavila.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *