|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:25:21   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Moj coJek sve radi ravnopravno sa mnom kad je u kuci, sve sem oko djeteta, ne sto nece vec sto je smotan user posted image i ne mogu da ga gledam da je oblaci pola sata, a i kad je hrani cim ona okrene glavu on odustaje, kaze nece vise ona user posted image . Tako da to ja radije obavljam.
Mm dosta radi, ali bas doooosta, na poslu od osam do pet, a kuci privatno nastavlja. Ne bas svaki dan ali gotovo svaki user posted image . Zato kad je slobodan vise voli da podijelimo zaduzenja i da sto prije zavrsimo, pa da se posvetimo nama. Necete vjerovati, ali kad on kuva u urednijem stanju ostane kuhinja, nikad nije ostavio carape za sobom, a ni prljav ves, nikad nije oprao ruke sto nije oprao iza sebe, dasku od wc solje posle upotrebe spusti itd. Jedino npr izvadi nesto iz ormara i skonta da nije to htjeo i ne vrati u ormar. Zaboravan je dosta, ali ne ljuti se kad ga i milion puta napomenem da nesto treba uraditi. Cesto to bude sutra cu srećo, a to sutra nikad da docekam user posted image , ali meni ne smeta jer sam ja upooooorna user posted image . Ja peglam ves, ne sto on nece i ne zna vec sto to nije to kako bih ja htjela, ali zna se desiti da hoce neku kosulju da obuce, a nije ispeglana da je sam uzme i ispegla. Sto uvijek skloni iza sebe, ne voli fudbal i nikad ne gleda user posted image user posted image user posted image user posted image , jedino mi malo muka od emisija o automobilima i sto sa daljinskim bi spavao user posted image . Nikad nije rekao sto je ovo ovdje, ovo ovdje, sto nije gotov rucak itd. Ako vidi da nema rucka otvori frizider i uzme nesto ili sam spremi. Vise on usisava nego ja, a sto se sudja tice cesto zna da kaze ja perem sudje, kupio sam masinu user posted image . Jednom rijecju meni je idealan i sve sto je gore vesela napisala potpisujem.



Tu je u rodu s mojim user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:26:35   
veeseelaa
mm svako jutro malenu sprema za vrtić, istušira je, pere joj zube, obuce je i da mi je u narucje
malo je spor al se trudi user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:29:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ivanak

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
a ja čim on ode u kupatilo lupam na vrata... nedostaje mi


Hahahaha... Ovo mi je super, Vesela! Tvoj mi zlatni muž popravi dan...




hehehehe i ja sam tužna kad ide 3 puta na dan na dužu turu na wc



user posted image user posted image user posted image
mm udje kad se ja tuširam i onda kaže ajde da te ja okupam ko malu bebicu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:31:33   
veeseelaa
a gdje iskopaste ovu temu user posted image user posted image user posted image  sad kad se ja raspišem user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.12.2010 12:32:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:32:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa



user posted image user posted image user posted image
mm udje kad se ja tuširam i onda kaže ajde da te ja okupam ko malu bebicu user posted image user posted image user posted image



Mi se medjusobno kupamo user posted image , meni bitno da meni istrlja ledja, a Ani mogu i sama user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:41:43   
Anoniman
O pokojniku sve najboljeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:42:53   
veeseelaa
hahahaha ma super su nam muževi
stvarno je lijepo čuti kad se dvoje ljudi tako vole i maze i paze, nema ništa ljepše od bračne sloge i ljubavi
Pa i kad nešto ne štima kad ljubav postoji sve se prevazidje

Meni je najsladje kad on dodje kasno kući a ja već spavam a on me počne maziti i ljubiti po kosi i licu
pa onda našu kćerkicu, ma majke mi super je kakva sam ja user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:43:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

O pokojniku sve najboljeuser posted image user posted image


?? user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:47:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR


Tu je u rodu s mojim user posted image user posted image user posted image user posted image


Jednom popodne zaspao i kad je ustao kuka kako ga ledja bole ne moze da se pomjeri, ode u sobu vraca se i kaze jos sreco nesto mi se osulo na ledjima pogledaj, ne mogu najbolje da vidim na ogledalu, ja pogledam kad ono oslikala se svaka tipka sa daljinskog, reko sreco ovo ti je po zivot opasno ovaj osip, a on sav istravljen jer je inace sto se tice bolesti panicar sav u soku, reko ovo se zove daljinski osip user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:49:38   
Amelaa RR
Samo se držite teme :

 Kakav je vas muž?




_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 12:56:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

O pokojniku sve najboljeuser posted image user posted image


?? user posted image


Tako se kaze za bivseg user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 13:04:29   
veeseelaa
ma znam al nisam znala da je bivši user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 13:07:35   
Blue rose RR
Očito da je meni dobar dok je sa mnom u braku. :)
Znamo šta je kome činiti radnim danima, vikendom, praznikom, i držimo se toga. Ako mu kažem da nešto uradi, to i uradi, ako nisam rekla, drži se DisKoverija i NaciJonalne geografije (koji meni idu na nerveuser posted image ).
I ja i on imamo svojih bubica, ali smo navikli da se nosimo sa istima.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 13:08:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma znam al nisam znala da je bivši user posted image


Pisala sam vec na nekoj temi, cini mi se trudna i sama ili tako nesto, da imam samo jedan zivot i nemam vremena za zahebancije...Nazalost nije islo, idemo dalje, kud koji mili mojiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 13:12:21   
veeseelaa
Marina nešto sam čitala al nisam znala da ste se razišli user posted image
žao mi je što nije uspjelo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 14:10:00   
Cherry

.... ali muško je i nije naučeno da radi sto stvari odjednom kao žene....

user posted image user posted image kaze meni mm: ˝de, bona, jedno po jedno, ne mogu sve zapamtiti˝, a ja da mu olaksam kazem mu po nekoliko stvari da se ne mora vracati, nego onako usput da uradi sve... user posted image user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 14:19:47   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Lejlla


.... ali muško je i nije naučeno da radi sto stvari odjednom kao žene....

user posted image user posted image kaze meni mm: ˝de, bona, jedno po jedno, ne mogu sve zapamtiti˝, a ja da mu olaksam kazem mu po nekoliko stvari da se ne mora vracati, nego onako usput da uradi sve... user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

slicno i kod nas, a on samo govori uh pa cekaj prvo da ovo zavrsim pa onda drugo naredjuj user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 14:57:26   
mama2009
mm dobar=najbolji kratko i jasno da nije takav vjerovatno ne bi bila s njim

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 15:11:41   
Hannica
Daleko je od savrsenstva ali je najbolji kojeg imam i ne bih ga mjenjala. (za sada user posted image )

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Kakav je vaš muž?
23.12.2010 15:13:54   
idana_85
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Očito da je meni dobar dok je sa mnom u braku. :)
Znamo šta je kome činiti radnim danima, vikendom, praznikom, i držimo se toga. Ako mu kažem da nešto uradi, to i uradi, ako nisam rekla, drži se DisKoverija i NaciJonalne geografije (koji meni idu na nerveuser posted image ).
I ja i on imamo svojih bubica, ali smo navikli da se nosimo sa istima.


Potpisujem te...joj da jos hoce ukinuti Discovery....user posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Kakav je vaš muž?
26.12.2010 23:02:28   
SdZ
Moj muz: dobra dusa, previse iskren- nema dlake na jeziku, pravedan-posten, TVRDOGLAV, nikad nije dosadan sa svojom pricom, ne voli tracanje,nazalost hehe salim seuser posted image user posted image user posted image voli puuunnooo jesti, ne zna spremati hranu, ne pomaze mi u kucanskim poslovima, iako kaze da ce mi poceti pomagati onog dana kad sazna da sam trudna, nije za teskih fizickih poslova, hvala Bogu pa je nasao posao bez fizickih napora, voli automobile, tehnologiju, voli pareuser posted image nogomet mu je jako bitan, teske naravi, vrlo eksplozivan-sitnica i ljut je i nakon 10min. kao da se nista nije desilo, tesko mu je reci IZVINI pa upotrebljava sve ostale metode, njezan, nije zahtjevan sto se tice cistoce kuce, ali zato jeste sto se tice hrane- ne jede povrce u hrani samo krompir, ali zato mu ne smeta ako u sedmici isto ili slicno jede 2-3 puta, uvijek mi dijeli poljupce, zagrljaje, tepa mi stalno, nije mu tesko kad u pola noci kazem da mi je hladno i da me zagrli.... ovo je moj savrsen muskarac!!! 

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Kakav je vaš muž?
26.12.2010 23:55:20   
Mjeseceva Pratilja
Moj muz..Dosta sto je moj. user posted image
Sve za njega, ali njega ni za sta na svijetu..

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Kakav je vaš muž?
12.2.2011 14:49:13   
Mamica24
eh ovako žene moje ja sam u maloj dilemi.... Nisam prije imala ovakvog iskustva... imam dva pitanja:

1. Kako se postaviti prema mužu kad ti najavi goste tj. kolege sa njegovog posla a s njima i dvije kolegice??

2. Kako se postaviti prema gošćama kada dodju??? Moj muz je njima direktor... pa me malo cudi njihov odnos

jer po meni trebas s nekim biti "blizak" da bi mu dolazio kuci... jel...


uhhhhh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mamica24 -- 12.2.2011 14:57:55 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Kakav je vaš muž?
12.2.2011 15:26:24   
klemzi
jer po meni trebas s nekim biti "blizak" da bi mu dolazio kuci... jel...

pa možda su dovoljno bliski...
ponašaj se normalno, kao i prema svim drugim, ne kontam u čemu je problem user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Kakav je vaš muž?
12.2.2011 15:30:39   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Mamica24

eh ovako žene moje ja sam u maloj dilemi.... Nisam prije imala ovakvog iskustva... imam dva pitanja:

1. Kako se postaviti prema mužu kad ti najavi goste tj. kolege sa njegovog posla a s njima i dvije kolegice??

2. Kako se postaviti prema gošćama kada dodju??? Moj muz je njima direktor... pa me malo cudi njihov odnos

jer po meni trebas s nekim biti "blizak" da bi mu dolazio kuci... jel...


uhhhhh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma nije ovdje nista lose mozda  mali znak paznje od tm prema radnicima , lijepo ti docekaj svoje goste mene bi cudio odnos da krije "radnice" od tebe , i jos nesto ako te "cudi" jer on direktor pa ih on pozvaio user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nebi trebalo jer sta je u tome lose da s ljudima koje radis imas odlicne odonose


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *