|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoc za Elvisa
2.4.2011 7:14:18   
de_de
Prekopirala sam Apel za pomoc momku iz Lukavca Elvisu Memicu, pa ukoliko je neko u mogucnosti da pomogne bujrum:
Iza nas je nekoliko uspješno realizovanih akcija, vrijeme je da zajedno krenemo u nove pobjede. U narednom periodu sebi treba da uzmemo za zadaću da pomognemo čovjeku koji se bori za život. Da, u pitanju je život mlade osobe.

Elvis Memić je momak koji ima samo 30 godina a već je 3,5 godine na dijalizi i već se 10 godina bori sa ovom bolešću. Momak koji je i pored ovog velikog problema vedar, veseo, čovjek radi, trudi se ... kada da nije bolestan a istina je totalno drugačija. Redovno ide na dijalizu, preživljava sve probleme koje ova bolest nosi .

Elvis je sve ove godine želio da nađe neko drugo rješenje da na drugi način pobijedi ovi bolest ali nije uspjeo.

Bolest ga je natjerala da pomoć zatraži od svih nas, svi po malo i Elvisu će se ostvariti jedina životna želja a to je da nakog jednog desetljeća ponovno bude kao svi mi a to je ZDRAV.

Jedini put ka zdravlju Elvisa je transplatacija bubrega na nekoj od klinika u inostranstvu za što je potrebno prikupiti novčana sredstva u iznosu od 130 hiljada Eura. Na prvi pogled je puno, ali kada se malo razmisli i nije neka suma. Možemo mi to sakupiti.

MOLIM VAS udružimo se u borbi za Elvisom život, to je njemu šansa da živi. Zar nam je potreban drugi razlog??

Dok ne prođemo svu proceduru za dobijanje humanitarnog broja, napisat ću vam kontakt telefon i brojeve žiro-računa:

Kontakt telefon: 066-832-554


HYPO ALPE ADRIA BANK MOSTAR

Broj računa: 3061143726813536, sa naznakom “Za liječenje Elvisa Memića”.

HYPO ALPE ADRIA BANK MOSTAR

CONTO: 1237930971

SWIFT: HAABBA22

IBAN: BA393060123793097179

HYPO ALPE ADRIA BANK MOSTAR

CONTO: 1237930971

IBAN: BA393060123793097179

Živi mi i zdravi bili!

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoc za Elvisa
2.4.2011 13:32:19   
Malenaoduvijek
Dok ne prođemo svu proceduru za dobijanje humanitarnog broja,


meni je ovo najjednostavniji nacin da nekome pomognes, iako znam da dosta vremena prodje dok operateri prebace novac :-((


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoc za Elvisa
2.4.2011 13:37:56   
koka i po
novac se u hitnim slucajevima moze prebaciti i prije vremena...koliko znam.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoc za Elvisa
2.4.2011 14:09:50   
iv@ncica
hajde  kad  oforme  humanitarnin telefon  javi..ja  ne mogu  drugacije..ali  bi  svima  rado  koliko  toliko  pomogla

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *