|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Majka i beba gladni u Mostaru
18.2.2011 19:25:08   
Ella_H
http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/clanak/110218037/komentari#komentari
user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
18.2.2011 22:24:06   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image budem insAllah pomogla  

(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 1:32:12   
Anoniman
Samo bih preporučila da pročitate i komentare ispod članka,ja ne znam šta misliti o svemu tome user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 1:48:35   
veeseelaa
http://www.facebook.com/search.php?q=Semira+Ga%C4%8Danica&init=quick&tas=0.47907316312246206#!/profile.php?id=100000205101832

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 1:54:05   
veeseelaa
sami prosudite, meni se čini da je to ta osoba po slici
Pogledajte samo grupe u kojima je, poremećena žena


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 2:00:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sami prosudite, meni se čini da je to ta osoba po slici
Pogledajte samo grupe u kojima je, poremećena žena



Zato sam i napisala...ne bih da se ogriješim,ali ako je sve ovako kako se čini,mislim da ima naroda kojem je potrebnija pomoć,jedino mi žao djeteta user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 2:18:27   
Hanady RR
Fb profil sa njenom fotkom i imenom može napraviti ko hoće. ono što je porazno je da sma ja gledala na humanitarnoj emisiji TV Hajata prije 2-3 mjesac ovu priču. Istina i ona i dijete nemaju pirmanja i jako teško žive.

nikako ne shavtam kako socijalan služba u mostaru ništa po ovome pitanju ne uradiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 2:22:33   
veeseelaa
pa nije sad ona neka ličnost da neko u ime nje pravi profil
hele nejse, ne bi da se griješim
Vala i hajat svašta objavljuje, za neke slučajeve znam da im i nije tako teško, Bože mi oprosti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 9:41:48   
joni
Ako i jest njen profil stvarno nisam vidjela nikad na jednom mjestu toliko riječi sa k mislim na grupe u kojima je a to mi nije važno radi se o djetetu lijep je kao anđeo i žao mi ga iskreno ako ko sumnja u namjere majke nek se pošalje hrana za djete ne mora novac strašno je ako je kao što kaže da djetetu daje kamilicu da ga zavara voljele bi da laže iskreno a ako je istina onda je pretužnouser posted image user posted image user posted image joj glava me zabolila, pile malo sad mi neće ić iz glave nikako

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 10:00:32   
hatepsut
istina i ja sam gledala na hayat tv neke ljude,vala nisu za pomoci.ali s druge strane nisu akteri te price uvijek ljudi koji trebaju pomoc.dali je to profil od zene koja kaze da njen sin nema sta da jede ili nije..ne znam...i necu da lupam.ali imam u komsiluku porodicu,koja zivi na rubu siromastva,imaju 2 male djece,samo muz radi za neku simbolicnu placu..elem,djeca ko od mravi oteta,stalno nesto bolesljiva...ali oni oboje puse :) e sad ni to moja stvar nije,ali ako uzmemo u obzir da 2 kutije cigareta (neke jeftinije)kostaju gotovo 5km,znaci na dan im treba 5km.a kad bebi treba sok on kaze "pa skuhaj joj malo i caja".ja se na to zgrozavam.Ne osudjujem pusace,ali ako bi dosla u iskusenje da nemam bebi kupiti sok,a imam za cigarete...opet podvlacim samo jedan od primjera u nizu,i opet NE OSUDJUJEM,samo iznosim svoje misljenje !

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 10:02:09   
juni
Ja nigdje ne vidih te nemoralne grupe u kojima je ona clan. Uostalom, nije ni bitno. Dijete je u pitanju! Zamolila sam moje roditelje da im odnesu hrane pa cu vam javiti utiske. I taman bi jedna majka bila samo u "tim" grupama clan, a svi znamo kako je lako provaliti u neciji profil. Zato, ne sudite!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 11:27:23   
Anoniman
dal bi neko mogo izac ispred pressa dat intervju i slikat se  a da laze  ja mislim do velikok zora ne bi se niko blamiro  user posted image

Bese dobar jedan komentar ispod onog  texta  kaze  pa vidite da je debela nije se od zraka udebljala  user posted image user posted image user posted image   Boze me oprosti  al ko sto joni rece meni se ona iz glave ne vadi ona siroce u teskoj situaciji a beba mala zavarava je da jede  Boze ti pomozi


(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 11:32:29   
veeseelaa
svašta u ovoj našoj BiH, tužno i žalosno



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 12:32:20   
Ben 10

Vec je bila akcija prosle godine za ovu porodicu,poslije je nesto sve stalo.Ja sam prosli put poslala garderobice,kolica i jos nekih sitnica.Mislim da su i zenice sa RR ucestvovale.Raspitati cu se....


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 12:57:43   
koka i po
ne igrajte se detektiva.ko moze pomoci neka pomogne .ko ne moze nemora ni odmagati.
tesko je porodicama koje su kompletne a ne radi ni majka ni otac a kamoli samohranoj majci.
postavite se u slicnu situaciju ,ovdje je ipak u pitanju dijete koje nije krivo ni za sta i koje se mora prehraniti.
ne bavite se moralnim kritikama nego ucinite koje dobro djelo ako ste u mogucnosti.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
19.2.2011 13:01:05   
Ben 10

Mislila sam raspitati cu se sta treba i tako to...ne treba li pomoc ilio ne...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
20.2.2011 0:29:31   
iv@ncica
ja   i  romali  smo lani  osobno  nosile  skupljene  stvari    od  rr  ekipe,  odjecu, higijenu,  hranu...i  sto  se  dalje  desilo  ne  znam...romali  radi  blizu  njenog  naselja  pa ce  vjerojatno  ona  opet  skuziti  situaciju  i  pokrebuti  nesto....a  za  ovo  ostalo  ne  znam

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
20.2.2011 13:50:31   
iv@ncica
da  dignem  temu...ako  moje  cure  iz  Mo  sta  vide  i  odluce skupiti..nek  jave..ja  cu  odvuci  cim  mognem  zeni .

na prosloj  akciji su  se  stavrno  svi  potrudili,  opermili joj  stancic , i  bebicu..sa  svih  strana  su  ljudi  koliko  znam  pomagali...e  sad  sto  su  vlasti  obecale nemam  pojma..ali  su  trebali  i  posao  osigurati,ali to  je  trebalo  njih  pritisnuti  i  one  koji  su  obecali u  javnost  dati..s  tim  da  znam  da  kod  nas  djeluju  jos  aktivno  i  caritas  i  merhamet pa  mi  nije  jasno  kako  se  i  njima  jos  nije obratila...normalno  je  da  beba  nece  jesti  iz  pucke  kuhinje..i  nedaj  boze  nikome  da  mora  bebu  ovako  odgajati...

< Poruku je uredio iv@ncica -- 20.2.2011 13:57:02 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Majka i beba gladni u Mostaru
20.2.2011 14:00:52   
Ben 10

Tu sam i ja,hajde ako se cujes sa Romali javi,nema je ovih dana ni na fb...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *