|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
24.1.2013 11:45:40   
Fleks
Ja peglam po potrebi odjecu, ionako se izguzva kako god da ga stavis..posteljina mi je ona sto se ne mora peglat, spas samo tako user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: peglanje vesa
31.1.2013 11:51:58   
bebaa
jjjoooooooooooojjj mrzim peglu...ali imam bebu i sad kao pa kazni moram malo prepeglat a i to kad treba dodje mi da placemmm...

(odgovor članu Fleks)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: peglanje vesa
31.1.2013 11:58:18   
Ramona11
Sve se manje i manje druzim s peglom user posted image

Malenom je preko godinu tako da njegove stvari vise i ne peglam, jedino ono sto se cini dosta poguzvanim jer se trudim da dobro rastresem ves nakon pranja i onda slozim da odstoji bar pola sata, a na striku ga razvlacim sto ravnije. Tako da nema neke extra potrebe za peglanjem.
Sebi i mm-u ispeglam po potrebi, mada i to tretiram kako sam vec gore navela pa se vecina stvari ne mora peglati osim mm-ovih radnih majica user posted image
A posteljine su mi sve od krepa i to me spasava user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: peglanje vesa
31.1.2013 12:10:23   
mayra
Ja peglam skoro sve, osim carapa i peskira, i sreca posteljine su mi od nekog teskog materijala da se isprave dok se suse. Bebacu peglam svaku krpicu, al bas svaku, jednostavno volim taj miris i osjecaj cistoce kad se ves ispegla i stvarno mi nije mrsko.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Fleks)
Neposredna veza do poruke: 329
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *